Skocz do zawartości

Witamy na forum!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Lakazo napisał:

Witam  sznaowne panie i panów ,poszukuję pracy jako opiekun  w Niemczech mam kilka pytań

 @LakazoWitaj  szanowny panie w naszych progach:hahaha: Pomożemy jak tylko potrafimy i umiemy i wiemy,,pytaj smiało  w tematach, a jak nie to serdecznie zapraszam do,,Rozmowy przy kawie" wszystko tam obgadujemy,,,Czy to Twój pierwszy wyjazd? Mamy tutaj opiekuna @Łukasza ,który może Ci dużo podpowiedziec,,także śmiało dołanczaj do nas :love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, mam na imię Ania, jestem nowa w tutejszym forum, nigdy nie pracowałam jako opiekunka za pieniądze robiłam to sporadycznie pomagając starszym osobom w sąsiedztwie, a teraz ponieważ nie mam żadnych obowiązków mogłabym się zająć opieką profesjonalnie i w zamian zapłatę.

Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj @Anna Irena Slowinski Krol i masz rację ,,wyruszaj na podbój do De jak my,,zobacz jak my pracujemy na laptopach ,,,też takie doświadczenie miałam i pracuję już 2 lata także śmiało ,,,trochę żartow aby nam na głowę nie padło w naszej pracy w samotności ,,ale i też bardzo dużo jest na serio,,,także zapraszam do dyskusji i jak masz pytania to śmiało pytaj-pomożemy   :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Łukaszu, pozdrawiam Ania

Witajcie, dziękuję za Wasze dobre intencje i może w takim razie skorzystam z Waszej propozycji i zapytam jak właściwie wygląda tutaj taki normalny dzień pracy, czy odpoczynku, wszędzie opisują obowiązki, co wolno a czego nie ;) ale nie widzę ile godzin pracy jest dziennie no i jak taka praca wygląda z wewnątrz, a Wy już to macie przecież za sobą :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Łukasz napisał:

Aniu....każda sztela rządzi się swoimi prawami, u mnie pory posiłków bywały takie...śn 7-10 ob 11-14 kawa 15-16 kol 17-19

ok, dzięki Łukasz, rozumiem trzeba się dostosować do opiekującej osoby, jej godzin spożywania posiłków. A co z tym dniem wolnym w tygodniu, jest jakiś, czy pracuje się na okrągło. Jak wygląda miesiąc pracy, na jaki czas się otrzymuje umowę, najpierw na pewno próbną, może na miesiąc, czy jak to wygląda?

dziękuję

2 godziny temu, Łukasz napisał:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Witam wszystkich serdecznie, 20.03.2015 zjechałam  z  mojej 3-ej stelli, trochę podziałałam w Polsce w zupełnie innej branży, a teraz jestem w Northeim i czekam na przejazd na 14.11 do Detmold, albo raczej na obrzeżach. Coś czuję w kościach, że nie będzie lekko. Martwi mnie, że na dzień dzisiejszy mam informację o chwilowym braku internetu, ale mam obiecane, że będę mogła korzystać z internetu u sąsiada, ciekawe ile to potrwa. Zostawiam w Northeim moją połówkę, przyszłościowo chcielibyśmy razem pracować w opiece, tylko musi się trochę poduczyć niemieckiego. Nie urywam, że od kilku dni trochę biegam po Waszym forum i ciesze się, że pomimo sporych odległości dodajecie kobietkom i panom wiele otuchy. Pozdrawiam wszystkich cieplutko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@idalka witaj,,,na naszym forum,,czuj się jak u siebie,,,:) jak przeczytałam internet u sąsiada to od razu mi się przypomniał moj internet u jednego z synków dziadka,,dał mi godzinę na internet abym zrobiła co chcę i koniec-hahahhaha to dopiero była komedia,,,:hahaha: idalka może fajny sąsiad ? a może sciągniesz wifi od sąsiada,, musisz działac bo druga połówka Ci uschnie,,, Wpadnij do nas na <<Rozmowy przy kawie" na :kawa: zapraszam,,,nie przeraz się moją fotą,,już nałożyłam sobie maseczkę i zaraz będę pikna:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki serdeczne, to pozostało mi mieć nadzieję, że sąsiad ma wifi, bo jak nie to ja też tam uschnę :o, wpadnę zaraz do Was na kawę, nawet może być z szarlotką :kawa:, może znajdę kogoś z Detmold lub okolic, byłoby super:serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Blondi napisał:

Witaj @Marti.44 i sie bardzo cieszę ,że chcesz do nas dołączyc i dołanczaj śmiało,,,Baw się dobrze ,,:hahaha: popisz z nami tutaj trochę,,,

Chętnie  popiszę  , żeby   zacząć  się orientować  w świecie  agencji , sztelli i innych  bo  zaczynam ten rozdział i

przyznam że sama nie wiem od czego zacząć -.-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Marti.44 napisał:

Chętnie  popiszę  , żeby   zacząć  się orientować  w świecie  agencji , sztelli i innych  bo  zaczynam ten rozdział i

przyznam że sama nie wiem od czego zacząć -.-

Może zacznij od ,,pierwsze kroki " coś takiego jest tutaj,,taki temat,,,zresztą jak się zagubisz to szybko znajdziesz wyjście,,pomalutku i wszystko ogarniesz-powodzenia w czytaniu i pisaniu też,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...