Skocz do zawartości

Witamy na forum!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj Beatrix!

 

Ja glownie tu czytam,i czaje sie na prace opiekunki.

Decyzja podjeta, tylko nie wiem, z jaka agencja dam sie poniesc ha ha....

Przelatuje po opiniach w necie, sa czesto sprzeczne lub stare sprzed 2 lat buuuu

W kazdym razie porzadkuje tez moje sprawy osobiste ,bo chce sprobowac  i zrobie to.

Dolacz do grona !

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, pegi2016 napisał:

Witajcie wszyscy ,pozdrawiam gorąco ,jestem tu nowa

Jestem opiekunką od 4 lat z przerwami,pochodzę z Pomorza.

,

Witaj @pegi2016,,rozrabiaj razem z nami tutaj na forum,,,pisz i dziel sie z nami doświadczeniem w pracy-gorąco pozdrawiam:love::hahaha::love: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!  jestem tu nowa, dopiero się zarejestrowałam ale pracuję jako opiekunka osób starszych z 4-letnią przerwą od 2004 r. Obecnie potrzebuję pilnie pracy tylko na krótkie zastępstwo.  Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Edytowane przez [email protected]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, [email protected] napisał:

Dzień dobry!  jestem tu nowa, dopiero się zarejestrowałam ale pracuję jako opiekunka osób starszych z 4-letnią przerwą od 2004 r. Obecnie potrzebuję pilnie pracy tylko na krótkie zastępstwo.  Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Witaj @[email protected] -zaglądaj tutaj do nas .Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zyczac milego popoludnia ,jestem tutaj  po raz pierwszy iszukam pracy.W tej branzy jestem juz bardzo dlugo (11 lat) bardzo dobry niemiecki w mowie i pismie,takze plynnie czytam.Ze wzgledu na sytuacje rodzinna niestety nie moge pracowac w grudniu ale chetnie wskocze na wymiane lub zastepstwo od 5 pazdziernika.Pozdrawiam serdecznie  i czekam na odpowiedzi i propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za miłe powitanie. Mam wykształcenie pedagogiczne. Mówię i piszę po niemiecku. Gorzej z czytaniem bo rzekomo błędnie akcentuję. Mam mile referencje od rodzin niektórych moich podopiecznych. Jak ktoś potrzebuje krótkiego zastępstwa to służę moją osobą. Miłego wieczoru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, [email protected] napisał:

Dziękuję za miłe powitanie. Mam wykształcenie pedagogiczne. Mówię i piszę po niemiecku. Gorzej z czytaniem bo rzekomo błędnie akcentuję. Mam mile referencje od rodzin niektórych moich podopiecznych. Jak ktoś potrzebuje krótkiego zastępstwa to służę moją osobą. Miłego wieczoru.

Witam w klubie pedagogicznym !!! może ta pedagogika i psychologia mi tak pomaga -napewno:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich jako nowozarejestowana uczestniczka forum :-)

 

Mam pytanie do bardziej doświadczonych koleżanek - wiecie może jak funkcjonują recepty na środk pomocnicze w Niemczech? Chodzi o rękawice jednorazowe, środki do dezynfekcji.... to się nazywa Helsmittelrezepte (?) tylko w przychodni (niemieckiej oczywiście) mnie zbyli a wiem, że takie coś funkcjonuje tylko nie wiem jak to załatwić. Może ktoś ma doświadczenie w tym temacie , będę wdzięczna z info

 

pozdrawiam Wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, EwaMajas napisał:

Witam wszystkich jako nowozarejestowana uczestniczka forum :-)

 

Mam pytanie do bardziej doświadczonych koleżanek - wiecie może jak funkcjonują recepty na środk pomocnicze w Niemczech? Chodzi o rękawice jednorazowe, środki do dezynfekcji.... to się nazywa Helsmittelrezepte (?) tylko w przychodni (niemieckiej oczywiście) mnie zbyli a wiem, że takie coś funkcjonuje tylko nie wiem jak to załatwić. Może ktoś ma doświadczenie w tym temacie , będę wdzięczna z info

 

pozdrawiam Wszystkich

Witaj i już zaraz Ci napiszę ,,,,co wiem na ten temat ,,,pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, EwaMajas napisał:

Wow... super

also  ich warte ungeduldig auf Nachrichten - czekam niecierpliwie na wiadomości,

pozwolicie, że będę tak pisała ? Przy okazji będę się uczyć niemieckiego :-)

 

Pewnie, przy okazji my będziemy się uczyć lub sobie przypominać, tylko tak jak Blondi pisze: Zapraszam na ,,Rozmowy przy kawie" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...