Skocz do zawartości

Witamy na forum!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, Agulek napisał:

Witam serdecznie Koleżanki i kolegów opiekunów. Pracuję ponad 4 lata jako opiekunka. Miłego dnia :cool:

Witaj Agulek, fajnie, że się odezwałaś ;) Miłego dnia i pisze gdzie jesteś, jakie przemyślenia oraz spostrzeżenia masz różne tematy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Łukasz napisał:

Agulek , i ja Ciebie powitam serdecznie :)

Dziękuję bardzo :) 

28 minut temu, emma napisał:

Witaj Agulek, fajnie, że się odezwałaś ;) Miłego dnia i pisze gdzie jesteś, jakie przemyślenia oraz spostrzeżenia masz różne tematy :)

miło mi ..Euskirchen 24km od Bonn...dorf...oczywiście że dołączę do konwersacji nie raz mam nadzieję ...milusiego dnia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Agulek napisał:

Dziękuję bardzo :) 

miło mi ..Euskirchen 24km od Bonn...dorf...oczywiście że dołączę do konwersacji nie raz mam nadzieję ...milusiego dnia ;)

super :) Ja jestem w Kolonii, w sumie obrzeża Kolonii, 20 min do Bonn. Masz jednego/ną pdp, czy dwoje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, emma napisał:

super :) Ja jestem w Kolonii, w sumie obrzeża Kolonii, 20 min do Bonn. Masz jednego/ną pdp, czy dwoje?

podopieczna jedna, demencyjna, ograniczona ruchowo, słaba pamieć, praktycznie zerowa, przejeżdżałam przez kolonię sindbadem,ale nie miałam tam okazji ani nawet na obrzeżach pracować, a "obiegłam" już sporo niemieckich  regionów i miast :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Hillary napisał:

Witam wszystkich pracujących w opiece.

Jestem w Frankfurcie n Menem,po raz pierwszy u pdp.

Życzę wszyskim spokojnego wieczoru i nocy :)

Witam serdecznie @Hillary  poczęstuj się :jabłko: na powitanie:love: Jeśli Ci czas pozwoli zapraszamy rano na:kawa:. Dobrej Nocy @Hillary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie Opiekaczki i Opiekaczy! :)

To mój pierwszy raz, trochę się wstydzę. 

Póki jestem jeszcze związana nierozerwalnie z moim zakładem pracy poprzez kasę zapomogowo pożyczkową, będę się  tylko wczytywać. 

A źle się dzieje w mojej pracy, więc szykując się do diametralnej zmiany życia, poczytam zacne forum. 

Mam nadzieję, nauczyć się być opiekunką. :)

Pozdrawiam! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, beatrix+ napisał:

Witam wszystkie Opiekaczki i Opiekaczy! :)

To mój pierwszy raz, trochę się wstydzę. 

Póki jestem jeszcze związana nierozerwalnie z moim zakładem pracy poprzez kasę zapomogowo pożyczkową, będę się  tylko wczytywać. 

A źle się dzieje w mojej pracy, więc szykując się do diametralnej zmiany życia, poczytam zacne forum. 

Mam nadzieję, nauczyć się być opiekunką. :)

Pozdrawiam! 

Witaj Betrix+ :) Nie masz czego się wstydzić, każda / każdy nas tak zaczynał. Wczytuj się i nabieraj obeznania. Grunt w tej branży to szacunek do siebie i innych i jeszcze raz nie zapominają o sobie. Powodzenia. Pisz jak się Tobie układa, będziemy wspierać i radzić oraz rozśmieszać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, beatrix+ napisał:

Witam wszystkie Opiekaczki i Opiekaczy! :)

To mój pierwszy raz, trochę się wstydzę. 

Póki jestem jeszcze związana nierozerwalnie z moim zakładem pracy poprzez kasę zapomogowo pożyczkową, będę się  tylko wczytywać. 

A źle się dzieje w mojej pracy, więc szykując się do diametralnej zmiany życia, poczytam zacne forum. 

Mam nadzieję, nauczyć się być opiekunką. :)

Pozdrawiam! 

Witaj @beatrix+ czytaj ,czytaj i będziesz opiekunką ,,,jak masz w sobie dużo cierpliwości i spokoju to już bardzo dużo ,nie trzeba studiów kończyc aby być opiekunką,,poradzisz sobie -pozdrawiam!:) aha jeszcze coś! wstyd pogoń z siebie ,,tutaj trzeba odważnie podchodzić i śmiało,,,:hahaha: zamień wstyd na piękny uśmiech:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...