Skocz do zawartości

Witamy na forum!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, Gosia53 napisał:

Wszędzie trzeba popracować, niestety my Polacy znani jesteśmy za granicą z niechęci do pomocy, zawiści i samolubstwa. Nie generalizuję, mam nadzieje, że sobie pomogę, bardzo tej pracy potrzebuję. Dziękuję za dobre słowo 'dziewczynki'

:-)

@Gosia53 ,napewno Ci się uda,tylko jak na pierwszy raz bez języka trochę maluśko zarobisz.A może trafisz na Polską rodzinkę z "dziada pradziada"-wiesz jak oni będą Ciebie wtedy szanować! miałam juz taką pracę.mojej PDP dziadek był polakiem ,jak Ona się Cieszyła,że polka u niej pracuje:) nawet miała takie same imię jak ja:) Niestety krótko pracowałam .. bo zmarła.Gosiu a więc myśl pozytywnie:serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minut temu, Blondi napisał:

:lody:własnie się podtuczam troszkę,,,obiad a potem był lodzik a potem? drzemka może? nie ,jest za ładnie,,,ptaszki mi tutaj serenady spiewają ,słonce zagląda na moje łoże ,,odpoczywać tutaj można,,,a drzemie ktoś z Was w przerwie poobiedniej? bo mi się kilka razy zdarzyło ,ze glowa mi opadła na poduszkę i super mi się drzemało,,,,

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 22.07.2014 at 22:40, wiolka napisał:

Witam, mam na imię Wioleta! Mieszkam we Wrocławiu! Od 3 lat jestem opiekunką osób starszych. W razie problemów służę pomocą.

witam, mam na imię Basia, jeżdżę do niemiec do pracy ale nie za bardzo znam niemiecki, piszę do Pani bo już sama nie wiem co robić i z kim się kontaktować. Skończyłam 3-miesięczny kurs niemieckiego, rozumie co do mnie mówią ale z wymową moja jest na bakier, byłam w niemczech ale gdzie sie nauczyć i osłuchać jak pobyt trwał zaledwie tydzień i rodzina kazała mi wracać, bardzo proszę o podpowiedz czy zna Pani jakieś agencje które mogły by mnie wysłać. Byłam w niemczech 5 razy, tylko dwa razy kazali mi wracać, pozdrawiam serdecznie, basia

O 7.07.2016 at 13:16, Doti napisał:

@Gosia53 całekim niedawno wydziałam na portalu -praca-za-granicą.pl jakieś ogłoszenie do polskiej rodziny .

witam, mam na imie basia, czy mozna prosic o namiary do tej rodziny

O 7.07.2016 at 13:27, Moderator napisał:

Kochani, tu się witamy, rozmawiamy w innych wątkach. @Gosia53 dzisiaj jedna z agencji dodała ogłoszenie dla osób bez znajomości języka (nie jest opublikowane). Jeżeli jesteś zainteresowana, proszę o kontakt - przekażemy namiary.

Pozdrawiam

witam, bardzo prosze o przekazanie mojego nr telefonu, mam na imię basia - 694 285 389

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Basiapyczot napisał:

o kurcze, niezbyt znam strony internetu, miałam sie przedstawic

basia jestem witam wszystkich bardzo serdecznie

no proszę ,nawet moderator przyszedł Ci z pomocą    a więc powodzenia,bo na pomoc rodzimą bym tak nie liczył ,najczęsciej są to miłe deklaracje i nic po za tym.Mam swoje lata i wiem co piszę. Niech się obrażają Ci co tacy są ,jestem szczery aż do boleści ,ale nie lubię fałszu i zakłamania.Basiu ,głowa do góry i do dzieła!Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
1 godzinę temu, Kasia 1974 napisał:

Dzień dobry wszystkim. Jestem w zawodzie 5 lat w chwili obecnej nie pracuje wznawiam aktywnośc od 10 września ,Serdecznie Pozdrawiam .

Witaj Kaśka i super ,że do nas dołączysz ,,,Wpadaj do nas często,,,zapraszamy serdecznie,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...