Skocz do zawartości

Witamy na forum!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Michasia 1959 w tej sytuacji podpisana przez Was umowę nalezy uznac za nieważną moim zdaniem,dla pewności wypowiedziałąby w trybie natychmiastowym z powodu niedotrzymania warunków przez firmę.

A tak w ogóle to codziennie bombarduja SMSami  o Mikołaju.Od lat maja fatalne opinie:(

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, foczka63 napisał:

@Michasia 1959 w tej sytuacji podpisana przez Was umowę nalezy uznac za nieważną moim zdaniem,dla pewności wypowiedziałąby w trybie natychmiastowym z powodu niedotrzymania warunków przez firmę.

A tak w ogóle to codziennie bombarduja SMSami  o Mikołaju.Od lat maja fatalne opinie:(

Ja sama bym z nimi nie wyjechała, było zlecenie na dwie i dlatego podpisałam z nimi bo chciałam wyjechac z siostra.napisze jutro wypowiedzenie email ale na tym nie zakończę.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Michasia 1959 napisał:

Ja sama bym z nimi nie wyjechała, było zlecenie na dwie i dlatego podpisałam z nimi bo chciałam wyjechac z siostra.napisze jutro wypowiedzenie email ale na tym nie zakończę.

Przed napisaniem wypowiedzenia , wolałabym najpierw skontaktować się z prawnikiem . Skoro wybierasz się do niego , to wstrzymaj się jeszcze jeden dzień . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Tak w ogóle to przywitać się chciałam i powinnam bo nowiuska jestem. 

Od roku na walizkach do De więc poduczam się od Was, ale nie tylko bawię się przednio przy Waszym poczuciu humoru, tudzież mądrości, błyskotliwości, gustach i...wszystkim.

Pozdrawiam wsiech ale popisać będę mogła jak nie smiganego lapka wezmę z domu bo poprzedni poczciwy...ale zdechł był tu na obczyźnie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Krista napisał:

Tak w ogóle to przywitać się chciałam i powinnam bo nowiuska jestem. 

Od roku na walizkach do De więc poduczam się od Was, ale nie tylko bawię się przednio przy Waszym poczuciu humoru, tudzież mądrości, błyskotliwości, gustach i...wszystkim.

Pozdrawiam wsiech ale popisać będę mogła jak nie smiganego lapka wezmę z domu bo poprzedni poczciwy...ale zdechł był tu na obczyźnie.

 

:witam: serdecznie wśród zjadliwców humorzastych, szerszeni i os...niemniej przemiłych, dobrych, łagodnych, wyrozumiałych, empatycznych...und so weiter :szydera: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

:witam: serdecznie wśród zjadliwców humorzastych, szerszeni i os...niemniej przemiłych, dobrych, łagodnych, wyrozumiałych, empatycznych...und so weiter :szydera: 

Dziękuję, toc z tegoż powodu zarejestrowałam się coby udział mieć w tym gnieździe.

Podczytywalam nocami pod kołderką /więc rączki mialam inaczej zajęte/i wielokrotnie sie dusilam ze smiechu w tym akustycznym domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Krista napisał:

Dziękuję, toc z tegoż powodu zarejestrowałam się coby udział mieć w tym gnieździe.

Podczytywalam nocami pod kołderką /więc rączki mialam inaczej zajęte/i wielokrotnie sie dusilam ze smiechu w tym akustycznym domu.

Aaaa....normalna jesteś...znaczy zakręcona...no i trafiłaś dobrze...wręcz perfekcyjnie...bo po to jesteśmy...czynić dobro wszelakie :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Aaaa....normalna jesteś...znaczy zakręcona...no i trafiłaś dobrze...wręcz perfekcyjnie...bo po to jesteśmy...czynić dobro wszelakie :szydera:

Nawet szurnieta, co niekiedy dziecko moje mi uswiadamia i nazywa: sześćdziesiecionastolatka

Ale...wszystko w normach, polskich i nie tylko trochę światowa też jestem /chyba?/

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Krista napisał:

Nawet szurnieta, co niekiedy dziecko moje mi uswiadamia i nazywa: sześćdziesiecionastolatka

Ale...wszystko w normach, polskich i nie tylko trochę światowa też jestem /chyba?/

.

Młoda dusza jest ważna :oklaski: A PESEL to tylko niepotrzebny dodatek :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Krista napisał:

Tak w ogóle to przywitać się chciałam i powinnam bo nowiuska jestem. 

Od roku na walizkach do De więc poduczam się od Was, ale nie tylko bawię się przednio przy Waszym poczuciu humoru, tudzież mądrości, błyskotliwości, gustach i...wszystkim.

Pozdrawiam wsiech ale popisać będę mogła jak nie smiganego lapka wezmę z domu bo poprzedni poczciwy...ale zdechł był tu na obczyźnie.

 

Część:szydera::hura:tak jest czasem ale niekiedy:grzmotnąć: a i tak:wino:wszystko już wiesz.Witam:zdrówko:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, 1bozka napisał:

Część:szydera::hura:tak jest czasem ale niekiedy:grzmotnąć: a i tak:wino:wszystko już wiesz.Witam:zdrówko:

Cieszę się z powitan, dziękuję i przyznam, że nie zawodzicie

Nie, nie, nie tak jak wilki ino, że niezawodne 

Trafiłam w 10 chyba dłużej zagoszcze... z tarczą, nie na tarczy.Dzięki

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Krista napisał:

Nawet szurnieta, co niekiedy dziecko moje mi uswiadamia i nazywa: sześćdziesiecionastolatka

Ale...wszystko w normach, polskich i nie tylko trochę światowa też jestem /chyba?/

.

 Krista i ja miło witam :) Szczególnie miło,bo jak piszesz jesteś szurnięta czyli normalna :haha:.Szybko zmieniaj lapka i śmigaj po klawiaturze " ile fabryka dała".A peselem się nie przejmuj,mój po świętach dostanie tatuaż i przestanie straszyć.Też tak zrób :szydera:najwyżej  wlepią nam mandat ale co tam :) pieniadze rzecz nabyta a poczucie bycia młodym bezcenne:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, 1bozka napisał:

@Joy jak szurnieta to dobrze @Grzegorz B poprowadzi grupę haha on ma doświadczenie:szydera:

O Ty niedobra :grzmotnąć: za co Ty mnie w ręce terrorysty pchasz?Poczytaj co @Grzegorz B z Dzidzią i Elką wyprawia :( dusi,gnębi i protezy łamie:szydera: A i jeszcze czapkę z pomponem każe nosić :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, Joy napisał:

 Krista i ja miło witam :) Szczególnie miło,bo jak piszesz jesteś szurnięta czyli normalna :haha:.Szybko zmieniaj lapka i śmigaj po klawiaturze " ile fabryka dała".A peselem się nie przejmuj,mój po świętach dostanie tatuaż i przestanie straszyć.Też tak zrób :szydera:najwyżej  wlepią nam mandat ale co tam :) pieniadze rzecz nabyta a poczucie bycia młodym bezcenne:oklaski:

i się przebiore na tą okoliczność, wizytowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...