Skocz do zawartości

Witamy na forum!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Blondi napisał:

@JoannaPi to bardzo sporo,3 msc. ? opiekunki to mogą mieć nawet i pół roku urlopu ,ale dla mnie to 3 msc , to już za dużo, bo kasa szybko się rozchodzi ,jak pracuje to widzę chodz tą kasę,,,

Witam jestem Asia w opiece 5 lat aktualnie w domu. 

Na początku jeździłam 3 na 3 od roku 2na2, już mi było za długo. Teraz jestem 3 miesiące bo mam rechabilitacje i jak co roku akurat wypadł 5 kwietnia ważny dla mnie koncert. Dżem dla Hospicjum Cordis w którym mam trochę do roboty a jest to już piąty koncert. Nadmienię ze jestem ciągle czynnym wolontariuszem medycznym i od 35 lat czynnym fanem Dżemu, bo ja to koncertowy i muzyczny człek jestem . Ale od kwietnia znowu będę 2 na 2. 

Nie ogarniam na razie tego forum i jak dawać odpowiedzi, trochę to poplątane jest  O.o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, basia5460 napisał:

witam , jestem tutaj nowa , ale chętnie nawiążę dialog.Jestem ze Stargardu i od ośmiu lat wyjeżdżam do opieki.Obecnie jestem w kraju i szukam zlecenia.

obserwuj My Polacy de tam też są ogłoszenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, basia5460 napisał:

witam , jestem tutaj nowa , ale chętnie nawiążę dialog.Jestem ze Stargardu i od ośmiu lat wyjeżdżam do opieki.Obecnie jestem w kraju i szukam zlecenia.

Witaj basiu -zapraszamy do rozmowy ,8 lat to szmat czasu ,dla mnie ponad rok to wiecznośc .Pozdrawiam

7 godzin temu, basia5460 napisał:

pospisywałam kilka telefonów, jutro będę dzwoniła po firmach, większość z tych firm jest mi obca.

 

taka prawda -powstało w ostatnim czasie bardzo dużo nowych firm ale i są  takie ,które zmieniły tylko nazwę , kto szuka i pyta ,ten nie błądzi ale nie zawsze się dobrze trafi -powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam...Henry z tej strony...pracuję w niemczech już 3 rok w opiece ...kiedyś zaczynałem z *usunięto*...PORAŻKA !!! dziś jestem samodzielny.. pozdrawiam wszystkich

Edytowane przez Moderator
Witamy na forum :) Przypominamy, że nazwy firm i agencji podajemy wyłącznie w temacie opinii. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minut temu, Roan napisał:

Witam...Henry z tej strony...pracuję w niemczech już 3 rok w opiece ...kiedyś zaczynałem z *usunięto*...PORAŻKA !!! dziś jestem samodzielny.. pozdrawiam wszystkich

Witamy. Jeżeli będziesz taki jak adamos to na nic to, że jesteśmy w większości ;) Czuj się jak na swoim :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
14 minut temu, Roan napisał:

No nie ...tu jakaś CENZURA działa !!!!! moderator pracuje na rzecz firm...i usuwa negatywne wypowiedzi....Moje gratulacje !!!!!

@Roan, witam. Cenzura? Pana post został dołączony do istniejącego już tematu dotyczącego ocenianej przez Pana firmy (zdublował Pan tematy). Coś zostało w nim wykasowane? Proszę dokładnie sprawdzać swoje posty przed stawianiem Moderatorom tym podobnych zarzutów. Listę postów znajdzie Pan w swoim profilu. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego

15 minut temu, FrauMiau napisał:

I ja miło witam. Tylko facet ;) mógł wejść na forum i zacząć od zaatakowania moderatorów. hahahahaha 

 nie widzę żadnego ataku   a porządek ma być i bardzo dobrze.do ocen firm są inne rubryki i tam można się do woli wypowiedzieć

Edytowane przez adamos1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Roan napisał:

Witam...Henry z tej strony...pracuję w niemczech już 3 rok w opiece ...kiedyś zaczynałem z *usunięto*...PORAŻKA !!! dziś jestem samodzielny.. pozdrawiam wszystkich

Witaj Roan  -już wiem jedno,,że zaczynałeś z PORAŻKĄ  -ale się z niej wygrzebałeś i jesteś tutaj -miło mi,zapraszam do zabawy z nami -miło mi i pozdrawiam:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam  wszystkich serdecznie :-) 

Mam na imie Anna , jestem z okolic Czestochowy , teraz pracuje w Boblingen . W Niemczech od 4 lat , w roznych miejscach , w roznych firmach . Lubie zwiedzac i poznawać nowe okolice stad ciągłe zmiany . Ciesze się z tego forum , mysle ze poznamy się i będzie całkiem fajnie :-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...