Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, jolantapl. napisał:

Dzień dobry kawa na stole proszę się częstować.Miłej ,spokojnej i słonecznej niedzieli Wszystkim życzę.

Dziękuje Joleńko :serce: Również i Tobie oraz Wszystkim Wspaniałym bywalcom w Opiekunkowie :serce: Życzę miłego niedzielnego dnia... :) Moc serdeczności :serce: Zapraszam na śniadanko ~ Smacznego... :) 

10469404_294095750763651_5072956957011046850_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry , ostatnimi czasy tak sie sklada, że nie mogę siąść do laptopa. Wczoraj byłam na festynie corocznym piłam sekta, jadłam lukrecje i oglądałam cuda . Dzisiaj tez mam po obiedzie wypad w nieznane. Pogoda piekna , zanosi sie na to ,a wczoraj widziałam tęczę na tle czarnych chmur. Pogoda jak kobieta, zmienną jest .  Dobrego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna pogoda dzisiaj się zapowiada hm może jakiś wypad za miasto ? ha ha .Od jutra za pracą trzeba się rozglądać trochę porządków w domu a potem na nowe fajne zlecenie ha ha mam już jedną ofertę upatrzoną na króciutko ha ha lubię na skoczka pracować tylko troszeczkę bliżej Polski bym prosiła ha ha no chyba,że firma na przelot samolotem się zgodzi to mogą mnie wysłać nawet na koniec świata ha ha jak szaleć to szaleć ha ha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 9.09.2017 at 09:06, adamos60 napisał:

Pozdrawiam przy sobocie:):kawa:

@adamos60 a ja juz przy niedzieli pozdrawiam :) milo Cie tu widziec, bardzo :)

milej niedzieli dla wszystkich, ja sie dopiero budze, Bogdan poszedl dopiero kawe robic, korzystamy, ze dziadek w szpitalu, pobedzie tam jeszcze kolo tygodnia, kurcze, jakby to byl Wieden i pare godzin jazdy do domu to na kilka dni moznaby wyskoczyc, a stad? kurcze....ponad doba jazdy w jedna strone, dobra, juz nie narzekam, grunt, ze za czekanie nam placa.... milej niedzieli kochani!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam tez Wszystkich ,,,zadowolonych i smutnych,,:kawa: nawet jak piłam rano to myślami zawsze jestem z Wami,,brakuje mi troszkę czasu na laptopka ,,wiecie jak to jest ,,jak się ma wnuki? chcą wykorzystac babcię na maxa:hahaha: tak też zrobili-hahaha niech im będzie ,,daję radę,,dzieci to moja specjalnośc,,ale przez tą pracę w De bardzo sie zmieniłam ,,w De spokój i ład i porządek,,dzieciaki jak wpadną do mnie to jeden sajgon mam,,bieganina ,krzyki ,,czlowiek już się odzwyczaił od małych dzieci,,zabawki mam wszędzie ,,gdzie tylko to mozliwe i wszystkie łóżka wyskakne równo,,:hahaha: na dłuższą metę nie piszę się na takie imprezy -hahha  

Miłej niedzieli,,,:serce::love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Blondi napisał:

Witam tez Wszystkich ,,,zadowolonych i smutnych,,:kawa: nawet jak piłam rano to myślami zawsze jestem z Wami,,brakuje mi troszkę czasu na laptopka ,,wiecie jak to jest ,,jak się ma wnuki? chcą wykorzystac babcię na maxa:hahaha: tak też zrobili-hahaha niech im będzie ,,daję radę,,dzieci to moja specjalnośc,,ale przez tą pracę w De bardzo sie zmieniłam ,,w De spokój i ład i porządek,,dzieciaki jak wpadną do mnie to jeden sajgon mam,,bieganina ,krzyki ,,czlowiek już się odzwyczaił od małych dzieci,,zabawki mam wszędzie ,,gdzie tylko to mozliwe i wszystkie łóżka wyskakne równo,,:hahaha: na dłuższą metę nie piszę się na takie imprezy -hahha  

Miłej niedzieli,,,:serce::love:

Witaj Blondi :) Tak jest, kiedy się jest Babcią małych wnuków, ale z czasem dorosną jak moje i wtedy bedziesz miała upragniony spokój. To prawda, że opiekuńcza praca w De bardzo nas zmienia, też tego doświadczam :) Ale warto, robić też coś dla samej siebie dopuki jest to możliwe i dlatego, nie ulegaj zbytnio dzieciom ani wnukom a pomyśl o sobie :) Miłego odpoczynku i dnia Ci życzę :serce: oraz Wszystkim pozostałym Opiekunkom i Opiekunom w Opiekunkowie :serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hal ja już więcej się nie dam wciągnąc w dzieci,,dlatego jestem ta niedobra babcia:płacz: która czasu nie ma:płacz: która się nie zajmie całymi dniami dziecmi,,,albo być na zawołanie,,,niech zapomną,,,babcia dopiero wie ,że teraz żyje ,,pełnym sercem :serce: i radością,,,ja niczego nie utracę ani nie zgubię:serce:

jeszcze coś   @erika mam quada w garażu,,i napewno go wypróbuję,,,świeżbi mnie aby się przejechac ,,kocham takie cudaczne pojazdy,,,ale czy ktoś mi zdjęcie zrobi?:płacz: na nim? poproszę tak słodko,,nikt nie odmówi mi,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Łukasz napisał:

erika, pożycz mi ten wehikuł:p dokupiłem trochę rzeczy do pracy i kolejną walizkę i boję się,że mi firma S. tego nie weźmie wszystkiego na pokład autobusu:hahaha:

Ja to dopiero będe miała bagażu:rozpacz: że podwójnie zapłacę za nadbagaż,,,hahahha szykuj tylko 40 zł za nadbagaż,,w koncu opiekuna stać na wszystko,,,,,do jasnej ciasnej:hahaha: bierz te gacie pakuj i się nie cyrtol w tańcu,,,:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, erika napisał:

@Łukaszku chętnie Ci pozyczę:love: mam jeszcze do dyspozycji rower :hahaha: Pozdrawiam z urlopu 

A Ty się czorcie kochany urlopuj do usru:serce: kokoszaj ile się da:hahaha: a rower zostaw i te inne sprawy na inne czasy,,masz teraz swojego kochanego Labradorka ,,,ale   @erika mam do Ciebie taką prośbę,,pozdrów od takiej Blondi kogutka i tego Labradorka,,,:serce::serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatni wieczór w PL. Jutro rano odpalam kiecę i lecę Wawa Chopina - Dusseldorf! :Postanowienie, że ostatni raz jadę do dotychczasowej demencyjnej pdp. Ale jak będzie???? Trochę się łamię, bo lepsze znane niż .... gołąb na dachu. Zwłaszcza, że kondycha tak sobie, bo chora przyjechałam i chora wyjeżdżam. Zatoki lubią nawracać :(. Plan spraw do załatwienia nie wykonany przez choróbsko... 

A jak w waszych planach sprawa świąt Bożego Narodzenia? Planujecie spędzać w pracy w DE, czy absolutnie tylko i wyłącznie w PL, z rodziną! Piszcie!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bozka podziwiam,,bardzo podziwiam,,że wracasz na stare miejsce,,,bo lepsze jest nowe ,,,zapamiętaj ,że lepsze nowe ,,niż rutyna i nuda,,,ale tak ja myslę,,kiedyś też wracałam przez rok do jednej babci i wiem jaka mnie otaczała nuda i rutyna i nigdy więcej ,,nigdy,,ale życze Tobie abyś przezyła cudownie ten czas:love: buzka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, bozka napisał:

Ja ostatni wieczór w PL. Jutro rano odpalam kiecę i lecę Wawa Chopina - Dusseldorf! :Postanowienie, że ostatni raz jadę do dotychczasowej demencyjnej pdp. Ale jak będzie???? Trochę się łamię, bo lepsze znane niż .... gołąb na dachu. Zwłaszcza, że kondycha tak sobie, bo chora przyjechałam i chora wyjeżdżam. Zatoki lubią nawracać :(. Plan spraw do załatwienia nie wykonany przez choróbsko... 

A jak w waszych planach sprawa świąt Bożego Narodzenia? Planujecie spędzać w pracy w DE, czy absolutnie tylko i wyłącznie w PL, z rodziną! Piszcie!

 

To wysokich lotów Ci życzę ha ha .A zmienniczka chyba nie była taka całkiem do d .... skoro babcia przezyła ha ha.Święta Bozego Narodzenia planuję spędzić w Pl z rodziną ale co z tego wyjdzie nie wiem jest jeszcze odrobinkę czasu.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Blondi napisał:

@Hal ja już więcej się nie dam wciągnąc w dzieci,,dlatego jestem ta niedobra babcia:płacz: która czasu nie ma:płacz: która się nie zajmie całymi dniami dziecmi,,,albo być na zawołanie,,,niech zapomną,,,babcia dopiero wie ,że teraz żyje ,,pełnym sercem :serce: i radością,,,ja niczego nie utracę ani nie zgubię:serce:

jeszcze coś   @erika mam quada w garażu,,i napewno go wypróbuję,,,świeżbi mnie aby się przejechac ,,kocham takie cudaczne pojazdy,,,ale czy ktoś mi zdjęcie zrobi?:płacz: na nim? poproszę tak słodko,,nikt nie odmówi mi,,,

I tak trzymaj, bo Babcia to nie sakiewka i niania, to Babcia która zasługuje na szacunek. Dobrej nocy Tobie Blondi :serce: Życzę i wytrwałości w postanowieniach, oraz dobrej i spokojnej nocy... :) 

Pozostałym Opiekunkom i Opiekunom :serce: Także dobrej nocy życzę :) Dobranoc Wszystkim :serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hal moje postanowienia zaczęły się od wyjazdu do De,,,nie powiemm,ale w pierwszych miesiącach jeszcze bardzo tęskniłam ,,ale z biegiem czasu pomyślalam o swoim cudownym życiu,,że  ja też chcę poszaleć i pozyć,,,jak człowiek,,a nie jak pani do usług,,:płacz: czas najwyższy na moje zycie i moje zachcianki i teraz właśnie będe je realizowała:serce: cudownie i tyle,,,:love: ja jestem cała heppi,,,szczęsliwa i radosna,,,i tak chcę być a nie inaczej,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...