Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Maria Jolanta napisał:

 

@erika to chyba działa w ten sposób że jak mija tydzień od przyznania punktu to one znikają.

Ja zaglądam na roczne. :love:

Ja postanowiłam dzisiaj jechać do Szpitala odwiedzić mojego pdp. Wczoraj nie chciał nic zabrać ze sobą, a przecież owoce,czy picie musi mieć:serce: . 

a wczoraj jak karetka przyjechała po pdp , pytają o nr tel ,bo powiadomią w jakim szpitalu będzie. Powiedziałam,że lepiej niech poinformują bliską rodzinę. Ale fajne pielęgniarki były i mi dały wizytówkę . Ja szybko zrobiłam foto wizytówki i karetki  i wysłałam na WhatsApp do syna ,a jest teraz bardzo  daleko na urlopie .  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Łukasz napisał:

ok,  to Marię Jolantę muszę wykreślić:(...kogo mam jeszcze na liście...ooo...blondaska z zamku:całus: a nuż się uda...po co Jej jakiś niemiecki chłopak ...ja się z nią dogadam perfect...po polsku:hahaha:

U haha ale 30 dla mnie to za mało,wracaj do doktora i pros o aneks do potencjalnej informacji:hahaha:

Masz :love:na zachętę:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Betty Zarobek nadal bardzo niezły macie oboje, bo to jednak lżej i weselej we dwoje pracować niż w pojedynkę ! Myśle, że dwie osoby spokojnie ogarną nawet Strasznego Dziadunia. Oby był grzeczny i żył wiecznie.

        a w Niemczech uznawana jest póki co też polska działalność, czyli na początek komplet ubezpieczeń za niecałe 500zł. Może warto sobie przeliczyć co się Wam opłaca ?

      Dobrego dnia życzę !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Łukasz napisał:

erika, tylko nie krzycz. ..to moja sprawka:( :hahaha:Jestem zdrowy, nie mam przeciwwskazań do pracy w opiece, haha Aha, teraz ogłoszenie czy też informacja: potencjalna moja partnerka może liczyć na 30 lat życia ze mną...dziewczyny do boju:hahaha:

:hahaha: to mi sie podoba :love: ale pamiętaj trening czyni mistrza :love: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Łukasz napisał:

erika, tylko nie krzycz. ..to moja sprawka:( :hahaha:Jestem zdrowy, nie mam przeciwwskazań do pracy w opiece, haha Aha, teraz ogłoszenie czy też informacja: potencjalna moja partnerka może liczyć na 30 lat życia ze mną...dziewczyny do boju:hahaha:

To chyba wrózka a nie lekarz ha ha ale najpierw idż do wróżki ,zeby powiedziała czy lekarz mówi prawdę a potem mozemy porozmawiac ha ha

5 godzin temu, Maria Jolanta napisał:

Dzisiaj jest Dzień Pozytywnie Zakręconych więc pozdrawiam wszystkich którzy do tego się przyznają. :hahaha:

Dziękuję za życzenia.

A @Łukasz idż jeszcze raz do tego lekarza i niech Ci da na piśmie,że do innych rzeczy przez te 30 lat też nie będziesz miał przeciwwskazań  ha ha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Maria Jolanta napisał:

Dzisiaj jest Dzień Pozytywnie Zakręconych więc pozdrawiam wszystkich którzy do tego się przyznają. :hahaha:

Ja ???? Jak najbardziej ,,,zaręcona jestem na maxa,,jeszcze wkręcam innych:hahaha:

@erika no wiadomo,,że trening to trening ,,mistrzunio zawsze :hahaha:

wez spójrz na ranking innego typu,,np, seksu,,a nie jakies tam punkciki,,,forumowe:hahaha: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hallo ja tu wpadam a tu co widzę??? Dobranoc??? czy przedszkole już zamykają:płacz: ja chcę do starszaków ,,,tam dłużej będzie czynne ,,,:hahaha: kto idzie ze mną?? ale uwaga ,,bo mogę na coś nakręcić albo wkręcić,,mam ten dar,,dar mam do facetów ,,ale nie odpowiednich dla mnie:płacz::hahaha: nie ma to jak @Łukasz z nim mogę wszystko zrobić i się nie gniewa ani focha nie strzela,,hahahah a,,,wszystko to znaczy nie wszystko,,,aby zaraz nie było głupich myśli,,,mi tu:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieci nawet jeszcze nie śpią !!!!

Siedzimy sobie na tarasie przy napojach różnych i każdy w rączce trzyma telefon i się po kolei zapraszają na FB. :d:d:d Jeszcze tylko brakuje żeby zamiast rozmawiać pisali ze sobą na FB. :d:d:d

Tylko dzieci normalne, to znaczy rozrabiają jak zwykle.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam, że naprawdę nie zrozumiem nigdy Niemieckiej mentalności i podejścia do niektórych spraw.  Mój aktualny adres jest super, ale oczywiście idealnie w 100% nigdy nie ma. Jedynym minusem jest to, że dostaje od rodziny na zakupy 50€ tygodniowo.  Jakoś daje radę z tymi pieniędzmi, chociaż czasem jak nagle braknie większej ilości rzeczy, które są na wykończeniu to potrafię dołożyć te kilka euro ze swoich. Te kilka moich euro mnie nie robi i nie robię z tego problemu.

Ale o co chodzi.... Rodzina ma zamówiony dla dziadka dość drogi dziennik "DIE WELT", za który tygodniowo wychodzi 20€ !!  Żeby było śmieszniej to dziadek jedyne co robi to chwilkę spojrzy tylko na samą okładkę i odkłada, gazeta potem idzie do kosza. I tak codziennie. A przecież te 20€ mogliby dołożyć do tamtych pieniędzy i wtedy nie byłoby problemu z zaopatrzeniem w domu i dla dziadka mógłbym robić coś lepszego do jedzenia a nie głównie te papki ze słoików.  Podczas dzisiejszej rozmowy tel ze zmiennikiem powiedział, że rozmawiał z rodziną o tym i powiedzieli, że ojciec zawsze czytał Die Welt i to już tradycja. ....  Bez komentarza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko mecyjas jest w tym, że on ma aktualnie kompletnie gdzieś tą gazetę :) Ma 96 lat i jedyne o czym myśli to o spaniu. Gdybym mu nie dał to nawet by się nie zająknął.  No ale rodzina chce tej tradycji i tyle :)  Równie dobrze mógłbym po wyjęciu ze skrzynki tej gazety od razu wyrzucić ją do niebieskiego kontenerka i na to samo by wyszło

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Michał845 a nie rozliczasz się z paragonów,,wez zrób zakupy i nadwyżkę niech Ci odda rodzina,,przedstaw im paragony,,Czy oni naprawdę myślą ,że 50 euro starczy? pogadaj ,,a gazetę zostaw w spokoju ,bo nic nie wskurasz,,masz Lidla czy Netto ,,tam zrobisz jakies zawsze zakupy za te 50e euro,,gorzej jak masz droższe markety,to wtedy już trudniej,,przeżyjesz ,,musisz ,,ale są rodzinki chytre ,,ja jak pomysle ,jak w jednym miejscu czekalam kiedy księżniczka mi kasę przyniesie ,,to też robiłam zakupy za swoje,,bo dziadki by tynk jedli ze scian,,dlatego nawet z takiego powodu nie wrócę też w takie miejsca,,,po co i na co? prosić się o kasę na wyżywienie mamusi i tatusia,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...