Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dlatego chciałby na początek z agencją jechać, co kurs języka daje. 

Ale obserwując i forum i prywatnie ludzi, to więcej się załapie w codziennym życiu języka, czy nawet przez tłumacza Google niż na tym całym kursie, który i tak sporo kosztuje. 

A potem pensja 800 jewro np. ..

Nic to!  Głową do góry, mówię mu!  

Jak weźmie stellę na 4 tyg. to jakoś przetrzyma. ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@beatrix+ no Ty się opindalasz dalej ,,wszystko zrobisz aby tylko tyłka nie ruszyć ,,nawet chopa swojego poświęcisz na katorgi pańskie:hahaha: ale jak mi się to podoba,,,chłopu dasz kopa i do roboty-wspaniale,, jak Ty myślisz ,że ja Ciebie zapomniałam? nigdy !!! ostatnio gdzies tam po uzdrowiskach jezdziłas,,piłaś piwo nawet:płacz::hahaha: na zdrowie!!!  pozdrawiam 

A tak to ,,Bieszczady też znam,,ale mnie tam nie ciągnie,,byłam i widziałam i aż miesiąc tam byłam,,:hahaha:

słoneczko świeci i już robi się hajc,,obiadu dzisiaj nie gotowałam , bo gotował wnuczek ,,byłam lekką pomocą jedynie,,a teraz łózkomania u mnie z laptopem ,,a potem mam jedynie zobaczyć czy coś dziadkowi nie potrzeba,,a jemu to wiem z góry już ,że nigdy nic nie potrzeba,,hahah ale mogę sobie z nim pogadać spokojnie,,bo wszyscy wybyli z domu, jedynie dziadek na czatach domowych został,,:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, beatrix+ napisał:

Dlatego chciałby na początek z agencją jechać, co kurs języka daje. 

Ale obserwując i forum i prywatnie ludzi, to więcej się załapie w codziennym życiu języka, czy nawet przez tłumacza Google niż na tym całym kursie, który i tak sporo kosztuje. 

A potem pensja 800 jewro np. ..

Nic to!  Głową do góry, mówię mu!  

Jak weźmie stellę na 4 tyg. to jakoś przetrzyma. ..

Moja szwagierka tak zaczynala i nic sie nie nauczyla i tez duzo kasy zabrali z wynagrodzenia:(tylko i wylacznie tutaj w DE i sam sie nauczy wiecej oni tylko zeruja na tych co zaczynaja ale poradzi sobie toc to mezczyzna jest:)

11 minut temu, Blondi napisał:

@beatrix+ no Ty się opindalasz dalej ,,wszystko zrobisz aby tylko tyłka nie ruszyć ,,nawet chopa swojego poświęcisz na katorgi pańskie:hahaha: ale jak mi się to podoba,,,chłopu dasz kopa i do roboty-wspaniale,, jak Ty myślisz ,że ja Ciebie zapomniałam? nigdy !!! ostatnio gdzies tam po uzdrowiskach jezdziłas,,piłaś piwo nawet:płacz::hahaha: na zdrowie!!!  pozdrawiam 

A tak to ,,Bieszczady też znam,,ale mnie tam nie ciągnie,,byłam i widziałam i aż miesiąc tam byłam,,:hahaha:

słoneczko świeci i już robi się hajc,,obiadu dzisiaj nie gotowałam , bo gotował wnuczek ,,byłam lekką pomocą jedynie,,a teraz łózkomania u mnie z laptopem ,,a potem mam jedynie zobaczyć czy coś dziadkowi nie potrzeba,,a jemu to wiem z góry już ,że nigdy nic nie potrzeba,,hahah ale mogę sobie z nim pogadać spokojnie,,bo wszyscy wybyli z domu, jedynie dziadek na czatach domowych został,,:hahaha:

Nasza @Blondi zyje i dobrze sie ma no i pewnie niech dziewczynaka sobie odpoczywa:love:a ja koniec przerwy i obowiazkowa kawa haha:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, beatrix+ napisał:

Blondi, dzięki kotek za pamięć!  

A żeby Ci humor polepszyć, to jutro jadę  do ZEUSA -ZUS znaczy na komisję, będę walczyć o sanatorium do Kudowa-Zdrój :)

 

Taka jestem! :)

Waleczna i odważna,,ile się da wyciągaj i się sanatoriuj,,,należy się:hahaha: 

Ale ja bym się tam zanudziła na maxa ,,w takim sanatorium,,nigdy nie byłam i nie będe,,sama sobie narazie kombinuje aby się nie meczyć i nie przemeczac i odpoczywac ile się da,,najlepiej jeszcze w pracy to ćwiczyć,,,:hahaha:

Ok! Ale chłop @beatrix+ to już nie młodzieńczyk,,a może się mylę,,ale wiecie jak cięzko w starą głowę wchodzi,,nauka:święty: ale szukają przecież z podstawowym językiem ,,parę słówek i coś tam jeszcze trochę i próbować ,,a nuż się uda,,szukac i szukać ,,zawsze coś się wyszuka:święty:

@kinga ja caly czas myślę ,,co tu narozrabiać aby coś się działo,,tak za spokojnie nie może być,,roznosi mnie energia czy cuś??? :hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, Blondi napisał:

Waleczna i odważna,,ile się da wyciągaj i się sanatoriuj,,,należy się:hahaha: 

Ale ja bym się tam zanudziła na maxa ,,w takim sanatorium,,nigdy nie byłam i nie będe,,sama sobie narazie kombinuje aby się nie meczyć i nie przemeczac i odpoczywac ile się da,,najlepiej jeszcze w pracy to ćwiczyć,,,:hahaha:

Ok! Ale chłop @beatrix+ to już nie młodzieńczyk,,a może się mylę,,ale wiecie jak cięzko w starą głowę wchodzi,,nauka:święty: ale szukają przecież z podstawowym językiem ,,parę słówek i coś tam jeszcze trochę i próbować ,,a nuż się uda,,szukac i szukać ,,zawsze coś się wyszuka:święty:

@kinga ja caly czas myślę ,,co tu narozrabiać aby coś się działo,,tak za spokojnie nie może być,,roznosi mnie energia czy cuś??? :hahaha:

Wiem co czujesz haha bo sama taka jestem nie lubie w miejscu siedziec, tez ciagle mnie nosi i rozrabiac tez lubie haha:love: dlatego czasami wole jak musze skakac przy pdp ale bez przesady:d bo szybciej czas ucieka:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Maria Jolanta napisał:

@Blondi a kuksańca chcesz ?  Ciężko w starą głowę wchodzi nauka ? A ja ?

@beatrix+ niech już się uczy i zakuwa na pamięć nie tylko słówka ale i proste zdania. Jak jest "Samoś" to ma tego masę w internecie, albo sama możesz zrobić mu kurs. :d

 

:hahaha::hahaha: a co to jest kuksaniec?:płacz: tylko nie kopa,:rozpacz:,, Moja już za stara na naukę i narazie zrobiłam sobie przerwę,,nie mogę nawet głowy przemęczac,,co się ze mną porobiło,,błękitna krew :serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nio tak slucham caly czas fajna muze w radio Harmony stacja extra:) a przy kompie to juz mi sie nie chce siedziec wszystko juz przeczytalam po prostu malego dola zalapalam ale przejdzie:d wytrzymam do 11.08 :) Ooooo jak pieknie leje deszcz:d w sam raz na spacer haha juz raz zmoklam:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym miała co robić,,ale mi się nie chce ,,prasowanie czeka i mówię ,,potem jutro itd,,a u mnie wieje ,że mało głowy nie urwie,,ale nawet łazić mi się nie chce,,co za rozlazłe towarzystwo tutaj jest,,jeden drugiego nakręca na lenia,,bierzemy się do roboty,,i to już,,,Moda dla odważnych!!!

540x405_damska-sukienkatunika-wykonana-z-31614062.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Blondi napisał:

Ja to bym miała co robić,,ale mi się nie chce ,,prasowanie czeka i mówię ,,potem jutro itd,,a u mnie wieje ,że mało głowy nie urwie,,ale nawet łazić mi się nie chce,,co za rozlazłe towarzystwo tutaj jest,,jeden drugiego nakręca na lenia,,bierzemy się do roboty,,i to już,,,Moda dla odważnych!!!

540x405_damska-sukienkatunika-wykonana-z-31614062.jpg

Oooo wlasnie przypomnialas mi jest prasowanie a ja siedze i sie nudze co ja bym bez Ciebie kochana zrobila haha dzieki i ide do roboty:hahaha::love:

1 minutę temu, Blondi napisał:

Taką mam samą tylko ze skóry i też czarną,,ale czy w nią wejdę?jeszcze? na szczęscie moja ma sciągacze  po bokach to te sciągacze rozciągnę,,ale lubię tą kieckę,,:hahaha:

Sliczna:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna fryzurka ,,tylko już krótkich nie chcę włosów,,miałam przez parę lat i wystarczy!!!

263903-krotkie-fryzury-foxy-super-trend-dla-odwaznych-nowoczesnych-kobiet.jpg

A tutaj mamy ładny zestaw kolorystyczny,,zawsze róż pasował z fajną szarosćią,,,:hahaha:

d2e68c5bc3b8e1dc299216e7f82bd1f2.jpg

Kto jeszcze się nudzi? zaraz wyszukam Wam zajęcia,,:płacz: ale i tak proponuję łóżkomanię na miejscu pierwszym,,,:hahaha:

albo laptomanię!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze fajne butki-też lubię je!!! Glany to glany:hahaha: koniecznie białe to ładnie wyglądają:hahaha:

glany-damskie-dr-martens-pascal-botki-sznurowane-white-0883985932401.jpg

Ja też zaraz pójdę luknąc czy coś dziadek chce,,nie wiem po co mam luknąc ,,chyba żeby tyłek ruszyć z łóżka ,,trochę schodów zaliczyć i czerpnąc świeżego powietrza ,,może ludzi zobaczyć,,zawsze coś się dzieje jak idę,,tam tam do pracy,,a skonczy się na paleniu paierosów i na telefonie,,i tak do kolacji,,:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...