Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

właśnie 16 wyjeżdzam,od jutra zacznę odliczać ,bo i z córką się spotkam co jest na Jersey....Tak ,że trochę ucichnę.Dostałem też wiadomość z Bonn,że są zainteresowani zrobieniem ze mną reportażu w TV.,ale po moim przyjeżdzie  z Polski.Pewne sprawy też muszę sobie poukładać ,by to miało ręce i nogi ha ha,zobaczymy.Pozdrawiam:)

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, wrocilam do Wiednia dzis w nocy, wrocilam do zycia, do cywilizacji.... siadam zaraz czytac co pisaliscie, jak mnie nie bylo, tesknilam i myslalam o Was wszystkich, buziaki!!!!!

O 24.04.2016 at 08:27, adamos1 napisał:

spokojnej pracy i dobrej kawy:kawa:   oraz coś do kawy:ciacho: "nieznośny " Adam.

Waszym zdaniem z rana co jest lepsze   ha ha.

pytanie retoryczne.... jak dla mnie :) chociaz prawda jest taka, ze wszytsko zalezy od pkolicznosci, a raczej od towarzystwa, czy jest, czy nie ma.... 

 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 8.05.2016 at 22:21, adamos1 napisał:

właśnie 16 wyjeżdzam,od jutra zacznę odliczać ,bo i z córką się spotkam co jest na Jersey....Tak ,że trochę ucichnę.Dostałem też wiadomość z Bonn,że są zainteresowani zrobieniem ze mną reportażu w TV.,ale po moim przyjeżdzie  z Polski.Pewne sprawy też muszę sobie poukładać ,by to miało ręce i nogi ha ha,zobaczymy.Pozdrawiam:)

super Adaś :) a na ile do domku jedziesz? wracasz w to samo miejsce do ex-Casanowy? :) przelecialam calusienki wątek rozmowy przy kawie, jeszcze cala reszta innych wątkow mi zostala, aha, ten reportaż to na temat Twojej/naszej prac, czy muzyczny o Twojej pasji? bo jak o pracy, to fajnie, wreszcie ktos, kto wie jak to wszystko wyglada wypowie sie i pokaze niedowarkom i wszechwiedzacycm z Polski, ze my tu kasy za picie kawy i siedzenie na necie nie dostajemy.... 

ja teraz poznaje na nowo, po powrocie z pl swoja pdp, ktorej neurlogog ustawil nowe leki jak mnie nie bylo, zobaczymy, grunt, ze w nocy spi i nie łazikuje.... bulgarska zmienniczka wyjechala dzis po 5-tej rano, wchpodze do kuchnii, a tam tylko olej, ocet i maslo... kasa jest, oki, ale bladym switem nie bylo nawet jak kawy zrobic, a ja durna pinda jak wyjezdzalam to jej jedzenie na 2-3 dni morozilam, bo bedzie zmeczona i nie bedzie miala sily gotowac.... naiwna jestem, oj naiwna.... 

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adaś, wypowiedzialam sie przy okazji tego ogloszenia, Ty zreszta tez tam napisales, chcialam Cie zacytowac i dopisac cos i mnie zablokowali... wykasowali niewygodne dla siebie komentarze.... ale potwierdzialo sie, ze: prawdziwa cnota krytyki sie nie boi.... zablokowali, to maja staracha.... prawdy sie boja, oto link do zablokowanego ogloszenia: 

 

 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Betty napisał:

Adaś, wypowiedzialam sie przy okazji tego ogloszenia, Ty zreszta tez tam napisales, chcialam Cie zacytowac i dopisac cos i mnie zablokowali... wykasowali niewygodne dla siebie komentarze.... ale potwierdzialo sie, ze: prawdziwa cnota krytyki sie nie boi.... zablokowali, to maja staracha.... prawdy sie boja, oto link do zablokowanego ogloszenia: 

 

 

:lody:
23 godzin temu, Betty napisał:

super Adaś :) a na ile do domku jedziesz? wracasz w to samo miejsce do ex-Casanowy? :) przelecialam calusienki wątek rozmowy przy kawie, jeszcze cala reszta innych wątkow mi zostala, aha, ten reportaż to na temat Twojej/naszej prac, czy muzyczny o Twojej pasji? bo jak o pracy, to fajnie, wreszcie ktos, kto wie jak to wszystko wyglada wypowie sie i pokaze niedowarkom i wszechwiedzacycm z Polski, ze my tu kasy za picie kawy i siedzenie na necie nie dostajemy.... 

ja teraz poznaje na nowo, po powrocie z pl swoja pdp, ktorej neurlogog ustawil nowe leki jak mnie nie bylo, zobaczymy, grunt, ze w nocy spi i nie łazikuje.... bulgarska zmienniczka wyjechala dzis po 5-tej rano, wchpodze do kuchnii, a tam tylko olej, ocet i maslo... kasa jest, oki, ale bladym switem nie bylo nawet jak kawy zrobic, a ja durna pinda jak wyjezdzalam to jej jedzenie na 2-3 dni morozilam, bo bedzie zmeczona i nie bedzie miala sily gotowac.... naiwna jestem, oj naiwna.... 

O 10.05.2016 at 08:52, emma napisał:

Witam wszystkich:) Pierwsza kawa zaliczona. Pogodnego dnia:)tak wracam

O 10.05.2016 at 08:52, emma napisał:

Witam wszystkich:) Pierwsza kawa zaliczona. Pogodnego dnia:)     

 

http://www.cda.pl/video/69323873.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
22 godzin temu, Betty napisał:

Adaś, wypowiedzialam sie przy okazji tego ogloszenia, Ty zreszta tez tam napisales, chcialam Cie zacytowac i dopisac cos i mnie zablokowali... wykasowali niewygodne dla siebie komentarze.... ale potwierdzialo sie, ze: prawdziwa cnota krytyki sie nie boi.... zablokowali, to maja staracha.... prawdy sie boja, oto link do zablokowanego ogloszenia: 

@Betty Nikt Cię nie zablokował. Dodane i komentowane przez Was ogłoszenie zostało przesunięte do działu Oferty pracy (Autor dodał je w nieprawidłowym miejscu), gdzie komentarze są wyłączone we wszystkich postach. Na forum nie podajemy nazw agencji poza tematami opinii i nie komentujemy konkretnych ofert pracy - na nie się odpowiada lub nie. Ocenę zasad współpracy pozostawiamy do oceny samym zainteresowanym po kontakcie z potencjalny pracodawcą. Te dwie podstawowe zasady trzeba zapamiętać. :) Miłego dnia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Moni napisał:

Adamos1 co to gdzie to? Ale miałeś stresika :) 

oj miałem ,pierwszy raz przed tak dużą publiką ,już teraz bym inaczej to wszystko odbierał  to był Grodzisk Mazowiecki2013 rok-Centrum Kultury -dla potrzeb filmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Moderator napisał:

@Betty Nikt Cię nie zablokował. Dodane i komentowane przez Was ogłoszenie zostało przesunięte do działu Oferty pracy (Autor dodał je w nieprawidłowym miejscu), gdzie komentarze są wyłączone we wszystkich postach. Na forum nie podajemy nazw agencji poza tematami opinii i nie komentujemy konkretnych ofert pracy - na nie się odpowiada lub nie. Ocenę zasad współpracy pozostawiamy do oceny samym zainteresowanym po kontakcie z potencjalny pracodawcą. Te dwie podstawowe zasady trzeba zapamiętać. :) Miłego dnia!

tak to wygladalo, bo bylo ogloszenie, polecialy pod tym komentarze, pozniej wchodze a tu wszystkie zniknely... pomyslalam, ze usuniete, a nowego juz sie nie dalo dopisac.... oki, teraz jasne o co chodzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minut temu, Betty napisał:

tak to wygladalo, bo bylo ogloszenie, polecialy pod tym komentarze, pozniej wchodze a tu wszystkie zniknely... pomyslalam, ze usuniete, a nowego juz sie nie dalo dopisac.... oki, teraz jasne o co chodzi...

@Betty Witaj:) nie zdążyłam poczytać komentarzy, ale znam Firmę ! nigdy więcej nie będę pracowała w tej Firmie!! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, erika napisał:

@Betty Witaj:) nie zdążyłam poczytać komentarzy, ale znam Firmę ! nigdy więcej nie będę pracowała w tej Firmie!! 

hej, wiesz, w komentarzach chodzilo o rozpietosc stawkową, bo kwota wynagrodzenia oscylowala miedzy 1100-1500 euro i pewnie jak zawsze tlumaczone bedzie to tym, ze im lepszy jezyk, tym wyzsza stawka, to napisalam, ze tu gdzie jestem to z pdp zamieniam na dobe 5 zdan i to nie jakichs rozbudowanych, podrzednie zlozonych, tylko proste komunikaty.... ja rozumiem, nie moze byc ktos, kto zna 3 slowa na krzyz, ale cholera nie robcie, mowa o agenturach, z jezyka wielkiego hallllo. ja mam magisterium z niemieckiego, a uwazam, ze w ciezszych przypadkach osoba z dosw szpitalnym lepiej sobie poradzi niz ja... my naprwde nie jezdzimy w roli pan do towarzystwa, czy panow... z tego, ze znam jezyk to tylko na tym cierpie... Christine, z rodziny pdp potrafi wydzwaniac i godzine nawijac o cwiczeniach z jogi, o opalaniu, moze samotna sie czuje, jest mila, ale nie chce mi sie za jej psychoanalityka rozbic... moja bulgarska zmienniczka gorzej zna jezyk i ma lepiej,kase mamy te samą, a ona ma gadulski swiety spokoj...

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Betty----cytuje"..... a uwazam, ze w ciezszych przypadkach osoba z dosw szpitalnym lepiej sobie poradzi niz ja... my naprwde nie jezdzimy w roli pan do towarzystwa, czy panow... z tego, ze znam jezyk to tylko na tym cierpie......"  i masz racje ,tyle już napisałem na ten temat ,że szkoda mojej energii by ten temat  " rozdrapywać",ale tak to już jest na tym świecie ,zbierają laury Ci co nic się nie narobią a przy tym są jeszcze cwaniacy.Nie twierdzę są stanowiska pracy umysłowej i to bardzo odpowiedzialne i nie można powiedzieć ,że Ci ludzie się nie napracują ,praca to nie tylko "kilof".-POzdrawiam.

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, strasznie dziś gorąco i sennie. Wypiłam 2. kawę a mimo tego oczy same się zamykają. Dobrze, że nie musze krzątać się przy podopiecznej, bo zasnęłabym na stojąco.

5 godzin temu, Florcia napisał:

Jakie miłe powitanie o poranku:).Radosnego, majowego dnia Adamie:) i do tej uroczej filiżanki dodam:ciacho::)

 

 

 

Je też chętna, zostanie kawałek dla mnie? 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 10.05.2016 at 12:03, Betty napisał:

 

hej, wrocilam do Wiednia dzis w nocy, wrocilam do zycia, do cywilizacji.... siadam zaraz czytac co pisaliscie, jak mnie nie bylo, tesknilam i myslalam o Was wszystkich, buziaki!!!!!

 

Wita Betty:) nawet o Tobie często myślałam :) no i oczywiście tęskiniłam.Ty wróciłas a ja za tydzień wyjeżdżam ,krótki urlopik w de. a następnie do domciu . U mnie tak od 3 lub 4 tygodni jest 60% lepiej.Nie było zmiany leków ! Duzo pracowałam i nadal pracuję nad swoją PDP ,chyba odnosze  sukces !! ale muszę dodać,że też przy pomocy tegoż Forum!! oby nie zapeszyć! bo jak wiesz demencja to cięzka praca dla nas.Pozdrawiam i buziaczki przesyłam :całus:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, be-tu napisał:

Witajcie, strasznie dziś gorąco i sennie. Wypiłam 2. kawę a mimo tego oczy same się zamykają. Dobrze, że nie musze krzątać się przy podopiecznej, bo zasnęłabym na stojąco.

Je też chętna, zostanie kawałek dla mnie? 

Oczywiście be-tu, że dla Ciebie jest, proszę bardzo:ciacho:. Życzę smacznego:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...