Skocz do zawartości

be-tu

Społeczność
 • Liczba dodanej zawartości

  27
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana be-tu w rankingu: 13 maja 2016

be-tu posiada najczęściej lubianą treść!

Reputacja

17 Zauważony

Informacje o profilu

 • Rodzaj konta
  Opiekunka

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. be-tu

  Rozmowa przy kawie (1)

  @emma masz rację, są różni ludzie. Tylko wiecie co? Jednym to przeszkadza a innym nie . Jedna osoba powie, że babcia chrapie jak ogląda TV i że nie może tego już więcej słuchać, a kolejna powie, że tego nawet nie zauważa .
 2. @Betty moja podopieczna śpi po obiedzie więc mam taki faktyczny czas dla siebie. Praktycznie nie zdarza się sytuacja kiedy ktoś przychodzi i coś ode mnie chce. Nawet jeśli Babcia wstanie wcześniej to włącza TV i ogląda sama przez te 10-15 min.
 3. Ja mam przynajmniej 1 cały dzień wolny w tygodniu, bo syn podopiecznej mieszka niedaleko i przychodzi, żeby zająć się mamcią. Także ja wtedy wychodzę i przez cały dzień nic mnie nie obchodzi. Nawet dostaję kieszonkowe na obiad. Wychodzę zwiedzać i mam tzw. hajlajf. A co do przerwy to przeważnie jest taka standardowa poobiednia co można odłożyć sadełko w swoim pokoju.
 4. be-tu

  Witamy na forum!

  Witaj @agama1709
 5. be-tu

  Rozmowa przy kawie (1)

  Bardzo dyplomatyczna odpowiedź . U mnie na szczęście nie ma oszczędzania na Szteli. Podopieczna jest czasem nawet zbyt rozrzutna. Kupuje a później się wyrzuca, bo stare. Ale 1 Merci dziennie?? . Straszne! Szczęśliwej podróży Adam! . Wyobrażam sobie Twojego podopiecznego przy tych walizkach ,
 6. Dzięki, dzieci mnie szkolą. Krzyczą na mnie jak czegoś nie potrafię zrobić .
 7. @Serenity zgodzę się z tobą, że jak ktoś pracuje po np. pół roku w jednym miejscu bez możliwości normalnego porozmawiania, wyjścia gdzie się chce i na ile się chce, to może zwariować . Ja wyjeżdżam na max 3 miesiące. Przynajmniej raz na tydzień mam cały dzień dla siebie ale to i tak nie to samo co bycie na urlopie w Polsce. Można popaść w rutynę, ale ja jak już wyżej wspomniałam wolę tą rutynę niż co rusz uczenia się upodobań seniora od nowa.
 8. Haha, to ja też z tych zaopatrzonych jak na wojnę. Jak wyjeżdżam do Niemiec to mam ze sobą laptop, tablet i 2 telefony . Jeden, żeby rodzina miała do mnie za darmo SMSy, drugi żebym ja taniej pisała. Haha. Z czego najczęściej korzystam? Chyba z telefonu, bo najszybciej. Laptop do rozmowy z rodziną, bo duży ekran a tablet do czytania książek, bo poręczny.
 9. be-tu

  Za tym tęsknię w de...

  Wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma . Ja raczej nie zwracam uwagi na to co ktoś mówi. Zazdrości, to proponuję pracę w opiece. Niech jedzie (ja z poleceń też dostanę trochę grosza )
 10. be-tu

  Telefon na kartę w de

  U mnie syn pierwszej podopiecznej zajął się aktywacją mojej karty.
 11. Słyszałam o tej chorobie, oglądałam program w TV właśnie o tym Panu. Mimo wszystko nie wiem czy umiałabym się zachować przy seniorze z tą chorobą.
 12. @Serenity nie umiałabym tak. Jednak potrzebuję więcej czasu, żeby poznać Dziadka/Babcię i zająć się nim należycie. @adamos1 uszanować a jednocześnie podziwiać. Dzięki takim osobom my, stałe opiekunki, możemy mieć chwilowe urlopy .
 13. be-tu

  Rozmowa przy kawie (1)

  No właśnie gdyby nie to, że wszyscy trąbią o 13 to ja też nie wiedziałabym, że dziś 13 . Ja dziś mam kupne ciastka na deser. Takie przekładane biszkopty z Biedronki. Uwielbiam je .
 14. be-tu

  Witamy na forum!

  No ja pewne będę mieć odpoczynek jak wrócę do babci.
 15. be-tu

  Chore oczy u PDP

  Życzę zdrowia. Oby to nie była jaskra ani żadne świństwo zakaźne.


O nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2021 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR

×
×
 • Dodaj nową pozycję...