Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

40 minut temu, ewa14 napisał:

Dzień dobry Wszystkim.

Za oknem ptaki drą dzioby jakby je ktoś z piór obdzierał.

Słońce bezczelnie świeci prosto w nos............a ja bym chętnie pospała jeszcze.

Pdp całą noc się szwędała po domu , waliła pięściami w drzwi ...........jednym słowem........mimo że ja śpię na pietrze , to nie było mi dane zwyczajnie po ludzku się wyspać.

W związku z tym robię śniadanie i jedziemy do lekarza. Tak pracować się nie da.

Miłego dnia ludkowie.

graphics-good-morning-470953.gif

Moja obecna Pdp też nie spała całą noc, ale nocne dyżury przy niej pełni jej córka. Pdp jest po długim pobycie w szpitalu ( zapalenie płuc ) , a przed nim była samodzielna. Ma bardzo troskliwą rodzinę, ale też córka dowodząca sama to nadzoruje i blokuje póki co nasenne, bo może bez nich obejdzie się. Jest też  trochę nadopiekuńcza, jak na moje oko. Babcia jest sympatyczna, ale też umęczona tym niespaniem Po dzisiejszej nocce córka też pojechała do domu z płaczem . Ja nie wtrącam się w to, bo mam pracę w dzień, swoje przerwy i umowę na m-c. 

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry się z Wami.

 

Mojej wolności dzień drugi.

Jak to zazwyczaj jest- postanowiłam sobie spać dziś do oporu, który to się okazał godziną 6.

Nosz..kurde... trzeba wstawać, to się nie chce...Można pospać, to się nie chce.

Wczoraj poszalałam wśród ludzi, czyli w większym mieście, dziś chyba wyjadę w okoliczne pola rowerem.

Póki co- pościel swoją piorę, w ogrodzie wywieszę, rosołek już pyrka powoli...Tak można pracować :d

 

Miłego dnia :)

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, Barbara48 napisał:

Dobrze że ja nie mam tego problemu, zawsze z bagażem podręcznym podróżuję. 

Wiem wiem Basiu :)Wracasz w swoje miejsce stałe to zostawiasz ciuszki, latasz samolotem tez z bagażem nie poszalejesz,Zazdraszczam Ci Basiu pozytywnie.Ja muszę zmienic walizke na mniejszą to sie ogranicze a tak pcham po brzegi.

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, Michasia 1959 napisał:

Wiem wiem Basiu :)Wracasz w swoje miejsce stałe to zostawiasz ciuszki, latasz samolotem tez z bagażem nie poszalejesz,Zazdraszczam Ci Basiu pozytywnie.Ja muszę zmienic walizke na mniejszą to sie ogranicze a tak pcham po brzegi.

Mam zawsze największą walizkę ze wszystkich osób. Chociaż tej największej już nie wożę. :haha:

Mam takiego jednego giganta ale strasznie nieporęczna bo za duża. Drugiej takiej nigdy nie widzosłam. A i tak zawsze wypchana po brzegi. :szydera:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Michasia 1959 napisał:

Witam wszystkich. Spokojnego dnia życzę. Mazury pochmurne.Siedzę nad pusta walizką i po 5 latach pracy nadal mam problem z pakowaniem.

Michasiu i musze Cie zmartwić, to sie juz nie zmieni :d moje Szczęście ostatnio pakowało moja walizkę, popatrzył i pyta mnie: "Co do walizki włożyć?" No jak co? Wszystko! Jeszcze pare rzeczy doniosę :d 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minut temu, Nugatka napisał:

Michasiu i musze Cie zmartwić, to sie juz nie zmieni :d moje Szczęście ostatnio pakowało moja walizkę, popatrzył i pyta mnie: "Co do walizki włożyć?" No jak co? Wszystko! Jeszcze pare rzeczy doniosę :d 

A co ...Ciapulek nie wiedział o tym , że niewymownych zapas trzeba konkretny mieć ? ....To gapa z niego ...dopiero xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Nugatka napisał:

Michasiu i musze Cie zmartwić, to sie juz nie zmieni :d moje Szczęście ostatnio pakowało moja walizkę, popatrzył i pyta mnie: "Co do walizki włożyć?" No jak co? Wszystko! Jeszcze pare rzeczy doniosę :d 

Własnie wszystko zmierzyłam i wszystko potrzebne:) trudno pakuje zanim przyjdzie z pracy

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Michasia 1959 napisał:

Basia te niewymowne to nie muss, te z nogawkami duzo miejsca zajmują:)

Nie bój żaby ....te z nogawkami to nasza Nugats'u sama w podręczną torebkę ...czy inną firmową z Biedronki zapakowała ... Do pakowania same koronki zapodała ...niech se nie myśli , że nie ma ....i to nie byle jakie koronki . Ręczna robota z Koniakowa ....Cooo...na gołodupca miała wyjść jak już swoje łapska w bieliznę wraził ....do zapakowania bieliznę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was w pochmurny poranek. nareszcie trochę odpoczynku od upalnych dni ostatniego tygodnia. Jeszcze jakby jakiś porządny deszczyk spadł to byłoby wspaniale. Życzę radosnych chwil tym co w pracy i tym co w pieleszach domowych.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

Czesc. Mam potworna grype ale dzisiaj juz umiem na krzesle usiedziec;) Zycze wam fajnego dnia, i nie chorujcie bron bobrze! Okropnosc zdychac w taka piekna pogode;)

Wczoraj doradzano okłady z młodych piersi...no nie wiem może zastosuj a może pomoże

Edytowane przez 1bozka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaski.Niechciej mnie dopadł i nie puszcza:( Dobrze chociaż ,że troszkę cieplej jak wczoraj i nie pada,może się zmobilizuje jakoś do działania,ha ha ha .Połowa urlopu za mną,co dalej nie wiem jeszcze, bo o tym moim nieszczęsnym sanatorium nic nie słychać .Rynce opadywujom:(

Póki co snuję sie po domu jak ta snuja:( I robię wszystko,żeby nic nie robić.Zero powera:(Niż niżów:( Rozmemłana dziś jestem do obrzydliwości:( Idę z psem,może spacer mnie obudzi do czynów:)

,

 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, foczka63 napisał:

Witaski.Niechciej mnie dopadł i nie puszcza:( Dobrze chociaż ,że troszkę cieplej jak wczoraj i nie pada,może się zmobilizuje jakoś do działania,ha ha ha .Połowa urlopu za mną,co dalej nie wiem jeszcze, bo o tym moim nieszczęsnym sanatorium nic nie słychać .Rynce opadywujom:(

Póki co snuję sie po domu jak ta snuja:( I robię wszystko,żeby nic nie robić.Zero powera:(Niż niżów:( Rozmemłana dziś jestem do obrzydliwości:( Idę z psem,może spacer mnie obudzi do czynów:)

,

 

Urlopuj się i już. 

Masz usprawiedliwienie. :szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, foczka63 napisał:

Witaski.Niechciej mnie dopadł i nie puszcza:( Dobrze chociaż ,że troszkę cieplej jak wczoraj i nie pada,może się zmobilizuje jakoś do działania,ha ha ha .Połowa urlopu za mną,co dalej nie wiem jeszcze, bo o tym moim nieszczęsnym sanatorium nic nie słychać .Rynce opadywujom:(

Póki co snuję sie po domu jak ta snuja:( I robię wszystko,żeby nic nie robić.Zero powera:(Niż niżów:( Rozmemłana dziś jestem do obrzydliwości:( Idę z psem,może spacer mnie obudzi do czynów:)

,

 

Nooo, machnij jaki czyn społeczny.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...