Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@erika gdzie Ty byłas jak tu takie imprezy odchodziły,,chyba tłukłas się do DE,,,za Tobą nie idzie nadążyć:hahaha:  nie masz chyba dużego mieszkanka i już dawno ten remont powinien się u Ciebie skończyć a wlecze się jak flaki w oleju,,,nic innego jak wziąsc brygadę z forum i w tydzień zrobi tak jak trza i po remoncie ,,a ja już zaczęlam parapetówę u Ciebie organizowac -hahahha oj,erika wracaj do De i tutaj będzie spokój bo w Polsce nie ma urlopu ,,w Polsce jest zarób równy,,,:love:

Jeszcze agencję chcesz zmienić teraz przed świętami? jak na święta jechac to jasne ,że z agencją gdzie dobrą kasę dadzą i masz trochę czasu aby wszystko załatwić sobie ,,,a teraz się urlopuj z kogucikiem i buziaki dla Was :hahaha::love::serce: no kokoszka nie wytrzymała :hahaha: to jest kokoszka,,,

2 minuty temu, Łukasz napisał:

Witaj erika, Ty się urlopujesz, a my z Blondi i luttką do wielkiego Party się przygotowujemy w sobotę. Dawaj czym prędzej do nas, urlop nie zając, nie ucieknie :hahaha::hahaha::love:

A to ma być dopiero w sobotę ? ja już myslałam ,ze jedno party było-hahahha ale nic straconego -codziennie party możemy robić ,,a kto nam zabroni??:hahaha: całe forum ma się bawić ,,a nie tylko garstka szalonych wariatów-hahhaha:hahaha::serce:

a @beatrix+  co odwala-hahahha:hahaha:  co za odwaga -rolki ,,ja już bym miała na 100% dupsko zbite znając siebie,,jezdzić bym jezdziła a z finałem klapy na tyłek,,, uważaj na  nóżki bo jak potem do roboty pojedziesz z gipsolandią ? no co Ty!!! zamiast się szykowac w seksi ciuszki na party to ona wyskakuje z rolatorami na nogi:hahaha:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo jestem i zawsze Was szpiegowalam:love:ale nie było czasu pisać:(musialam na ręce majstra -partacza patrzeć !!  Przecież kuxwa musiał znowu płytki zbijac itd no i co mógł jeszcze poprawić to poprawił !teraz bym z Wami przez tydzień ale oczywiście w dzień pofiglowala:hahaha: a w nocy z kogutkiem:święty: no to chyba moje IP  namierzyli i na dużym laptopie ucieka  połączenie :rozpacz: z internetem, a ja lecę z IPHONE  pod restauracje  no i melduje się u Was:love: 

 

 

 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Internet mam do bani u dziadka ,,ale sprawdz jaki  numer ma restauracja bo dziadek się dodzwonić nie może ,,zdenerwowany dlaczego nikt nie odbiera ,,przecież on dzisiaj zaprosił sąsiadów na steki i co?  sprawdzam i okazuje się ,że restauracja czynna od 17 godz, i telefon się zgadza z dziadka telefonem -uspokoiłam mojego mądrale:love: 

@Łukaszku mówisz codziennie??? dasz radę ze mną? :hahaha::love::serce::love: 

 

Ja pospać nie dam ,,,:hahaha:

 

,,  A nie wydepilowałem się, bo ostatnią maszynkę zużył dziadek "" hahahhahahha a nie brzytwy dziadzio? albo żylety:płacz:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Łukasz napisał:

Witaj erika, Ty się urlopujesz, a my z Blondi i luttką do wielkiego Party się przygotowujemy w sobotę. Dawaj czym prędzej do nas, urlop nie zając, nie ucieknie :hahaha::hahaha::love:

@Łukasz Pędzę do Was z moim kogutkiem @Blondi to ile kogutów  będzie na imprezie? Mój kogut zrobi pizzę :) pycha  a dla @Łukaszka jajecznicę usmaży :love: a dla @Lutka 1 godz korepetycji ;) i powie co powinna zrobić jak pdp ja budzi po nocach:serce: @Lutka wspaniały koordynator z koguta!! Dzięki niemu "wychowalam" moja pdp :) pewnych zeczy nie pokonałam u mojej pdp bo demencja to ciezka choroba:( . A gdzie jest nasza kochana @Betty tez powinna się zjawić na imprezie:love: chociaż kogutem będzie  miał z kim pogadać :) w ojczystym języku  .Cmokam was wszystkich i bis dann:love:

 

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, erika napisał:

:love:  @Blondi  siadam na rower :love:taki ze szrotu ;)bo innego tu nie mam i jadę się posportowac :p

 

Szrociska są najlepsze ,,abyś tylko kochana tak nie skończyła jak @Łukaszek na rowerze ,,,może go spotkasz bo dalej leży okrakiem na drodze ,,,sama zobacz jest w temacie ,,Bieganie" weż go reanimuj i pogoń do domu,,,:hahaha:

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kawa::ciacho::lody::zielone_jabłko::jabłko:same dobroci na popołudnie!!!  Gdzie @luttka ? może wpadła w duży sagan ,tak lubi gotować i jesc i się zagubiła gdzieś w tej kuchni,,,chyba ,że piecze coś na popołudnie ,,to ją usprawiedliwi,,a może profesorek ma dzisiaj fochy,,gdzieś ta kruszynka się zagubiła ,,,wszystkich trzeba szukać i wołać ,,nie usłuchane towarzycho,,,

ok! częstować się dopóki jeszcze jest ,,bo zaraz zniknie ,:hahaha::love:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Blondi napisał:

:kawa::ciacho::lody::zielone_jabłko::jabłko:same dobroci na popołudnie!!!  Gdzie @luttka ? może wpadła w duży sagan ,tak lubi gotować i jesc i się zagubiła gdzieś w tej kuchni,,,chyba ,że piecze coś na popołudnie ,,to ją usprawiedliwi,,a może profesorek ma dzisiaj fochy,,gdzieś ta kruszynka się zagubiła ,,,wszystkich trzeba szukać i wołać ,,nie usłuchane towarzycho,,,

ok! częstować się dopóki jeszcze jest ,,bo zaraz zniknie ,:hahaha::love:

@Blondi laptop odmawia posłuszeństwa, musze się wspomóc tabletem. W tym garneczku co gotuje to może jeden palec by się zmieścił :)Mój pdp dziś odwrotnie cały dzień śpi. , a mówią ze to kobieta zmienna jest. Wszystko słodkie pożarte juz przeze mnie, a :kawa:o 17? Może chociaż chlebek z miodem? A Wy co porabiacie po południu, no ci co nie na urlopach?  Ja próbuję do nauki się zmobilizować i myślę o jakimś wolnym  bo dziś dziewiąty dzień. Boje się ruszyć w domu jak dziadek śpi, bo po wczorajszych nerwach nam dość. 

 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Łukasz a co Ty tam o sobocie wspominałeś, impreza będzie, ok. Same zdrowe jedzonko machniemy,ja umiem i niezdrowe trunki dla równowagi. A jaki tema przewodni tym razem? Sex party było,to teraz co? Żeby tylko niezbyt swietoszkowato i sztywno,hmm sztywno he,he:święty::hahaha:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@erika kokoszek musi być dużo do jednego kogutka:dbo on daje radę. Eeee a w sumie o czym mowa? Może chodzi o jedzonko,np pieczony drób ,? A ja tu zaraz ... głodne chleb na myśli. W sumie nie ma się co dziwić, bo @Blondi takie party seksowne zrobiła ,ze teraz tylko nic tylko jedno w glowie:d

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Majka napisał:

Erika, nie wiem o jaką imprezę chodzi:d, bo jeszcze nie doczytałam wszystkiego.

@MajkaCzytaj kochana , wiesz ale zaczęłam się martwić o naszego rodzynka @Łukasz :(  Coś go długo nie ma z tej przejażdżki :( @Blondiwex rusz na pomoc , byte :rozpacz:zaraz ciemno się zrobi , a ja bardzo się martwię o naszego kogucia

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, erika napisał:

@MajkaCzytaj kochana , wiesz ale zaczęłam się martwić o naszego rodzynka @Łukasz :(  Coś go długo nie ma z tej przejażdżki :( @Blondiwex rusz na pomoc , byte :rozpacz:zaraz ciemno się zrobi , a ja bardzo się martwię o naszego kogucia

 

Kogucik-rodzynek na pewno wróci, może napotkał jakieś kokoszki?:p

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przespałem się 3 godzinki, bo też mam " nocnego " dziadka. Zaraz przyniosę zapasy na Party, zadbam o oprawę muzyczną. Poczekamy na Blondi, bo jeszcze jest z dziadkiem i babcią na kolacji. Póki co, polecam małe co nieco   :drink::drink::drink:   Majka, pozdrawiam i witam    :całus::)    nic tu po mnie, idę do piwnicy :piwo::piwo:  :piwo::piwo::frytki::frytki::lody::lody::burger::burger:, a ciacho doniesie Blondi i luttka.

 

dziewczyny, no to po jednym:drink::drink::drink:, kogucikowi od eriki :piwo:, a ja tylko alkoholfrei :piwo:

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Łukasz napisał:

Przespałem się 3 godzinki, bo też mam " nocnego " dziadka. Zaraz przyniosę zapasy na Party, zadbam o oprawę muzyczną. Poczekamy na Blondi, bo jeszcze jest z dziadkiem i babcią na kolacji. Póki co, polecam małe co nieco   :drink::drink::drink:   Majka, pozdrawiam i witam    :całus::)    nic tu po mnie, idę do piwnicy :piwo::piwo:  :piwo::piwo::frytki::frytki::lody::lody::burger::burger:, a ciacho doniesie Blondi i luttka.

 

dziewczyny, no to po jednym:drink::drink::drink:, kogucikowi od eriki :piwo:, a ja tylko alkoholfrei :piwo:

OOO! Odnalazła się zguba, a dziewczyny martwiły się o Ciebie Łukasz :) Pozdrawiam

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...