Skocz do zawartości

Opłaca się przyjrzeć różnym agencjom !


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Blondi napisał:

Ja mam wymagania ,,,oj mam ,,kocham mieć swoją łazienkę,kocham mieć ladny pokój z łożem małżenskim ,,bo jak się kto trafi to musi być miejsce :święty::hahaha: musi być ciepło,,żadnych oszczędności na praniu i wodzie, jak narazie tak mi sie trafia,,no jeszcze jedzenia trochę ,,

jo tyż......jo tyż:całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

Ale ja się do komórki nie nadaję:rozpacz: nie pasuję w ogóle do komórki!! 

szukaj pałacu ,,a nie jakieś chlewiki @jolantapl. obskakujesz,,,:hahaha: stawka 1400 euro to i warunki mają być jak w wersalu :święty:

1 minutę temu, jolantapl. napisał:

@BlondiTy to  masz za  wymagania jak chcesz mieć to co piszesz to bez wypłaty tylko spanie i jedzenie:)

Narazie wracam z kasą,,bo na wiochach nie ma galerii:płacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jolantapl. napisał:

@Blondi my to nawet z powaznego tematu się naśmiewamy :hahaha:

Chcialam właśnie przypomnieć ,że tutaj przyglądamy się agencji a nie pokojom i facetom,,,do jasnej ciasnej:płacz:,,kiedy wreszcie będzie tutaj porządek,,:hahaha: rozpuszczone te opiekunki na maxa,,a jakie wymagające ,,jedna chce salony a druga klitke pod schodami,,wez tutaj teraz dogodz ,,,aby było dobrze,,idę zapalić ,,i pomyślec  :święty: co dalej!!! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzies tu ktoś napisał o oszustach ,,o fikcyjnych agencjach  ,,z FB,,,co za czasy,,jeszcze tego nikt nie przykrócił? nikt tego nie sprawdza?  no bo jak? otworzy fikcyjnie i zamknie jak kasę zbierze ,,wszystko pic na wodę,,teraz można każdy papier sobie zrobić samemu,,wolna amerykanka w Polsce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, jolantapl. napisał:

@Blondi a po co opiekunce własny kąt wystarczy schowek na szczotki ,komórka pod schodami a najlepiej to mysia dziura żeby się tam wcisnąć jak podopieczny ma zły humor:rozpacz::hahaha:

@Jolantapl prawda swieta co te opiekunki za wymagania majaxd pokoju oddzielnego sie zachcialo , a do roboty ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Blondi napisał:

Musze coś napisac ,,co do oddzielnego pokoju,,Mam koleżankę opiekunkę,która do swojego pokoju przechodzi przez pokój babki,,mało tego ,pokój ma być otwarty,bo jeszcze kota ma i kotek może będzie chcial tam pójsc do pokoju opiekunki,,babka tv na caly regulator a opiekunka zero spania bo wyje jej nad uchem program telewizyjny,,malo tego to w pokoju opiekunki jest jadalnia ,gdzie wszyscy przesiadują i jedzą wszystko,,w pokoju opiekunki są meble w ktorych są babki rzeczy i rzeczy inne potrzebne dla babki,,czyli nie jest to pokój opiekunki tylko co? co to ma być! babka non stop coś potrzebuje itd, goscie chyba też w pokoju opiekunki,,powiem jedno,,mnie tam by po jednym dniu nie było,,nie wyobrażam sobie nie mieć własnego kąta aby odpocząc,bo nawet w ciągu przerwy ktoś zawsze coś chce z pokoju i jeszcze drzwi otwarte,,a ta opiekunka tak tam mieszka już 2 miesiące-podziwiam i jeszcze raz podziwiam ją,,

@Lucyna121 zapraszam na lekturę!!!:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co,poczytałam 1072euro, obok agencja PC,,,naprawdę full pracy przy leżącej osobie,transfery i tylko 1072? co się dzieje,,ale zauważyłam ,że ta agencja ma wszystkie takie oferty za niskie wynagrodzenie,,,oj zle się dzieje,,wyzysk na całego,,szukać trzeba dobrej oferty za dobre pieniądze ,,,tutaj mamy jakieś odpadki,,nisko płacowe,,:płacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Blondi napisał:

Wiecie co,poczytałam 1072euro, obok agencja PC,,,naprawdę full pracy przy leżącej osobie,transfery i tylko 1072? co się dzieje,,ale zauważyłam ,że ta agencja ma wszystkie takie oferty za niskie wynagrodzenie,,,oj zle się dzieje,,wyzysk na całego,,szukać trzeba dobrej oferty za dobre pieniądze ,,,tutaj mamy jakieś odpadki,,nisko płacowe,,:płacz:

Może dało by się wyrwać jeszcze te 22 euro ,zeby sumka była okrągła:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Blondi napisał:

28 euro @jolantapl. do sumki,,grosz do grosza i będzie kokosza:hahaha: 

A tak masz rację ta kwota to mnie po prostu oślepiła i to wszystko z tej chciwości:hahaha: A te firmy to sobie zarty z nas robią ale tak to jest jak znajdują chętnych na przechodnie pokoje i inne atrakcje:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Lucyna121 napisał:

@Blondi ale ta opiekunka musi byc zdesperowana ....pewnie jakis kredyt albo maz nierob na utrzymaniu. Wspolczuje.

:hahaha::hahaha: I to jeszcze jak zdesperowana,,podziwiam ją bardzo,,bo kota może bym przebolała jakby oczywiscie nie pchal mi sie do łóżka,,ale tv wyjący i te całe gospodarstwo domowe w pokoju opiekunki to już za żadne pieniądze,,jeszcze przejscie przez pokój księzniczki PDP,,która ma Ciebie na celowniku od samego rana,,nawet nie można pierdnąc porządnie,bo wszystko slychac-tragedia dla mnie,,to są warunki ,które nigdy nie powinny być zaakceptowane przez kogokolwiek,,ale jak zaakceptowala jedna a potem druga i 5 i 10 to moja koleżanka opiekunka też tak zaakceptowała,,i tak sie ciągnie dalej,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Blondi napisał:

:hahaha::hahaha: I to jeszcze jak zdesperowana,,podziwiam ją bardzo,,bo kota może bym przebolała jakby oczywiscie nie pchal mi sie do łóżka,,ale tv wyjący i te całe gospodarstwo domowe w pokoju opiekunki to już za żadne pieniądze,,jeszcze przejscie przez pokój księzniczki PDP,,która ma Ciebie na celowniku od samego rana,,nawet nie można pierdnąc porządnie,bo wszystko slychac-tragedia dla mnie,,to są warunki ,które nigdy nie powinny być zaakceptowane przez kogokolwiek,,ale jak zaakceptowala jedna a potem druga i 5 i 10 to moja koleżanka opiekunka też tak zaakceptowała,,i tak sie ciągnie dalej,,,

Pewnie lepszy kot niż pokój przechodni:(

A w ofercie to pewnie napisali ,że sprawdzone miejsce i warunki komfortowe:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś powysyłałam swoje CV do wielu agencji, ciągle do mnie dzwonią z nowymi ofertami, więc nie rozumiem takich osób co to łapią każdą ofertę co sie nawinie. W necie jest cała masa ogłoszeń, naprawdę jest z czego wybierać. Jeśli jedna, druga, trzecia opiekunka odmówi to może taka agencja przyjdzie po rozum do głowy.  No i pewnie ta opiekunka płaci za "opiekę"  dla koordynatora na terenie Niemiec.  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, LENA_57 napisał:

Ja kiedyś powysyłałam swoje CV do wielu agencji, ciągle do mnie dzwonią z nowymi ofertami, więc nie rozumiem takich osób co to łapią każdą ofertę co sie nawinie. W necie jest cała masa ogłoszeń, naprawdę jest z czego wybierać. Jeśli jedna, druga, trzecia opiekunka odmówi to może taka agencja przyjdzie po rozum do głowy.  No i pewnie ta opiekunka płaci za "opiekę"  dla koordynatora na terenie Niemiec.  

 

Ale  Ty to masz kwalifikacje jak to się mówi maturę i kursy niektóre:)

Głupio mi nawet o tym pisać ale żona mojego znajomego też wyjeżdża do opieki za całe 550 euro na miesiąc:( i co mam mu powiedzieć,że ona jest głupia jak on się cieszy i chwali,że jego żona tak dobrze zarabia:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, jolantapl. napisał:

Ale  Ty to masz kwalifikacje jak to się mówi maturę i kursy niektóre:)

Głupio mi nawet o tym pisać ale żona mojego znajomego też wyjeżdża do opieki za całe 550 euro na miesiąc:( i co mam mu powiedzieć,że ona jest głupia jak on się cieszy i chwali,że jego żona tak dobrze zarabia:(

co???? 550 euro?  powaliło na nogi równo! teraz już wszystkich przebiłas tą kwotą,,,:płacz: nie pisz takich rzeczy bo niedługo,wezmą 2 opiekunki za 1200 euro ,,czyli po 600 na głowę,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Blondi napisał:

co???? 550 euro?  powaliło na nogi równo! teraz już wszystkich przebiłas tą kwotą,,,:płacz: nie pisz takich rzeczy bo niedługo,wezmą 2 opiekunki za 1200 euro ,,czyli po 600 na głowę,,

 Napisałam to bo niektórzy się tu dziwią,że ktoś na pokój przechodni jedzie ale jak agencja wyczuje albo się nie daj boze sama wygadasz ,że masz męza nieroba jak tu ktoś napisał albo komornika na karku to zaproponują ci najgorsze zlecenie za psie pieniądze nie wiem ale ona jeżdzi chyba prywatnie nawet już nie dopytywałam bo jak to usłyszałam to mi się już wszystkiego odechciało:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...