Skocz do zawartości

Pomoc dla koleżanki opiekunki


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, ania39 napisał:

Jak koleżanka da zgodę to mam zrobione kopie, wkleję wam,ale nie mogę bez jej zgody....ona jutro jedzie na 2 dni do Warszawy, musimy poczekać.... mimo wszystko, dziękuję, że tyle (powiem mało jak na razie ) osób che pomóc.

Przeczytałam . Jeżeli będzie możliwość, to ja tak, pomagam .

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, ania39 napisał:

Jak koleżanka da zgodę to mam zrobione kopie, wkleję wam,ale nie mogę bez jej zgody....ona jutro jedzie na 2 dni do Warszawy, musimy poczekać.... mimo wszystko, dziękuję, że tyle (powiem mało jak na razie ) osób che pomóc.

Ja:serce:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Napisałam Helenko , że ze szczerego serca ....Dlaczego na mnie krzyknęłaś ?:cmok:.....Nie denerwuj się durnowatymi komentarzami i nie przestawaj działać . Durnowato komentują ci , którzy nie wyciągną potrzebnej , pomocnej dłoni , ale za to sobie pogadają ...Wiem co piszę , bo to przeszłam kilka miesięcy temu i w chwili , kiedy potrzebowałam całkowitego wyciszenia , nie myślenia o tragedii , tylko " odwracałam kota ogonem " ....przykre , bolesne głosy do mnie docierały ....

Ja pomogę i będę pomagała ,i nie  chodzi o to , że muszę " coś odpracować ", tylko rozumiem ludzi i ich potrzeby w ciężkich sytuacjach , kiedy wszystko wali im się pod nogami .....Działajcie Helena i Ania , bo to co robicie jest PIĘKNE :cmok:

Ja nie krzyczę!A powinnaś pomóc,ja również i następni,następni.Dlaczego?!Ano dlatego,że to jest OPIEKUNKA,nasza koleżanka po fachu.Kiedyś pomagała a teraz sama potrzebuje pomocy.Według mnie normalne.A jak ktoś nie chce pomóc,to niech swoje opinie i przemyślenia zachowa dla siebie.Nie oczekuję pochwał,laurek,wpisów takich czy owakich.Jeśli Kinga będzie wiedziała co i jak,to da znać.Ona nie chce mieć kłopotów z fiskusem,ZUSem.Nie chce również sprowadzić kłopotów na NAS,na tych,którzy pomogą.To mądra kobieta.A ta cała dyskusja nie pomaga tylko szkodzi.I się podnieciłam.Mam nadzieję,że wyraziłam się jasno?! Przepraszam.

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze odnośnie Hiltona.Jednak jestem już zmęczona,bardzo zmęczona.Tam źle odczytałam intencje.Ktoś tu na Forum usiłuje się lansować kosztem naszej koleżanki.A,to już jest chamstwo połączone z łajdactwem.Amen.

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Helena2311 napisał:

Ja nie krzyczę!A powinnaś pomóc,ja również i następni,następni.Dlaczego?!Ano dlatego,że to jest OPIEKUNKA,nasza koleżanka po fachu.Kiedyś pomagała a teraz sama potrzebuje pomocy.Według mnie normalne.A jak ktoś nie chce pomóc,to niech swoje opinie i przemyślenia zachowa dla siebie.Nie oczekuję pochwał,laurek,wpisów takich czy owakich.Jeśli Kinga będzie wiedziała co i jak,to da znać.Ona nie chce mieć kłopotów z fiskusem,ZUSem.Nie chce również sprowadzić kłopotów na NAS,na tych,którzy pomogą.To mądra kobieta.A ta cała dyskusja nie pomaga tylko szkodzi.I się podnieciłam.Mam nadzieję,że wyraziłam się jasno?! Przepraszam.

Jak będziecie wiedzieć co i jak ,kopertki do prywatnej korespondencji działają ,tam możecie podać namiar .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Afryka napisał:

Jak będziecie wiedzieć co i jak ,kopertki do prywatnej korespondencji działają ,tam możecie podać namiar .

Ona jest teraz w Warszawie.Jak coś będzie wiedział,to da znać.Najważniejsze,ze uwierzyła w ludzi.Potrzebny jest jej spokój.Do potem.:d:cześć2:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, ewal8 napisał:

Właśnie przeczytałam cały wątek, zajrzałam tez do Hiltona i jak coś z Kingą Helenko ustalicie, to ja też jestem chętna do pomocy.

Tekstami z Hiltona się nie przejmuj. To nie licytacja, kto da więcej i prędzej, tylko to jest POMOC osobie w potrzebie, a POMOC powinna być ponad jakimiś durnymi podziałami i wynikać z potrzeby jej niesienia. Dobro zawsze wraca i świetnie, że razem z Anią zapoczątkowałyście tę akcję.  Pozdrawiam i czekam na nr konta.

:cześć2:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, ania39 napisał:

Jak koleżanka da zgodę to mam zrobione kopie, wkleję wam,ale nie mogę bez jej zgody....ona jutro jedzie na 2 dni do Warszawy, musimy poczekać.... mimo wszystko, dziękuję, że tyle (powiem mało jak na razie ) osób che pomóc.

skromne pytanie, a czemu w pierw nie poczekałaś na zgodę koleżanki ?  to że pytam nie znaczy ,że jestem negatywnie nastawiona .

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Afryka napisał:

Jak będziecie wiedzieć co i jak ,kopertki do prywatnej korespondencji działają ,tam możecie podać namiar .

mysle ze to najbardziej dyskrentne dzialalnie....kazdy moze zapytac indywidalnie o to co potrzebne do pomocy i znow afryko dzika jestes wielka:dobrze:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, erika napisał:

skromne pytanie, a czemu w pierw nie poczekałaś na zgodę koleżanki ?  to że pytam nie znaczy ,że jestem negatywnie nastawiona .

Jak na razie , dziewczyny ujawniły tylko te informacje , które Kinga sama zamieściła na publicznym forum . Teraz czekają tylko , żeby zgodziła  się  na pomoc ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 16.07.2018 at 09:37, Helena2311 napisał:

Skomentuję Twoją wypowiedź w ten sposób-Dobrymi radami jest piekło wybrukowane.Przez takie teksty,to momentami zastanawiam się nad postępowaniem ludzi.Wiem co myśli Kinga,bo mam z nią kontakt.Cholera!Przyczepiono się do mnie o,to w Hiltonie a teraz tutaj.

Może masz rację, nim napiszesz zastanów się. Ja tylko napisałam grzecznie co myślę o takich apelach . I to wszystko było z mojej strony 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, dorobota napisał:

Może masz rację, nim napiszesz zastanów się. Ja tylko napisałam grzecznie co myślę o takich apelach . I to wszystko było z mojej strony 

Nie chcę już dyskutować.Jeśli Cię obraziłam,to przepraszam.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...