Skocz do zawartości

Odliczantus


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, elf napisał:

Czyli nie tak długo będziesz siedzieć.   Wracasz prawie tak samo jak ja. ...... Może razem zaanujemy powrót i w drodze jakieś Pół litra obalimy. United Love GIF by INTO ACTION

Hi pół to coś mało ja zawsze biorę 3/4 i jedna małą :haha:

Jakby nie było 3 miesiące z życiorysu wycięte hi.

Ja jadę do góry a ty w jaką stronę? :papieros:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@❤️Wenusia ❤️ ja okolice warszawki..... Ale chyba busa sobie odpuszczę. Wkurzają mnie te capy..... Jeżdżą  jak święte krowy,  bez opamiętania i gadają przez telefony z kumplami lub kochankami. Wracam przez Osnabrück... Ktoś chętny by się do pół litra nalewki dołączyć? 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, elf napisał:

@❤️Wenusia ❤️ ja okolice warszawki..... Ale chyba busa sobie odpuszczę. Wkurzają mnie te capy..... Jeżdżą  jak święte krowy,  bez opamiętania i gadają przez telefony z kumplami lub kochankami. Wracam przez Osnabrück... Ktoś chętny by się do pół litra nalewki dołączyć? 

Dobra decyzja :oklaski:

Ale ale Ty tak nie rozdawał tej nalewki  bo Cię z piórek  oskubię :hura:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Niezapominajka 67 napisał:

Przecież Elfy piórek nie mają :haha:

No co Ty naprawdę :szydera: 

2 godziny temu, elf napisał:

@Niezapominajka 67 to na tę okoliczność sobie przyczepię by skubać co było...

I tu masz zupełną rację,  tak na kuperku se przyklej będzie ładnie wygladało i bolało :szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Michał845 napisał:

Ja też, wracasz może Sindbadem? :dobrze:

Edit: Z nieuwagi nie spojrzałem na datę że to było w piątek :$

Mam zlecenie do 6 lipca. Nie wiem jeszcze kiedy dokładnie przyjedzie zmienniczka i kiedy ja będę wyjeżdżała. Od Sindbada się jakoś odzwyczaiłam i chyba jednak wolę busem :)

Napisz co dziadkowi pomoglo bo ciekawa jestem :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minut temu, Niezapominajka 67 napisał:

Mam zlecenie do 6 lipca. Nie wiem jeszcze kiedy dokładnie przyjedzie zmienniczka i kiedy ja będę wyjeżdżała. Od Sindbada się jakoś odzwyczaiłam i chyba jednak wolę busem :)

Napisz co dziadkowi pomoglo bo ciekawa jestem :)

Zrobił w końcu po 6 dniach przedwczoraj :) Dobrze że w dzień na kibelku a nie w nocy w wyrze, bo mogło tak być jak najbardziej.  Co mu pomogło... ciężko stwierdzić 

Ja wole Sindbady jednak, mimo że busiki mają swoje plusy to Sindbad ze względów bezpieczeństwa. Tutaj właśnie gdzie jestem jechałem przez koronawirusa busem i była masakra. Kierowca zasypiał. Wiem że na pewno miał ponad 23h jazdy, a ile wczesniej bez snu to nie wiem. Wszyscy się bali i celowo robili harmider w busie aż uszy bolały aby kierowca nie zasnął. Mieliśmy zderzenie z jeleniem i na parkingu gdy wyszliśmy na papierosa bus się zaczął staczać z górki bo kierowca zapomniał ręczny zaciągnąć, prawie uderzył w inne auto. Jedną osobę zawiózł w ogóle do innego miasta niż powinien. Podczas wcześniejszych "wycieczek" busami kiedy byłem zmuszony z nich korzystać też się potrafiły cuda dziać. Praktycznie każda moja podróż busem to było potem temat do opowiadania. Wole jednak nudne Sindbady :dobrze:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...