Witajcie na blogu Z drugiej strony
Witam wszystkich serdecznie. Jestem Paniusią z biura. Tą, która Was na co dzień rekrutuje, a także koordynuje Waszą pracę.
Dziękuję Wam za aprobatę mojego pomysłu z blogiem i miłe przyjęcie. Dziękuję tym bardziej, że ocena działalności agencji w internecie jest mocno skrzywiona, a wszelkie próby podejmowania dyskusji kończą się jednostronnym zakrzyczeniem, często wulgarnym, ale przede wszystkim w większości przypadków nieprawdziwym. Kojarzycie pytania o polecenie uczciwej agencji i odpowiedzi w stylu nie ma takiej? Tym bardziej się cieszę, że mój głos będzie wreszcie widoczny i pozwoli Wam na poznanie świata opieki z drugiej strony. Z oczywistych powodów agencje unikają internetowych konfrontacji i ten blog jest jedynym sposobem na wyrażenie tego co myśli i jak pracuje paniusia, która w swoim życiu zrekrutowała grubo ponad tysiąc osób i każdego dnia koordynuje pracę 30 opiekunów. Często jestem nazywana właśnie paniusią, która sama powinna wyjechać na ofertę, oszustką lub pasożytem pracującym dla Niemców - jak napisała jedna ze zrekrutowanych przeze mnie Opiekunek. To właśnie historię z jej udziałem poznacie już w kolejnym poście. Będę pisała o pracy agencji, współpracy z opiekunami i odpowiadała na interesujące Was pytania związane z rekrutacją i koordynacją.
Jak większość rekruterek nigdy nie byłam opiekunką i zapewne nigdy nie będę. O opiekunkach zawsze myślę ciepło i podchodzę do Was z wielkim szacunkiem, bo codziennie uświadamiam sobie jak bardzo na to zasługujecie. I nic nie poradzę na to, że nie zarabiacie więcej, że nie ma samych lekkich przypadków i że nie zawsze wszystko na miejscu jest kolorowe, co w żaden sposób nie łączy się mylonym przez Was szacunkiem i docenianiem Waszej pracy. Obowiązkiem każdej agencji jest terminowe wypłacanie wynagrodzenia zgodnie z ustaloną stawką, zapewnienie bezpiecznego i legalnego miejsca pracy, wsparcie na miejscu pracy oraz zagwarantowanie ciągłości pracy w przypadku jej nagłego zakończenia. U nas codziennie ponad 20 osób (rekruterów, koordynatorów, marketingowców, kadrowych, księgowych, prawników) pracuje na to, by te wszystkie gwarancje zostały spełnione, zdając sobie sprawę z wysiłku wkładanego przez Was w każdy wyjazd.
Mam nadzieję na konstruktywne dyskusje oparte na wzajemnym szacunku i kulturze wypowiedzi. Zachęcam do podsuwania mi tematów kolejnych wpisów w prywatnej poczcie.
Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji!
Paniusia

Warunki niemieckie. Zarabiaj nawet do 18 000 zł za zlecenie!

57 komentarzy
Rekomendowane komentarze
Dołącz do dyskusji
Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
.