Skocz do zawartości
  • Wyszukiwarka ofert pracy dla Opiekunów w Niemczech

    Szukasz pracy w opiece w Niemczech lub w Szwajcarii? Interesuje Cię wysoka stawka, konkretny rodzaj umowy, a może szukasz pracy dla pary? Znajdź w ciągu kilku sekund interesującą Cię ofertę spośród 1500 ogłoszeń pochodzących z ponad 50 firm i agencji pracy. Wyszukiwarka ofert pozwala m.in. na sprecyzowanie wynagrodzenia, miejscowości, płci podopiecznego, liczby osób do opieki, rodzaju umowy czy wysokości ZUS-u.

    Życzymy szybkiego znalezienia pracy!

     

    Czy wiesz, że możesz aplikować do kilku agencji na raz? Postaw swoje warunki wybranym agencjom pracy  i sprawdź, która z nich zaoferuje Ci najlepszą ofertę. Kliknij: https://opiekunkaradzi.pl/multiformularz-dla-opiekunek-osób-starszych/ lub skorzystaj z poniższej wyszukiwarki.

O nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2022 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...