Skocz do zawartości

tatuaże...


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

było pytanie o kropeczki często również w podobny sposób oznaczają się osoby będące w więzieniu ale do tego raczej robi się kreska kropka kreska.

A jeśli chodzi o sam temat to mnie się podobają ale jak większość już pisała zależy jaki i zależy gdzie Ale właśnie trzeba mieć na uwadze że ciało się zmienia i jaki efekt to będzie mieć za kilka lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

canpix----po pierwsze dla twojej wiadomości ---wysłałam twój post do moderatora ---

tu nie miejsce na wulgaryzmy :!: :!: :!:

Po drugie --na znak wiary nie trzeba tatuować bzdur na ciele,tylko trzeba zachowywać

się jak człowiek wierzący . Choć przepraszam --ty nie napisałeś w co wierzysz :?: :!:

Po trzecie ---jestem ciekawa co na twój tatuaż powiedzieli twoi rodzice :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dokladnie się nie wiem, wiem że kropka na lewj dloni ma zawsze inne znaczenie -, zalezy w jakim miejcsu zostala wytatuowana , prawdobodobnie ta oznacza zlodzieja. A ilość być moze range , profesję ...

a ja słyszałem że tak robili gitowcy

To właśnie usiłowałam powiedzieć cały czas.No nie ,czemu mnie nikt nie słucha ? :sad:

:sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

:roll: Hej! Mamy XXI wiek i w obecnych czasach myślę, że większość ludzi inaczej patrzy na kwestię tatuowania ciała! I dobrze! Kiedyś tatuaże zdobiły lub szpeciły widniały głównie na ciałach "recydyw" zdaża się że ludzie starsi pamiętając o tym dyskwalfikują osobę która ma tatuaż..... :cry: nie można zadowolić wszystkich! Liczy się człowiek jeśli ma tatuaż ale nikogo nie krzywdzi to w czym problem?! Sama też mam i to nic takiego byle nie przesadzić z ilością bo co za dużo to nie zdrowo :razz: Myślę że tatuaże szpecą wtedy kiedy mamy ich za dużo i tyle na ten temat :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ja np mam tatuaz jest mały, dyskretny i na kości ogonowej (uwaga nerki i ledzwie to nie to samo co kosc ognowa) . Jestem z neigo zadowolona i nie zrobilam go po to by potem usuwac . Poza tym nie oszukujmy sie pod skora na kosci ogonwej nie ma zbyt duzo tkanki tluszczowej wiec tatuaz nie jest narazony na rozciaganie. Dodatkowo nie bede pokazywac swoim pracodawcom swojego rowka wiec sprawa z zatrudnieniem tez jest zalatwiona. Takze jak bede starsza babcia nikt go nei zobaczy bo raczej nei bede pomykac po plazy w bikini ledwo przykrywajacym tylek. Jesli ktos chce zrobic tatuaz musi wiedziec co tatuowac ... W tym momencie nie tatuujemy obie np gwiazdek bo wszyscy fajni ludzie maja gwiazdki wiec tym sposobem my tez bedziemy fajni bo tez mamy fajne gwiazdki... No i po drugie trzeba tysiac baa nawet milion razy przemyslec miejsce tatuazu... I uwaga kobietom tatuowanie na brzuchu odradzam -skora przy ciazy rozciaga sie na taka skale a dodatkowo drobne awachania wagi powoduja ze jest to tylko tymczasowa 'ozdoba' bo potem szpeci :) to na tyle jesli chodiz o tatuaze... Tatuujcie sie ale z glowa;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 7 miesięcy temu...

Ludzie co wy piszecie. o kropkach na dłoni i innych znaczeniach tatuażu.Po pierwsze to nie są tatuaże tylko wymysły tzw GITÓW (cytując jeden post)niemające nic wspólnego z tatuażem i sztuką.To zwykłe okaleczanie się i kalectwo umysłowe ,które zatruwa wasze mózgi,stawiając tatuaż jako jakiś margines bądź znaczenie rangi jakiegoś skazańca za alimenty lub tzw dziesionę.Z takim podejściem zalecam zrobić sobie motylka na d..maszynką z długopisu i zastanawiac się jaki silniczek z którego walkmana lepszy i płakac przy flaszce że wyszła żaba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z virginia53,a na odpowiedź jamamajka powiem tak..dobrze zrobiony i profesjonalnie służy lata.A zastanawiam się kto będzie chciał pokazywać swoje pomarszczone wdzięki,nawet z najpiękniejszym tatuażem??Chyba to właśnie tatuaż będzie czymś na czym będzie można oko zawiesić a nie wdzięki właścicielki ,bądź muskulatura nosiciela.osobiście znam tzw starego kryminała a ma naprawde piękne dzieło na sobie,ręcznie robione i pomimo jego 60 lat naprawdę budzi zachwyt.Dziś można więcej..antyseptyczne i bardzo trwałe farby np.Kuro Sumi lub inne światowego uznania tusze na bazie gliceryny ,alkocholu i barwników preferowanych ,dają lepszą trwałośc niż tusz z długopisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Myślę że tatuaże to kwestia gustu, co się komu podoba. Ważne tylko aby wzór nie był jakiś odrażający i nieprzemyślany, które za parę lat może się znudzić. Według mnie tatuaż raczej powinien być w miejscu takim w którym będzie można go zasłonić, bo w niektórych sytuacjach możemy nie chcieć się nim chwalić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że z tatuażami to jest tak, że fascynacja nimi pojawia się w okresie buntu i wtedy najczęściej podjemuje się decyzję o zrobieniu sobie trwałego obrazka na ciele. Problem w tym - jak pisze ostatni gość - że potem i miejsce jest nieodpowiednie, i wzór się znudzi (czasem nawet się jest czego wstydzić, gdy mamy na piersi inicjały byłej sympatii, która jest już przeszłością) i w ogóle po latach możemy stwierdził, że cała ta filozofia tatuowania to była wtedy złym pomysłem, ale ślad ciągle pozostaje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość Gosiaczek202010

Ja rowniez chcialabym miec tatuaz, ale z pewnoscia bedzie on w mniej widocznym miejscu, no chyba ze latem... Przyznam ze niektorzy maja odwage robiac je na calym ciele lub w widocznych miejscach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...

mam tatuaż na plecach, aktualnie myślę nad pokolorowaniem go

tatuaże są fajne, ale człowiek musi być do nich przekonany

mam kolegę, który tylko kilka miejsc na ciele nie ma w tatuażach, nosi krótko obcięte włosy i jak ktoś go nie zna to omija szerokim łukiem; niedawno kupił mieszkanie i jego sąsiedzi uciekają na jego widok, to jest normalne? nawet nie postarali się go poznać :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 1 rok później...

Ja nie mam nic przeciwko tatuażom. Myślę, że babcie tez się jakoś bardzo nie rozbierają, a jeśłi nawet tatuaż byłoby widać w starszym wieku to co z tego?

____________________

www.conrad.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...