Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

może jest ten temat,ale nie  mogłem odszukać--co robicie przy krwotokach   ,ale tylko sprawdzone sposoby,mój PDP  miał dzisiaj krwotok -opanowałem ,ale chce znać Wasze sposoby na internecie są też różne.PDP-----Alzheimer.Jestem już tutaj 6 m-c. Przy mnie zdarzyło się to drugi raz.Pozdrawiam Was.

Edytowane przez adamos60
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale gdzie ten krwotok ?

Córka miała częste krwawienia z nosa, pomagało lekkie uciśnięcie nosa by zatrzymać wypływ krwi i zimny kompres na kark. Nie wolno odchylać głowy do tyłu ( lepiej pochylić głowę do dołu ) bo krew spływa do gardła. Przechodzi ale potem musi odpocząć bo lubi się powtarzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Maria Jolanta napisał:

Ale gdzie ten krwotok ?

Córka miała częste krwawienia z nosa, pomagało lekkie uciśnięcie nosa by zatrzymać wypływ krwi i zimny kompres na kark. Nie wolno odchylać głowy do tyłu ( lepiej pochylić głowę do dołu ) bo krew spływa do gardła. Przechodzi ale potem musi odpocząć bo lubi się powtarzać.

Jak napisała @Maria Jolanta głowa obowiązkowo w dół....kompres na kark i jak da radę, schłodzić czoło w okolicach nasady nosa. Słabe naczynka krwionośne...będzie się powtarzać... @adamos60 bierze pdp heparynę? Może tu należy szukać przyczyny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Mirelka1965 napisał:

Jak napisała @Maria Jolanta głowa obowiązkowo w dół....kompres na kark i jak da radę, schłodzić czoło w okolicach nasady nosa. Słabe naczynka krwionośne...będzie się powtarzać... @adamos60 bierze pdp heparynę? Może tu należy szukać przyczyny?

nie wiem co On bierze bo podawają mu babki z socjalu bo jestem na warunkach niemieckich---ostatnio miał chyba dwa m-ce temu,a ten sposób co podałaś ,tak praktykuje,dzięki za zainteresowanie się.Wiem ,że przyczyny mogą być różne. Zobaczymy..może nadmiar musi wydalić hihi:)

16 godzin temu, 1bozka napisał:

A jaki kolor krwi jasna czy ciemna, i oczywiście tak jak powiedziała  Maria Jolanta skąd? jaki rodzaj krwotoku krople czy strużka 

stróżka ,kolor klarowny -raczej jasny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, adamos60 napisał:

nie wiem co On bierze bo podawają mu babki z socjalu bo jestem na warunkach niemieckich---ostatnio miał chyba dwa m-ce temu,a ten sposób co podałaś ,tak praktykuje,dzięki za zainteresowanie się.Wiem ,że przyczyny mogą być różne. Zobaczymy..może nadmiar musi wydalić hihi:)

stróżka ,kolor klarowny -raczej jasny.

Podejrzyj może na plan leków...w każdym domu powinien być...i zapytaj w aptece o takie specjalne tampony do nosa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...