Skocz do zawartości

Praca od stycznia 2018 bez polskich pośredników


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

O 21.11.2017 at 20:43, Mirelka1965 napisał:

Jest do wzięcia zlecenie do prywatnego domu opieki. Warunki niemieckie, nieźle płatne. Jak w temacie początek w styczniu 2018. Język komunikatywny. Prawo jazdy czynne koniecznie. Szczegóły na priv. 

Jestem zainteresowana proszę o info na priv

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 21.11.2017 at 20:43, Mirelka1965 napisał:

Jest do wzięcia zlecenie do prywatnego domu opieki. Warunki niemieckie, nieźle płatne. Jak w temacie początek w styczniu 2018. Język komunikatywny. Prawo jazdy czynne koniecznie. Szczegóły na priv. 

Witam. Jest wielu chętnych, nie jestem w stanie odpowiedzieć wszystkim indywidualnie. Podaję dla zainteresowanych nr telefonu +4915127909544 pod którym uzyskacie więcej informacji. Chciałabym dodać, że nie jestem pośrednikiem, ani agencją. Oddaję zlecenie którego nie przyjęłam.   Pozdrawiam Mirella. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 21.11.2017 at 20:43, Mirelka1965 napisał:

Jest do wzięcia zlecenie do prywatnego domu opieki. Warunki niemieckie, nieźle płatne. Jak w temacie początek w styczniu 2018. Język komunikatywny. Prawo jazdy czynne koniecznie. Szczegóły na priv. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 27.11.2017 at 08:54, halinasternal napisał:

jestem zainteresowana , proszę o szczegóły ,

Podaję dla zainteresowanych nr telefonu +4915127909544 pod którym uzyskacie więcej informacji. Chciałabym dodać, że nie jestem pośrednikiem, ani agencją. Oddaję zlecenie którego nie przyjęłam.   Pozdrawiam Mirella.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Dido napisał:

Czy to jest praca dla jednej osoby czy może być dla pary, jakie warunki finansowe, ilu podopiecznych, jak z wolnym/

Podaję dla zainteresowanych nr telefonu +4915127909544 pod którym uzyskacie więcej informacji. Chciałabym dodać, że nie jestem pośrednikiem, ani agencją. Oddaję zlecenie którego nie przyjęłam.   Pozdrawiam Mirella.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam pracy jako opiekunka, doswiadczenie,dobra znajomosc, jezyka niemieckiego ,rowniez jako zmienniczka.Najchetniej rejony Nadreni Westfalli .Jestem osoba komunikatywna latwo nawiazuje kontakt z osobami starszymi, Cenie sobie wzajemny szacunek ze strony pracownika i pracodawcy.prosze o ewentualny kontakt na adres mailowy;[email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...