Skocz do zawartości
Reklama:

Rekomendowane posty

Nastepny problem w naszej pracy bez wzgledu czy jest sie prywatnie czy przez frme, to tzw. Piendze Sluzbowe na zycie. Spotykam czesto sie z roznymi sytuacjami. Pracowalem juz na stellach gdzie mialem do dyspozycji na miesiac 650 Euro, Uwaga u jednej rodziny 500 Euro na tydzien, a takze uwaga !!!- 300 Euro na miesiac co jest zenada z uwagi ze moj podopieczny ma olbrzymi apetyt i na dodatek dziennie wypija butelke wina. Pelnomocnik mnie ponformowal ze wrazieczego gdy mi zabraknie, mam do niego sie zglosic. Moja poprzedniczka twierdzila ze 300 Euro na miesiac jej starcza !!!!. Czasami mysle ze niektore osoby, sa niespelna rozumu, a przytym robia krecia robote zmiennikom. Chyba nam zalezy aby podopieczny i opiekun byli w miare najedzeni, bez zbytnich kombinacji i ouszukiwanu na taniej i przeterminowanej zywnosci. Po drugie ja sie rozliczam paragonami, i chce byc uczciwy, a nie kombinowac z lewymi rachunakim aby jeszcze cos dodatkowo zarobic. Akurat w tym wypaku nasza firma dobrze placi

• Lubię to 1
  • Zgadzam się 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
O 7.12.2017 at 14:04, Maria Jolanta napisał:

Problem jest w tym że nas prawo pracy nie dotyczy bo nie jesteśmy pracownikami a tylko zleceniobiorcami. Dlatego żadna firma nie zatrudni nas na etat.

Nie dlatego nas nie zatrudnią na etat.Nie robią tego,bo to dla nich nie opłacalne.

• Zgadzam się 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co do pieniędzy na wyżywienie(jest taki temat gdzieś na forum) Według prawa należy się dla delegowanego pracownika konkretna kwota na wyżywienie i na nocleg.Jeśli dobrze pamiętam jest to odpowiednio około 53 euro i 36 euro na tydzień.I trzeba się upominać o swoje.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

Masz wiadomość z forum opiekunek!

Dołącz do najpopularniejszej grupy Opiekunów, by otrzymywać najnowsze agencyjne lub prywatne oferty pracy, mieć dostęp do klubów i mapy Opiekunów oraz być na bieżąco z najnowszymi dyskusjami i poradnikami. 

Zarejestruj się