Skocz do zawartości

Współczesna księżniczka-moda!!!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, 1bozka napisał:

Mój nowy nabytek:d buty od Garry Webbera. Wiadomo skóra i miękkie jak pantofelki:d Wiosna wiosna gdzie jesteś.......

Screenshot_2019-03-16-18-38-38-899_com.miui.gallery.png

... nie znam człowieka. A tak serio to ja kupuję od lat Clarksa i Hus Puppies. Właśnie ze względu na miękkość skóry. Mam też Gabora ale ma b. twardą podeszwę. Powiedz gdzie kupiłaś swoje?

Jak momentalnie zbystrzałam:haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

4 minuty temu, BabaJagusia napisał:

... nie znam człowieka. A tak serio to ja kupuję od lat Clarksa i Hus Puppies. Właśnie ze względu na miękkość skóry. Mam też Gabora ale ma b. twardą podeszwę. Powiedz gdzie kupiłaś swoje?

Jak momentalnie zbystrzałam:haha:

W TKMax w Rzeszowie.Jeszcze mnie nie obrzarly:szydera:, nawet niech nie próbują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, BabaJagusia napisał:

Dzięki za zaproszenie! Ilekroć jestem w Pobierowie i pada to moim marzeniem jest aby Bałtyk był w Rzeszowie! Tam zawsze a zwłaszcza latem jest ciepło. I to jest mój postulat: nad morze do Rzeszowa:d

To może niech Rzeszów sobie jakieś morze zorganizuje? :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie apropos księżniczki.Musze sie Wam do czegoś przyznać sama z siebie się śmieje , możecie i Wy:szydera::szydera::szydera:

Koleżanka:szydera: namówiła mnie:szydera::szydera: na zakup takich biednych spodni.Tylkk czemu takie drogie:szydera: Przysięgam :szydera: byłam  w nich tylko raz :szydera: już są w koszu:szydera::szydera: And never ever again... Masakra dobrze że nikt mnie nie zna:szydera:

Screenshot_2019-03-31-12-40-18-190_com.android.chrome.png

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@1bozka szybko wyciągaj z kosza, :przekleństwa: wydać full kasy i wrzucić do kosza,no nie wytrzymiem:szydera: a jakie kolanka masz ładne:dobrze: ja mam porwance też, ale nie takie drogie, bo moje były po przecenie ,,ale jak się w nich dobrze czuję ,to żadna krytyka mnie nie interesuje:szydera: a dośc często slyszę, biedne spodnie masz, ale to emeryci tak mówią:hura:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Blondi napisał:

@1bozka szybko wyciągaj z kosza, :przekleństwa: wydać full kasy i wrzucić do kosza,no nie wytrzymiem:szydera: a jakie kolanka masz ładne:dobrze: ja mam porwance też, ale nie takie drogie, bo moje były po przecenie ,,ale jak się w nich dobrze czuję ,to żadna krytyka mnie nie interesuje:szydera: a dośc często slyszę, biedne spodnie masz, ale to emeryci tak mówią:hura:

Nie nie nie.....u Brata Alberta mają lepsze:szydera: przynajmniej nie podarte:szydera:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, 1bozka napisał:

Właśnie apropos księżniczki.Musze sie Wam do czegoś przyznać sama z siebie się śmieje , możecie i Wy:szydera::szydera::szydera:

Koleżanka:szydera: namówiła mnie:szydera::szydera: na zakup takich biednych spodni.Tylkk czemu takie drogie:szydera: Przysięgam :szydera: byłam  w nich tylko raz :szydera: już są w koszu:szydera::szydera: And never ever again... Masakra dobrze że nikt mnie nie zna:szydera:

No wiesz co :o Sama bym w takich chodziła choć ja dobrze z ubiegłego wieku :haha:Mój brat z 1953 roku i spoko w podarciuchach lata, a i ja miałam, ale nie z aż takimi dziurami :szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...