Skocz do zawartości

Współczesna księżniczka-moda!!!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, jolantapl. napisał:

A o jakim sweterku Ty piszesz?O.o bo te dwa od @violka nie są na modelkach tylko na wieszakach a my o nich piszemy cały czas.

 

5 godzin temu, Maria Jolanta napisał:

O tym worku z poprzedniej strony piszę. :d

A z tych Violki to wybrałabym różowy. Na ludziu pewnie fajnie wygląda.:D

 

Ja pisałam o tych z wczoraj :haha: @jolantapl. o tych z dzisiaj :haha:, ale jedno jest wspólne.....są fajne dla odpowiedniej figury :tak2: Ja się lepiej czuję w oversizach, bo zakrywają mi to i owo :haha: Ale nóżki mam niczego sobie, więc pokazuję to co Bozia dała najlepszego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

4 godziny temu, Maria Jolanta napisał:

Nie mam żadnej kamizeli i już wiem jaką machnę. Tylko muszę zrobić kipisz w szafach i pudełkach. :d

 

 

25396086_534400006913025_4092319998291283167_n.jpg

Kamizela też oversize jest :tak2: I też może powiewać jak żagiel...:haha: Zatem...nieważne co ładne, ale co komu do gustu i figury pasuje ;):tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

 

Ja pisałam o tych z wczoraj :haha: @jolantapl. o tych z dzisiaj :haha:, ale jedno jest wspólne.....są fajne dla odpowiedniej figury :tak2: Ja się lepiej czuję w oversizach, bo zakrywają mi to i owo :haha: Ale nóżki mam niczego sobie, więc pokazuję to co Bozia dała najlepszego ;)

:haha:@violka wrzuciła je jeszcze wczoraj ale wszyscy już spali tylko ja nie :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, violka napisał:

@jolantapl. @Mirelka1965 i @Maria Jolanta dziękuje za Wasze opinie :cmok: ale znowu przypomniało mi się dlaczego nie chodzę z koleżankami na zakupy . Tak namieszałyście mi w głowie , że jeszcze bardziej zgłupiałam :donos: Chyba jeszcze wstrzymam się z zamówieniem , choć ten różowy przemawia do mnie coraz bardziej :love: Ponoć jest z kaszmiru .

Nie przejmuj się naszymi opiniami, są subiektywne...my wyraziłyśmy poglądy pod kątem swojego gustu, a przecież każda z nas jest inna :tak2: Ty masz wybrać to, co tobie najlepiej odpowiada....a nasze zdanie puść mimo uszu :tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Nie przejmuj się naszymi opiniami, są subiektywne...my wyraziłyśmy poglądy pod kątem swojego gustu, a przecież każda z nas jest inna :tak2: Ty masz wybrać to, co tobie najlepiej odpowiada....a nasze zdanie puść mimo uszu :tak2:

Ale ten różowy wszystkim nam się podoba i jest w jednym kolorze co daje możliwość większej ilości stylizacji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Szukałam dzisiaj wiązanych kozaków, takich podobnych do tych wczorajszych....mizerota....:smutek: Nic ciekawego....jedyne takie podobne trafiłam na Allegro

image.png.25c15e88649fc7a5da3b259a53959df9.png Nie do końca podeszwa mi się podoba....i wolałabym oryginalny zamsz, albo nubuk....Szukam dalej....O.o

A te z czego są?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mirelka1965 napisał:

Szukałam dzisiaj wiązanych kozaków, takich podobnych do tych wczorajszych....mizerota....:smutek: Nic ciekawego....jedyne takie podobne trafiłam na Allegro

image.png.25c15e88649fc7a5da3b259a53959df9.png Nie do końca podeszwa mi się podoba....i wolałabym oryginalny zamsz, albo nubuk....Szukam dalej....

3 lata temu , kupiłam takie wiązane ze skóry ekologicznej na allegro i teraz leżą sobie  na strychu . Trochę pochodziłam , ale są dla mnie za duże . Chyba mają rozmiar 39 .:) Stopki mam zadbane , żadnego grzyba też nie mam :haha: Jak je odnajdę , z radością mogę oddać w dobre ręce lub na ładne nóżki :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, violka napisał:

3 lata temu , kupiłam takie wiązane ze skóry ekologicznej na allegro i teraz leżą sobie  na strychu . Trochę pochodziłam , ale są dla mnie za duże . Chyba mają rozmiar 39 .:) Stopki mam zadbane , żadnego grzyba też nie mam :haha: Jak je odnajdę , z radością mogę oddać w dobre ręce lub na ładne nóżki :d

To trzymaj dla mnie...:d Rozmiar mój, a zanim kupię zamszowe, to trochę czasu minie...będziemy miały okazję do spotkania i do opijania :hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...