Skocz do zawartości

Współczesna księżniczka-moda!!!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, INEZ napisał:

Widziałam ładny kostiumik spódnica i do tego całkiem prościutka marynarka ale taka trochę dłuższa no i na dodatek w kratkę to to "cudo" jest zastanawiam się czy krata w tym sezonie jest modna ?

Ja tam na modę nie patrzę....kupuję to w czym jest mi ładnie i sie dobrze czuję.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Teraz, awe59 napisał:

Ja tam na modę nie patrzę....kupuję to w czym jest mi ładnie i sie dobrze czuję.

Ja też ale w kratę dawno nic nie nosiłam .Jakieś 40 lat temu miałam plisowaną spódniczkę w kratkę :oops:dawno to było jakoś :haha:

Moje ulubione kolory zieleń z brązem pomieszane kompozycja bardzo ładna chyba nie ma się co dłużej zastanawiać.

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Może za metkę znanego projektanta się płaci ?

tak! ale ja metek mam full ,więc za następną nie będe tyle płacic:szydera: dzisiaj wyrzuciłam ,Feraud Paris,,strój kosztował 179 euro ,,dobrze że przecenili na 29 euro to kupiłam,,drugi tez 149 euro euro,,ale po przecenie 29 euro,,poszlam w nim na baseny,na solanki  i ??? tam gdzie białe było jest jakieś żółte,a wiem jak prać, dziadostwo i tyle,,przeznaczę go na baseny,,może chlor tak działa na niego,,nie wiem,,sól? nic tylko sie ubrać w strój i siedzieć w domu ,,głupa palić ,,bo nic innego,,:tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio w ddtvn , była stylistka , która miała na sobie bluzę z bardzo modnym motywem :szok: Szukałam takiej w necie , ale niestety nie odnalazłam . Pokażę Wam tylko koszulkę , coś na podobieństwo tamtej bluzy . 

No to patrzcie i podziwiajcie , jaka nasza @Maria Jolanta jest popularna :dimage.png.c748aee825ed85b2ad1d45a278e74974.png 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, violka napisał:

Ostatnio w ddtvn , była stylistka , która miała na sobie bluzę z bardzo modnym motywem :szok: Szukałam takiej w necie , ale niestety nie odnalazłam . Pokażę Wam tylko koszulkę , coś na podobieństwo tamtej bluzy . 

No to patrzcie i podziwiajcie , jaka nasza @Maria Jolanta jest popularna :dimage.png.c748aee825ed85b2ad1d45a278e74974.png 

Podaj namiary. Koniecznie muszę taką sobie sprawić. :szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

To wszystko kwestia preferencji kulinarnych....:szydera:  Osobiście twierdzę, że bardziej puszyć mógłby się indyk...a nie nierogacizna...:szydera:

:d. Mniamniuśna ta koszulka, ale jak ją zjeść ? Wolę jednak @Maria Jolanta w każdej wersji:tak2:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, violka napisał:

Walnięta to ja jestem ale nie dość że świnia to jeszcze z cekinami ????

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Blondi napisał:

Taka mi nawet ładna bluzeczka wyskoczyła na ekran,,więc ją szybko tutaj wrzucę,,

9126d719b6f47141ad23b4c76f900f38.jpg

Ładna , ale juz od samego patrzenia zrobiło mi się zimno :haha:

A jak już tu jesteś , to muszę na Ciebie nakrzyczeć . Weszłam w ten link ze swetrem , który ostatnio zamieściłaś i nie wiem co tam kliknęłam , ale od tego czasu ciągle wyskakują mi jakieś durne reklamy . :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Blondi napisał:

@violka jakie durne,,sweterki inne,,sukieneczki,,,wez sobie wyobraz co ja mam ,,jak wszędzie wchodzę ,misz masz,,:szok:

Gdyby  to ciuchy wyskakiwały , to nie marudziłabym , ale ciągle dostaję powiadomienia o cudownych pomysłach , jak szybko stać się milionerem i takie tam :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...