Skocz do zawartości

Współczesna księżniczka-moda!!!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

6 godzin temu, violka napisał:

Obydwa są u jednego sprzedawcy na Allegro . . Cena z przesyłką 200 zł . W lotto jeszcze nie wygrałam , więc mogę kupić tylko jeden :smutek: ale który ? O.o

 

52 minut temu, jolantapl. napisał:

Ja nie noszę golfów więc brałabym ten w kwiaty ;)

Też wybrałabym ten w kwiaty, chociaż kolor golfa mi się podoba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jolantapl. napisał:

Za ciepły byłby dla mnie ten golf wolę pod płaszcz albo kurtkę ubierać coś lżejszego .

Z jednej strony masz rację, ale są teraz takie fajne filcowe kardigany, kamizele, poncha.....i taki golf pod spód, a na wierzch "coś". I ma wtedy sens taki ciepły golf. Ja też nie noszę golfów, też wolę coś lżejszego, ale ludzie mają inne upodobania, inny komfort cieplny, czyli dla każdego jest fajne coś innego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Z jednej strony masz rację, ale są teraz takie fajne filcowe kardigany, kamizele, poncha.....i taki golf pod spód, a na wierzch "coś". I ma wtedy sens taki ciepły golf. Ja też nie noszę golfów, też wolę coś lżejszego, ale ludzie mają inne upodobania, inny komfort cieplny, czyli dla każdego jest fajne coś innego :)

I bardzo mi się podoba taki ubiór ale u kogoś ja niestety tak się nie ubieram :( a kolor o wzór tego golfa jest super lubię takie pudrowe róże :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jolantapl. napisał:

Ależ skąd mamy swój styl a ,że nie bardzo zgadza się  on ze współczesną modą to już inny temat ;)

Właśnie o tym mówię....ale według obecnych standardów jesteśmy niemodne :smutek: Chociaż, sama nie wiem dlaczego ryczę, bo mój styl mnie osobiście bardzo się podoba :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

Właśnie o tym mówię....ale według obecnych standardów jesteśmy niemodne :smutek: Chociaż, sama nie wiem dlaczego ryczę, bo mój styl mnie osobiście bardzo się podoba :haha:

Mój mi też gorzej z innymi :smutek: chociaż,chociaż ostatnio coraz więcej z mojego ubioru podoba się mojej córce bo jeszcze nie dawno co ubrałam to było beee;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kupiłabym żadnego z tych sweterków z Allegro ale jedno mi się podoba - nie są na modelkach. Bo tak naprawdę to a zdjęciach modelek wszystko wygląda pięknie a w rzeczywistości porażka. Zwróć uwagę na to że sweter z plecionką jest dość długi a ten z kwiatami krótki.

Na poprzedniej stronie są dwa różowe swetry, oba duże i oba na modelkach. Mogę się założyć o wartość każdego z nich że ten pierwszy wygląda na człowieku jak worek i w ogóle paskudnie. Nietoperz za to wygląda zazwyczaj efektownie i chyba sobie nietoperka machnę ale to już na kolejnym zleceniu. :d

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Maria Jolanta napisał:

Nie kupiłabym żadnego z tych sweterków z Allegro ale jedno mi się podoba - nie są na modelkach. Bo tak naprawdę to a zdjęciach modelek wszystko wygląda pięknie a w rzeczywistości porażka. Zwróć uwagę na to że sweter z plecionką jest dość długi a ten z kwiatami krótki.

Na poprzedniej stronie są dwa różowe swetry, oba duże i oba na modelkach. Mogę się założyć o wartość każdego z nich że ten pierwszy wygląda na człowieku jak worek i w ogóle paskudnie. Nietoperz za to wygląda zazwyczaj efektownie i chyba sobie nietoperka machnę ale to już na kolejnym zleceniu. :d

 

Te oba oversizy mogą wcale tak źle nie wyglądać nawet na niemodelkach. Mam dwa, do figury wieszaka mi brakuje, a wyglądam jak człowiek ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Te oba oversizy mogą wcale tak źle nie wyglądać nawet na niemodelkach. Mam dwa, do figury wieszaka mi brakuje, a wyglądam jak człowiek ;) 

Zgadzam się i uważam,że każdy z tych swetrów będzie ładnie wyglądał na kobiecie w miarę szczupłej w biodrach albo noszony do dłuższej i nie wąskiej spódnicy u kogoś kto ma w bioderkach parę centymetrów ponad standard ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sobie chcecie ale spójrzcie że modelka przyciska łokciami boki swetra. Przy tej grubości i ściągaczu angielskim nadyma się normalnie jak worek.

Nietoperze często mają nadymające się skrzydła pod pachami ale tu wystarczy odpowiednia włóczka albo dzianina i będzie gut.

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Jak sobie chcecie ale spójrzcie że modelka przyciska łokciami boki swetra. Przy tej grubości i ściągaczu angielskim nadyma się normalnie jak worek.

Nietoperze często mają nadymające się skrzydła pod pachami ale tu wystarczy odpowiednia włóczka albo dzianina i będzie gut.

 

A o jakim sweterku Ty piszesz?O.o bo te dwa od @violka nie są na modelkach tylko na wieszakach a my o nich piszemy cały czas.

Edytowane przez INEZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, jolantapl. napisał:

A o jakim sweterku Ty piszesz?O.o bo te dwa od @violka nie są na modelkach tylko na wieszakach a my o nich piszemy cały czas.

O tym worku z poprzedniej strony piszę. :d

A z tych Violki to wybrałabym różowy. Na ludziu pewnie fajnie wygląda.:D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Maria Jolanta napisał:

O tym worku z poprzedniej strony piszę. :d

A z tych Violki to wybrałabym różowy. Na ludziu pewnie fajnie wygląda.:D

 

No to teraz wszystko wiadomo Ty o chlebie a my o niebie :haha:a ten różowy jest idealny dla takiego hucherka jak Ty :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jolantapl. @Mirelka1965 i @Maria Jolanta dziękuje za Wasze opinie :cmok: ale znowu przypomniało mi się dlaczego nie chodzę z koleżankami na zakupy . Tak namieszałyście mi w głowie , że jeszcze bardziej zgłupiałam :donos: Chyba jeszcze wstrzymam się z zamówieniem , choć ten różowy przemawia do mnie coraz bardziej :love: Ponoć jest z kaszmiru .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...