Skocz do zawartości

Współczesna księżniczka-moda!!!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dajcie życ chwalić  sie  na forum zwisami to ze tak powiem nie smaczne ,nie mam zwisów dużo ćwiczę i wogole prowadzę bardzo aktywny tryb życia.Spodenki czy podarte..haha czy całe ,spodniczka sukieneczka hmm każdy w domu ma lustro i trudno uwierzyć ze  eksponuje i pokazuje innym swoje niedoskonałości .Haha chyba ze ze nie teges.

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

30 minut temu, 1bozka napisał:

Dajcie życ chwalić  sie  na forum zwisami to ze tak powiem nie smaczne ,nie mam zwisów dużo ćwiczę i wogole prowadzę bardzo aktywny tryb życia.

Ale fotografii nie wstawiłam :p . Ćwicz Słonko , prowadź aktywny tryb życia życia,ja tego absolutnie nie neguję . Chwali Ci się.Każdy prowadzi taki styl  życia  jaki lubi . 

A tak na marginesie ,i to nie dotyczy Ciebie ,piszę tak ogólnie ,nie kreuję siebie na kogoś ,kim nie jestem ,bo potem spotkanie w realu i kicha.:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Afryka napisał:

Ale fotografii nie wstawiłam :p . Ćwicz Słonko , prowadź aktywny tryb życia życia,ja tego absolutnie nie neguję . Chwali Ci się.Każdy prowadzi taki styl  życia  jaki lubi . 

A tak na marginesie ,i to nie dotyczy Ciebie ,piszę tak ogólnie ,nie kreuję siebie na kogoś ,kim nie jestem ,bo potem spotkanie w realu i kicha.:haha:

O :) to,to właśnie,kicha jak byk :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, violka napisał:

U nas stonowanie ? To właśnie Niemcy ubierają się stonowanie . Tam królują dżinsy i adidasy :d Faktem jest , że na przeróżne kolorowe ptaki nikt nie zwraca uwagi , ale u nas na ulicach widzę ogromne ilości kobiet ubranych ciekawie , na które aż miło wzrok zawiesić a w DE  takich widoków jest mało . 

violka ..osobiscie ale to moje zdanie...w de panuje wieksza swoboda  w doborze ubran...nie dziwia te kolorowe ptaki jak to okreslilas i moda kobiety po ...50tce...kazdy tak jak sie czuje...ubiera..czasami ta ich swoboda w oczy bije to fakt..i wtedy sie zastanawiam...czy aby w domu ten ktos...ma lustro..

moze wlasnie ten luz powoduje ze nie przywiazuja uwago do stylizacji? biegaja w pizamach do sklepu td..

niemieckie kobiety...znam i  takie i takie...ale nasze polskie maja inna mentalnosc  wiecej samokrytyki...niemieckie chca wygody..nasze ...jak to goraca krew...z temperamentem odslonia udko, brzuch itd..niemieckie....zgodnie z ich poprawnoscia polityczna...mini..mini...i tzw trockene frau...

ale co mi sie podoba...przy dobrym stanie portfela moge praktycznie w jednym sklepie ubrac sie od majtek...do butow...w kwestii zestawow ubraniowych kolorystycznych sa jednak jak dla mnie do przodu...

pewnie u nas tez to jest mozliwie...ale...1 euro t...srednio 4 zlote czyli dwa biedronkowe chleby...za 100euro w pln zatankuje 20 litrow diesla...w de...ponad 70.. 

za kawe na iescie zaplace...z kawalkiem kucha powiedzmy 5-6 euro i to brzmi inaczej niz...25 pln...

sie rozpisalam..ale chyba kwestia podstawowa jest sila nabywcza pieniadza..

tak czy inaczej...torebka jaka sobie zakupilam wczoraj ..brzmi dla mnie lepiej 15 euro..niz...50zloty:cmok:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, 1bozka napisał:

Dajcie życ chwalić  sie  na forum zwisami to ze tak powiem nie smaczne ,nie mam zwisów dużo ćwiczę i wogole prowadzę bardzo aktywny tryb życia.Spodenki czy podarte..haha czy całe ,spodniczka sukieneczka hmm każdy w domu ma lustro i trudno uwierzyć ze  eksponuje i pokazuje innym swoje niedoskonałości .Haha chyba ze ze nie teges.

Słonko...nie każdy ma geny pozwalające zachować dobra figurę...tak, tak...geny mają duże znaczenie. I co z tego, że jestem wysportowana, że mam kondycję jak niejedna 30-tka...Ponad 20 lat byłam otyła...teraz mam wagę jaka powinna być, ale ile mnie to kosztuje to wie tylko ten, co przeszedł taką drogę przez mękę jak ja i mnie podobni. Teraz pozostało mi po dniach minionych to i owo. I wiek dołożył swoje...i menopauza również. Są ludzie, którzy bez ćwiczeń mają boską figurę i są ludzie, którzy muszą całe życie uważać na to co i ile jedzą, dodatkowo wspomagając się wysiłkiem fizycznym. Ponadto w pewnym wieku maleje metabolizm i elastyczność skóry, stąd te wypukłości niechciane, te zwisy i obwisy. Sztuką jest nie epatować niedoskonałościami. Sztuką jest je ukryć, a wydobyć to, co natura dała nam pięknego. Nie przypuszczam by koleżanki cieszyły się z grawitacji, by szalały za cellulitem, by radowały je opony ratunkowe w miejscu talii...Świat nie jest doskonały...my też nie jesteśmy doskonali. Ważne, by lubić samego siebie, starzeć się z godnością i czuć się świetnie we własnym ciele....No i do tego fajnie się ubrać...:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, violka napisał:

A tu muszę się nie zgodzić :d Owszem , Niemcy ubierają się na rower , stosownie do tej dziedziny sportu . Ale cała reszta , która korzysta z roweru jako środka komunikacji , ubiera się bardzo różne w zależności od tego czy jadą na zakupy , czy do pracy w biurze :tak2:

oj naogladam sie ich tu...obok promenada wiec widze..sportowo i biurowo.....

nie lubie kiecek na rower tak mam...ja odpoczywam wtedy kiedy mam dlugi dystans i odpowiednie obuwie...jak ktos szpilki woli..prosze bardzo...

oczywiscie kiecka na rowerze dodaje smaczku podobnie jak bluzeczka ktora delikatnie odslania albo..zaslania dekolt podczas jazdy....ale...wiem jakie mam mankamenty i ile mam lat...na ile sie czuje to juz inna sprawa...

staram sie umiar zachowac...aczkolwiek i pare szalenstw ubraniowuch i nie tylko mam na swoim koncie

grunt czuc sie dobrze we wlasnej skorze..a to wcale wbrew pozorom nie jest takie latwe

 

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Słonko...nie każdy ma geny pozwalające zachować dobra figurę...tak, tak...geny mają duże znaczenie. I co z tego, że jestem wysportowana, że mam kondycję jak niejedna 30-tka...Ponad 20 lat byłam otyła...teraz mam wagę jaka powinna być, ale ile mnie to kosztuje to wie tylko ten, co przeszedł taką drogę przez mękę jak ja i mnie podobni. Teraz pozostało mi po dniach minionych to i owo. I wiek dołożył swoje...i menopauza również. Są ludzie, którzy bez ćwiczeń mają boską figurę i są ludzie, którzy muszą całe życie uważać na to co i ile jedzą, dodatkowo wspomagając się wysiłkiem fizycznym. Ponadto w pewnym wieku maleje metabolizm i elastyczność skóry, stąd te wypukłości niechciane, te zwisy i obwisy. Sztuką jest nie epatować niedoskonałościami. Sztuką jest je ukryć, a wydobyć to, co natura dała nam pięknego. Nie przypuszczam by koleżanki cieszyły się z grawitacji, by szalały za cellulitem, by radowały je opony ratunkowe w miejscu talii...Świat nie jest doskonały...my też nie jesteśmy doskonali. Ważne, by lubić samego siebie, starzeć się z godnością i czuć się świetnie we własnym ciele....No i do tego fajnie się ubrać...:oklaski:

wiesz co? trener mojego piotra mawial...im wiecej niedoskonalosci ma tancerka tym bardziej trzeba je eksponowac ...ale umiejetnie, umowmy sie one mimo tego ze sa mlode tez nie sa doskonale..a jednak fasonem kroejm materialem nawet sciegiem, szwem itd....sprawiaja ze w kieckach sa krolowe...a do tego fakt, ze taniec to jes to co one uwielbiaja...i ten blogostan na ich twarzach ...one  sa...idealne

tak zgadzam sie z toba....ty masz taka budowe jaka chcialabym miec...no moze nie w 100% ale...w mojej rodzinie sa babki z siedzeniem waska gora ale masywnymi nogami...da sie zyc...i nic na to nie poradze...zazdraszczam ci mini, ale ty masz swoje inne niedoskonalosci 

i nie bawi mnie moj cellilit na udach ani fakt ze jak spodnie z biodrach sa dobre to w pasie sa za luzne..ale wydaje mi sie ze udalo sie mi wylapac jakis kompromis co moge co jako tako wyglada a w czym czuje sie super..obie pewnien etap mamy za soba

napisalas idealnie:oklaski:

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, lucyna.beata napisał:

wiesz co? trener mojego piotra mawial...im wiecej niedoskonalosci ma tancerka tym bardziej trzeba je eksponowac ...ale umiejetnie, umowmy sie one mimo tego ze sa mlode tez nie sa doskonale..a jednak fasonem kroejm materialem nawet sciegiem, szwem itd....sprawiaja ze w kieckach sa krolowe...a do tego fakt, ze taniec to jes to co one uwielbiaja...i ten blogostan na ich twarzach ...one  sa...idealne

tak zgadzam sie z toba....ty masz taka budowe jaka chcialabym miec...no moze nie w 100% ale...w mojej rodzinie sa babki z siedzeniem waska gora ale masywnymi nogami...da sie zyc...i nic na to nie poradze...zazdraszczam ci mini, ale ty masz swoje inne niedoskonalosci 

i nie bawi mnie moj cellilit na udach ani fakt ze jak spodnie z biodrach sa dobre to w pasie sa za luzne..ale wydaje mi sie ze udalo sie mi wylapac jakis kompromis co moge co jako tako wyglada a w czym czuje sie super..obie pewnien etap mamy za soba

napisalas idealnie:oklaski:

 

To oddaj mi swoją górę i będzie super....dla mnie...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Mirelka1965 napisał:

 Ważne, by lubić samego siebie, starzeć się z godnością i czuć się świetnie we własnym ciele....No i do tego fajnie się ubrać...:oklaski:

To powinno być credo tego wątku .Mirabelko wielki szacun za takie słowa :tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Barbara48 napisał:

Dla mnie ,niekoniecznie :).

 

17 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Ustami mymi jesteś...:haha:

Poczułam się urażona aż do bólu :haha: Co prawda te ciuszki wyciągnęłam z lamusa ale zostały uszyte i zaprojektowane przeze mnie :smutek: Żadne tam Burdy , czy coś w tym stylu :( I dodam jeszcze , że nigdy krawiectwa nie uczyłam się . Nie wiem czy teraz podniosę się po tym ciosie :haha:

Ale białą spódniczkę jeszcze sobie założę :p 20180718_152639_resized.thumb.jpg.fdbef64ee2d3bcc5040bacaeb064af78.jpgJest uszyta z lnu i obszyta taką śliczną tasiemeczką :d20180718_153219_resized.thumb.jpg.d98c89df163e4fb0917f142d8f1a508c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, violka napisał:

 

Poczułam się urażona aż do bólu :haha: Co prawda te ciuszki wyciągnęłam z lamusa ale zostały uszyte i zaprojektowane przeze mnie :smutek: Żadne tam Burdy , czy coś w tym stylu :( I dodam jeszcze , że nigdy krawiectwa nie uczyłam się . Nie wiem czy teraz podniosę się po tym ciosie :haha:

Ale białą spódniczkę jeszcze sobie założę :p 20180718_152639_resized.thumb.jpg.fdbef64ee2d3bcc5040bacaeb064af78.jpgJest uszyta z lnu i obszyta taką śliczną tasiemeczką :d20180718_153219_resized.thumb.jpg.d98c89df163e4fb0917f142d8f1a508c.jpg

Milczę nadal...zgodnie z rozkazem...:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Słonko...nie każdy ma geny pozwalające zachować dobra figurę...tak, tak...geny mają duże znaczenie. I co z tego, że jestem wysportowana, że mam kondycję jak niejedna 30-tka...Ponad 20 lat byłam otyła...teraz mam wagę jaka powinna być, ale ile mnie to kosztuje to wie tylko ten, co przeszedł taką drogę przez mękę jak ja i mnie podobni. Teraz pozostało mi po dniach minionych to i owo. I wiek dołożył swoje...i menopauza również. Są ludzie, którzy bez ćwiczeń mają boską figurę i są ludzie, którzy muszą całe życie uważać na to co i ile jedzą, dodatkowo wspomagając się wysiłkiem fizycznym. Ponadto w pewnym wieku maleje metabolizm i elastyczność skóry, stąd te wypukłości niechciane, te zwisy i obwisy. Sztuką jest nie epatować niedoskonałościami. Sztuką jest je ukryć, a wydobyć to, co natura dała nam pięknego. Nie przypuszczam by koleżanki cieszyły się z grawitacji, by szalały za cellulitem, by radowały je opony ratunkowe w miejscu talii...Świat nie jest doskonały...my też nie jesteśmy doskonali. Ważne, by lubić samego siebie, starzeć się z godnością i czuć się świetnie we własnym ciele....No i do tego fajnie się ubrać...:oklaski:

:dobrze: :dobrze: :dobrze:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, violka napisał:

Milcz , milcz :smutek:

A nie zmilczę....nie lubię łez...:haha:

A teraz na serio..cokolwiek założysz wyglądasz pięknie. Natura obdarzyła cię figurą godną pozazdroszczenia...Wiedz, że każda z nas patrzy na prezentowane ciuszki przez pryzmat swoich upodobań i figury. Jeśli tobie się podoba, to nam nic do tego...:dobrze: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, violka napisał:

 

Poczułam się urażona aż do bólu :haha: Co prawda te ciuszki wyciągnęłam z lamusa ale zostały uszyte i zaprojektowane przeze mnie :smutek: Żadne tam Burdy , czy coś w tym stylu :( I dodam jeszcze , że nigdy krawiectwa nie uczyłam się . Nie wiem czy teraz podniosę się po tym ciosie :haha:

Ale białą spódniczkę jeszcze sobie założę :p 20180718_152639_resized.thumb.jpg.fdbef64ee2d3bcc5040bacaeb064af78.jpgJest uszyta z lnu i obszyta taką śliczną tasiemeczką :d20180718_153219_resized.thumb.jpg.d98c89df163e4fb0917f142d8f1a508c.jpg

Uważam,że wyglądasz bardzo dobrze ...epatujesz " godnościom osobistom" :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

A nie zmilczę....nie lubię łez...:haha:

A teraz na serio..cokolwiek założysz wyglądasz pięknie. Natura obdarzyła cię figurą godną pozazdroszczenia...Wiedz, że każda z nas patrzy na prezentowane ciuszki przez pryzmat swoich upodobań i figury. Jeśli tobie się podoba, to nam nic do tego...:dobrze: 

Uraziłaś mój talent krawiecki >:( i dalsze słodzenie już tego nie zrehabilituje :p

Chwilowo :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...