Skocz do zawartości

Współczesna księżniczka-moda!!!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

22 minut temu, Malina 1 napisał:

Pokazujecie modelki,ja też mam takie spodenki Next i zapłaciłam za te dziury wszystkie pieniądze

12380867_WIN_20180717_194515.JPG

Super!!!!!   pięknie,,,świetnie i cudownie,,,te dziury kosztują to prawda,,,mi też pasują dziury ,,mam sporo spodni w dziury,,nie przejmuję się co powiedzą inni,,,olewam to!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Lisa_Ona napisał:

Blondi, jeżeli Ktoś ma twarz fajną, znaczy bez zmarszczek to Ok, pasują

To tak samo jak z mini spódniczkami, że z przodu Liceum a z tyłu muzeum. Wszystko z umiarem heee

Rozumiesz?

Coś Ci się kobietko pokićkało z tym muzeum.Rozumiesz,chyba nie

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Malina 1 napisał:

Pokazujecie modelki,ja też mam takie spodenki Next i zapłaciłam za te dziury wszystkie pieniądze

12380867_WIN_20180717_194515.JPG

Wszystkieee????....Oj ...Malynka ...ady ja bym Ci za połowę podarła ...poszarpała ....nawet kuźwa na strzępy :haha:....Nogi masz piękne , bo nieraz widziałam Twoje zdjęcia . Takich nóg się nie chowa ....takie nogi trzeba pokazywać !:cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Malina 1 napisał:

Oj no widzisz,super,a tu jedna napisala że z przodu liceum ok mi to pasi a z tyłu nie mam oczu to nie widzę

Jaka jedna?? Ja napisałam i nie napisałam, że Ty jesteś muzeum , tylko ogólnie napisałam, czytaj ze zrozumieniem, albo okulary załóż .

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Lisa_Ona napisał:

Blondi, jeżeli Ktoś ma twarz fajną, znaczy bez zmarszczek to Ok, pasują

To tak samo jak z mini spódniczkami, że z przodu Liceum a z tyłu muzeum. Wszystko z umiarem heee

Rozumiesz?

Ja mam buzkę bez zmarszczek i nogi mam też bez żylaków,,spokojnie ubieram spodenki i mini ,,no może nie mini ale przed kolanko,,czuję się świetnie,,a lata swoje mam ,,ale się niczym nie przejmuję,,do różanca mi daleko,,lansuję się na ulicach,,  rozumiem wszystko,,jestem za bardzo inteligentna ,,nie ważne ,że częsc na forum mysli inaczej,,niech tak myśli,,ja jestem zawsze sobą ,,i nie do podrobienia,,nie zmienię się i już,,kocham fajne ciuchy i mam ich full, jeszcze mogę oddac full pięknych rzeczy potrzebującym,,mam :serce: kocham ludzi ,,ale tu o modzie piszemy ,,

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Wszystkieee????....Oj ...Malynka ...ady ja bym Ci za połowę podarła ...poszarpała ....nawet kuźwa na strzępy :haha:....Nogi masz piękne , bo nieraz widziałam Twoje zdjęcia . Takich nóg się nie chowa ....takie nogi trzeba pokazywać !:cmok:

:serce: :tak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

Ja mam buzkę bez zmarszczek i nogi mam też bez żylaków,,spokojnie ubieram spodenki i mini ,,no może nie mini ale przed kolanko,,czuję się świetnie,,a lata swoje mam ,,ale się niczym nie przejmuję,,do różanca mi daleko,,lansuję się na ulicach,,  rozumiem wszystko,,jestem za bardzo inteligentna ,,nie ważne ,że częsc na forum mysli inaczej,,niech tak myśli,,ja jestem zawsze sobą ,,i nie do podrobienia,,nie zmienię się i już,,kocham fajne ciuchy i mam ich full, jeszcze mogę oddac full pięknych rzeczy potrzebującym,,mam :serce: kocham ludzi ,,ale tu o modzie piszemy ,,

Podoba mi się co napisałas i podpisuję się pod Twoim wpisem. Brawo.:róża:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Malina 1 napisał:

Pokazujecie modelki,ja też mam takie spodenki Next i zapłaciłam za te dziury wszystkie pieniądze

12380867_WIN_20180717_194515.JPG

Nóżki do schrupania :love: Ale tych spodenek , nie założyłabym nawet gdyby mi zapłacili :haha:I nie chodzi tu o kwestię wieku , bo jak widzę młode dziewczyny z tymi dziurami do pachwiny , to też jakoś się nie zachwycam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, violka napisał:

Nóżki do schrupania :love: Ale tych spodenek , nie założyłabym nawet gdyby mi zapłacili :haha:I nie chodzi tu o kwestię wieku , bo jak widzę młode dziewczyny z tymi dziurami do pachwiny , to też jakoś się nie zachwycam .

Pochrupałabyś ?? haaa , zawstydzasz mnie.:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...