Skocz do zawartości

Współczesna księżniczka-moda!!!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, violka napisał:

Zazwyczaj w domu je tracę O.o Teraz wyjątkowo się trzymają :d Ostatnio przy Anielicy , to wręcz szpony miałam :szydera:

Ja mam takie długie paznokietki,,twarde i nie do zdarcia,,,ale fajne ,,bo inaczej wyglądają paluchy z pazurkami dlugimi i jeszcze z pudrowym różem czy orange,,,ale jak spiłuje to tez idzie żyć,,,:tak2:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

4 minuty temu, Blondi napisał:

Tak czytam i patrzę i mam radochę,,,czemu? bo mam już z sobą moje cudenka,,moje opale,moje misz masz ,,srebro goni srebro,,a ja nie oszczędzałam w tamtych latach,,muszę dla  @sayonara 52 trochę tutaj wklepać fotek,,bo ona zakochana w opalach,,,lubię ozodoby-kocham,,jedno powiem,,,bardzo ale to bardzo dawno nie nosilam pierscionków,,czemu? bo tak wyszło,,praca i praca ,nie chciałam nigdzie pokazywac u PDP  jaką mam biżuterię,,zawsze skromnie,,bo zazdrosc może zniszczyc wszystko,,i po co? a tak wyglądałam zawsze pięknie i bez biżuteri,,,:hura:

Nie czekaj na @sayonara 52, tylko wrzucaj fotki :d My jej pózniej powiemy gdzie i co ma szukać :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, violka napisał:

Nie czekaj na @sayonara 52, tylko wrzucaj fotki :d My jej pózniej powiemy gdzie i co ma szukać :d

Dzisiaj to zapomnij,,,jeszcze spakowane wszystko w kartonie,,ale mam swoje skarby,,jedno co powiem,to lubię prostotę czy w pierscionkach,czy naszyjnikach ,czy w bransoletkach ,,lubię cudaki inne,i takie mam też,:szok::tak2:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 8.07.2018 at 22:07, Blondi napisał:

Tak czytam i patrzę i mam radochę,,,czemu? bo mam już z sobą moje cudenka,,moje opale,moje misz masz ,,srebro goni srebro,,a ja nie oszczędzałam w tamtych latach,,muszę dla  @sayonara 52 trochę tutaj wklepać fotek,,bo ona zakochana w opalach,,,lubię ozodoby-kocham,,jedno powiem,,,bardzo ale to bardzo dawno nie nosilam pierscionków,,czemu? bo tak wyszło,,praca i praca ,nie chciałam nigdzie pokazywac u PDP  jaką mam biżuterię,,zawsze skromnie,,bo zazdrosc może zniszczyc wszystko,,i po co? a tak wyglądałam zawsze pięknie i bez biżuteri,,,:hura:

@Blondi kumie chwala nas, 

Dawaj te opale, i inne precjoza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sayonara 52 pisałam już ,że mam prostotę w opalach? nie lubię rzezbień ani cudacznych wzorków,,,także nie oczekuj na bogato:szydera: może jutro wrzucę jak się rozpakuję,,no przecież ja siedzę na walizkach ze swoją biżuterią,, słodziak mi jeszcze segmentu nie kupił na moje świecidełka ,,bo lasy albo ogrody albo co tam jeszcze ,,campingi albo grille,,goscie i tak na okrągło,,może z drzewa mi coś wymodzi ,jakąs skrzynkę:hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Malina 1 napisał:

w NewYorker wielkie wyprzedaże za 4,5e super bluzeczki,ja kupiłam bluzę pudrowy róż przecudnej urody,z 26e na 9,90e,Lubię takie sportowe ciuchy bo dużo poruszam się rowerem

12322677_IMG_20180711_152108.jpg

Kurcze . Jak ja jestem w pracy , to wszystkie sieciówki czekają z wyprzedażami aż wyjadę do domu >:(

A może i dobrze :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Noo...super :oklaski:...I niech nam tutaj ciemnoty nie wciska , że jest babcią dla wnucząt , bo na zdjęciu rycząca dwudziestka ...no trzydziecha najwyżej . Soper lasencja z tej naszej Blondi :oklaski:

No przecież pisałam ,że jestem prawie identiko:szydera::hura:  ,,ale prawie,,jestem babcią ,,:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Blondi napisał:

Może być! tylko pod szyjką musze rozpiąc i zrobić dekolt bo się zaduszę,,,takie też lubię rzeczy,,,

Guziczek zawsze można rozpiąć :d Ja wyznaję zasadę , że do odkrytego dekoldu  nosi się kiecki za kolanko , a do mini dekold pod szyję 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co??? masz zasady?O.o ja mam dekolt wszędzie ,,jak jest to dobrze ,,a jak nie ma to też dobrze ,,aby dobrze się tylko czuć, ale nic nie kupuje co jest przy szyji,,aby mnie nie zadusiło,,,mam ladne bluzki gdzie jest kołnierzyk i trzeba zapiąc z tyłu,,i już to mnie denerwuje,,za bardzo jestem w ciuchach schowana,,przeżyję dzień w takiej bluzce ale potem połroczna przerwa jest-:szok:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...