Skocz do zawartości

Współczesna księżniczka-moda!!!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ja dzisiaj poszalałam ,,nie dośc ,że na rynek hiszpanski zjawiłam się pózno,,to na pierwszym lepszym stole wyciągnęlam sukienkę białą,,ja lubię takie proste fasony,,prosta jak np, mala czarna,,a tu bialutenka bawełniana,,mój rozmiar i 2 euro kosztuje:oklaski:,,brak paska ,,ale to nischt zu tragisch,,,do torby ,,do tego tylko naszyjnik i buciki i mogę szaleć na parkiecie ,,,na dodatek  ta sukienka nowa,,tutaj z metkami nowe ciuchy ,,koszule jakie ladne po 2 euro,,szok cenowy,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blondi, jak trafiłaś do Hiszpani??? Jakoś ten twój tekst był tajemniczy, dwuznaczny itd., Możesz wyjaśnić prościej?? Dlaczego pytam, ?????? Bo szukam niemieckojęzyczne osoby do opieki w innych krajach! Niemcy mi już się znudziły, Szwajcarii nie lubie, a do Austrii nie mam dostępu, ale >>>>> Są kraje jak: Grecja, Francja, Hiszpania, tam mieszkają Niemcy, I tez są w odpowiednim wieku do opieki i ja takich szukam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem że firma Konika zaczęła takie osoby po świecie szukać, ale niestety ta firma nie ma dobrych opinii i nie płaci na czas, Vip też jakiś dziwny się zrobił!!!!!!!!!! Podobno zmienił się właściciel, Chyba trzeba szukać u nowych firm, bardziej kreatywnych,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, XXMartynaXX napisał:

Blondi, jak trafiłaś do Hiszpani??? Jakoś ten twój tekst był tajemniczy, dwuznaczny itd., Możesz wyjaśnić prościej?? Dlaczego pytam, ?????? Bo szukam niemieckojęzyczne osoby do opieki w innych krajach! Niemcy mi już się znudziły, Szwajcarii nie lubie, a do Austrii nie mam dostępu, ale >>>>> Są kraje jak: Grecja, Francja, Hiszpania, tam mieszkają Niemcy, I tez są w odpowiednim wieku do opieki i ja takich szukam.

Tylko nie na Gran canari tam nie szukaj jedna z koleżanek stanowczo odradza opiekę w tamtych stronach .

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, XXMartynaXX napisał:

Blondi, jak trafiłaś do Hiszpani??? Jakoś ten twój tekst był tajemniczy, dwuznaczny itd., Możesz wyjaśnić prościej?? Dlaczego pytam, ?????? Bo szukam niemieckojęzyczne osoby do opieki w innych krajach! Niemcy mi już się znudziły, Szwajcarii nie lubie, a do Austrii nie mam dostępu, ale >>>>> Są kraje jak: Grecja, Francja, Hiszpania, tam mieszkają Niemcy, I tez są w odpowiednim wieku do opieki i ja takich szukam.

No Kochana :) tutaj trzeba troszkę poczytać wstecz , to będziesz w temacie :d @Blondi jest w Hiszpanii. na urlopie ze swoim ukochanym . Stele w Hiszpanii trafiają się w każdej agencji ale jest duża konkurencja . Czy warto tam jechać , to też wielka niewiadoma . Nasza forumowa koleżanka załapała się na to wątpliwe szczęście , spała z babką w jednym pokoju i uciekała ze Stelli  przed terminem , ratując się przed śmiercią głodową . To nie Niemcy i podróż do domu nie zorganizujesz sobie tak łatwo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, XXMartynaXX napisał:

Blondi, jak trafiłaś do Hiszpani???

Ja to mam zawsze szczęscie ,,siedze i marzę i mam,,,:święty: ja się urlopuje -naprawdę urlopuje ,,nie mam pieluch , pampersów ,nie mam PDP z demencją,:love:,ja mam urlop,,,ze słodziakiem,,ktory już przeżywa jak wytrzyma jak jak pojadę na Pl,,tak słucham dzisiaj,,ale widzę ,że on już przeżywa,,,a to dopiero się zacznie,,bo Blondi chce wrócić do pracy,,,ale temat o modzie ,,,to dopiszę ,że w pięknych kreacjach ,,takich na czasie ,,nie wsiowych ale takich miastowych :oklaski: ,,no z figurą :przekleństwa: starszej pani:haha: 

Ale co do pracy w Hiszpani - nad osobami starszymi? już same domy te cini mini ,,mi się nie podobają,,,a co mówić mieszkać tam:o nigdy w życiu,,,nigdy,, urlopowac się moge zawsze ale nie pracowac,,,ale opisze może to w innym temacie,,,

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
5 minut temu, 1bozka napisał:

zalezy jaka firma to sprzedaje,ja czasem kupuje przez internet sukienki w SIMPLE ale ja jestem pewna ich rozmiarow.Lezy jak ulal a w fimach ktore nie znam to raczej bym sie bala,chyba ze jestes pewna. Kolor fajny..:d

Też własnie się boję :( Znalazłam jeszcze ślicznąimage.thumb.png.1531b50dcb2d57b2423956a0b950edb7.png sukienkę ale też się boję :smutek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I spodnie i sukienka piękne. A figury tylko pozazdrościć. :szydera:

Też bym chciała mieć spodnie z wysokim stanem, miałam spódnicę i też fajnie wyglądała. Ale oczywiście wtrącę swoje dla ostudzenia zapału. Spodnie jeśli nie mają porządnego usztywnienia pasa to nie będzie można w nich siadać bo będą wyglądały jak psu z gardła.

Zobacz jakie są zasady zwrotów i zaryzykuj bo są naprawdę fajne. :d

Edit.

Z sukienką mniejszy problem, jak rozmiar będzie OK to na pewno podpasuje.

 

Edytowane przez Maria Jolanta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...