Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Ile lat powinna mieć opiekunka?


Gość Sandra g.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Mam 21 lat i usłyszałam w dwóch agencjach, że niemcy nie chcą młodych dziewczyn i o szybki wyjazd będzie trudno. Znam bardzo dobrze niemiecki a przez 3 lata opiekowałam się mamą. Dlaczego tak jest? Czy szukać dalej czy odpuścić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radzę szukaj...bo napewno znajdziesz a szczególnie u dziadka bo oni mimo ,zesą w swoim wieku ale jeszcze się ślinią na widok młodej kobiety... ja miałem dziadka miał 96 lat byłem tam rok do jego zgonu a na początku próbowal mi rękę wkładać pod koszule bo myślął ,że jestem kobietą...pożniej już przywykł i tego nie robił..Twój atut to znasz dobrze niemiecki a więc powodzenia ...napewno znajdziesz!

nie mam tu na myśli ,żebyś pozwoliła się obmacywać... ale znasz niemiecki to sobie poradzisz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że da radę znaleźć, może być rzeczywiście troche trudniej, bo wiadomo, niektórzy patrzą na młodziutkie osoby jako na niedoświadczone życiowo... osoba starsza to i wiecej przeżyła, i więcej przepracowała itd. ale niektórzy chcą młode, pełne życia osoby, więc szanse są jak najbardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sandro szukaj mimo to! Fakt, że rzeczywiście jesteś bardzo młodziutka, może być ciężko, ale jeśli masz czas to co Ci szkodzi spróbowac. NAajmłodsza opiekunka, z jaką jechałam w busie to była dziewczyna 25 lat, świeżo po studiach. Też mówiła, że ciężko było ale sie uparła i sie jej udalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no myśle, że faktem niepodważalnym jest, że 21letnia osoba bedzie raczej postrzegana przez osoby starsze jako dziecko... to, że doświadczenie masz to jedno, ale ledwo co osiągnęłaś pełnoletni wiek... wątpie, żeby Ci sie udało cos znalexc, chociaz próbować nikt Ci nie zabroni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Aleksandra

Sandro to wbrew pozorom nie jest łatwa praca!!! Jesteś młoda, życie przed tobą. Próbuj sił w Polsce, kształć się. My tu w większości jeździmy na stare lata bo w Polsce nie mamy perspektyw na takie pieniądze ale wy młodzi możecie jeszcze dużo. Co potem napiszesz w cv że byłaś opiekunką? A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...