Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Blondi napisał:

Pitolisz :rozpacz: mów za siebie,,:hahaha:bo mi we wszystkim jest ślicznie:święty::serce:  koszule nocne zostały dla naszych PDP ,,ale nam zostały takie zwiewne nic na sobie ,,no może zle nazwałam Mirelke w koszulach nocnych  ,,myślalam o zwiewnych motylach:serce: na sobie i w sobie:love:

:$ ale mi się opieprz dostał ;):hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jolantapl. napisał:

Takie osoby dają sobie radę w życiu :serce:

Mam nadzieję ,że nie przestanie szukać dalej swojej drogi . Miałam kiedyś zmienniczkę , lat 28 po germanistyce i dwóch innych fakultetach , która z powodu braku pracy zaczęła poważnie myśleć o regularnej  pracy w opiece . Otworzyłam jej oczy na inne możliwości i teraz pracuje w Pl , jest zadowolona a przede wszystkim jest przy dziecku i mężu . Młody wiek , to nie jest czas , żeby zamykać się w czterech ścianach . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Blondi napisał:

zrobilaś z nas maszkary jakieś:hahaha: a my śliczne jak ta 22 latka:hahaha:  nie jedna może nam zazdroscic i wyglądu i urody:love: glowa do gory i marsz do dziadka:hahaha:

hm na pocieszenie mogę tylko powiedzieć ,że przy mojej zmienniczce dziadek chodził z rolatorem a ze mną na spacerek tylko z laską:$ no i ona mówiła,że bardzo niechętnie spaceruje trzeba go namawiać a dzisiaj to on sam zaproponował mi spacer O.o nie wiem co się dzieje z dziadkiem :hahaha: na i dzisiaj zamiast płaszcza kurtkę skórzaną ubrał no po prostu nie ten dziadek czyżby przy mnie poczuł się młodziej :$:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, violka napisał:

Mam nadzieję ,że nie przestanie szukać dalej swojej drogi . Miałam kiedyś zmienniczkę , lat 28 po germanistyce i dwóch innych fakultetach , która z powodu braku pracy zaczęła poważnie myśleć o regularnej  pracy w opiece . Otworzyłam jej oczy na inne możliwości i teraz pracuje w Pl , jest zadowolona a przede wszystkim jest przy dziecku i mężu . Młody wiek , to nie jest czas , żeby zamykać się w czterech ścianach . 

:love: a papierosku ze mną myślisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, jolantapl. napisał:

hm na pocieszenie mogę tylko powiedzieć ,że przy mojej zmienniczce dziadek chodził z rolatorem a ze mną na spacerek tylko z laską:$ no i ona mówiła,że bardzo niechętnie spaceruje trzeba go namawiać a dzisiaj to on sam zaproponował mi spacer O.o nie wiem co się dzieje z dziadkiem :hahaha: na i dzisiaj zamiast płaszcza kurtkę skórzaną ubrał no po prostu nie ten dziadek czyżby przy mnie poczuł się młodziej :$:hahaha:

Młode dziewczę traktował jak wnuczkę , a Ciebie jak potencjalną partnerkę ;) :love:Tylko teraz się zastanawiam , czy to powód do radości , czy raczej do smutku :hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jolantapl. napisał:

Ta praca daje dużo możliwości i otwiera drogę do innego życia również i kształtuje spojrzenie na różne sprawy ,pozwala obrać właściwą drogę w życiu uf ale się naklepałam O.o:hahaha: i wymądrzyłam się znowu :$

A jak,,przechodzę to na swojej skórze i jestem szczęsliwa ,,:serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Blondi napisał:

@jolantapl. brawo,,,jestes mu bliższa ,,wiekowo i wyglądem,,hahahah super,,sama zobacz,,:hahaha: a mówiłam???:love:

No teraz to mnie pocieszyłaś masz szczęscie,że dziadek jest przystojny ,wesoły i elegancki :hahaha: bo jakby tak nie było to ja bym Cię odnalazła nawet na tym zadupiu no w końcu telefon Ci tam funkcjonuje dobrzeO.o:hahaha: mam taką nadzieję;):całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, violka napisał:

Młode dziewczę traktował jak wnuczkę , a Ciebie jak potencjalną partnerkę ;) :love:Tylko teraz się zastanawiam , czy to powód do radości , czy raczej do smutku :hahaha:

No teraz to chyba sie troszeczkę zagalopowałaś w wyciąganiu wniosków :rozpacz::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jolantapl. napisał:

Ta praca daje dużo możliwości i otwiera drogę do innego życia również i kształtuje spojrzenie na różne sprawy ,pozwala obrać właściwą drogę w życiu uf ale się naklepałam O.o:hahaha: i wymądrzyłam się znowu :$

Powiedz mi jakie możliwości daje ta praca po za nauką jęz i zarobkiem ? i jaką drogę życia otwiera po za wyjazdami do pracy ?:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, violka napisał:

Powiedz mi jakie możliwości daje ta praca po za nauką jęz i zarobkiem ? i jaką drogę życia otwiera po za wyjazdami do pracy ?:hahaha:

MOŻLIWOŚĆ ZOBACZENIA WIELKIEGO ŚWIATA ,WYRWANIA SIĘ WŁAŚNIE Z CZTERECH ŚCIAN NA JAKIEJŚ WSI ZABITEJ DECHAMI GDZIE NIE MA MOŻLIWOSCI ANI ZNALEZIENIA ODPOWIEDNIEJ PRACY ANI POZNANIA KONKRETNEGO MĘZCZYZNY.wYSTARCZY O.o:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, jolantapl. napisał:

MOŻLIWOŚĆ ZOBACZENIA WIELKIEGO ŚWIATA ,WYRWANIA SIĘ WŁAŚNIE Z CZTERECH ŚCIAN NA JAKIEJŚ WSI ZABITEJ DECHAMI GDZIE NIE MA MOŻLIWOSCI ANI ZNALEZIENIA ODPOWIEDNIEJ PRACY ANI POZNANIA KONKRETNEGO MĘZCZYZNY.wYSTARCZY O.o:hahaha:

Znalezienie konkretnego mężczyzny w naszej pracy O.o:hahaha: Żartujesz sobie ? @Blondi znalazła swoje szczęście przez internet , a nie w pracy i to właśnie z powodu pracy bya zmuszona szukać w ten sposób . Ludzie na ogół poznają partnera lub partnerkę w pracy , lub na imprezie , a nasze życie towarzyskie ogranicza się do internetu lub przy odrobinie szczęścia do krótkich spotkań z innymi opiekunkami .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

Znalezienie konkretnego mężczyzny w naszej pracy O.o:hahaha: Żartujesz sobie ? @Blondi znalazła swoje szczęście przez internet , a nie w pracy i to właśnie z powodu pracy bya zmuszona szukać w ten sposób . Ludzie na ogół poznają partnera lub partnerkę w pracy , lub na imprezie , a nasze życie towarzyskie ogranicza się do internetu lub przy odrobinie szczęścia do krótkich spotkań z innymi opiekunkami .

Tak chociażby kierowcę blablacar a @Blondi niestety ma troszkę mniejsze możliwosci bo nie ma już 22 lataO.o no i w busach autobusach i na miejscu gdzie się pracuje można poznać nie tylko opiekunki i opiekunów ale również wielu ciekawych ludzi pracujących w różnych zawodach za granicą hm a co ty taka nie przejednana się zrobiłaś?:(:rozpacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jolantapl. napisał:

Tak chociażby kierowcę blablacar a @Blondi niestety ma troszkę mniejsze możliwosci bo nie ma już 22 lataO.o no i w busach autobusach i na miejscu gdzie się pracuje można poznać nie tylko opiekunki i opiekunów ale również wielu ciekawych ludzi pracujących w różnych zawodach za granicą hm a co ty taka nie przejednana się zrobiłaś?:(:rozpacz:

:hahaha: Ja nie mam nic przeciwko tej pracy . Ale mówię absolutnie NIE wszystkim młodym ludziom . Każdy kto ma predyspozycje do opieki niech sobie jedzie zarobić na studia , auto , czy uratować swoją sytuacje finansową , ale na tym koniec . My sami już tak wsiąknęliśmy tą pracą , że nie zauważamy ,że takie ograniczenie wolności , to nie jest normalna sytuacja . Młodzi jak mieszkają w miejscach bez przyszłości , niech się wynoszą do dużego miasta lub do innego kraju , ale do normalnej pracy . Amen 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, violka napisał:

Tak chociażby kierowcę blablacar a @Blondi niestety ma troszkę mniejsze możliwosci bo nie ma już 22 lat

Jolanta nie znasz moich możliwości,,pokonałabym tą 22 latkę-hahahhaha ,,:hahaha: ja mam ogromne możliwości,,mimo wieku,:święty:,ja nie szukałam 18 -20 latka ,,przy takich bym nie miała szans i oczywiscie ,że 22 -latka ze mną wygrywa,, ,,ale począwszy od 30 stu paru do dalej ,,to niestety ale tylko chciec,i się ma,,,ale i takich kmiotków nie szukałam ,,których trzeba wychowywać,,nie!! szukałam wychowanego i znalazłam swojego skarba,,tak z internetu,,zdarzają się szczęsliwe pary poznane w internecie i ja się do nich zaliczam:serce: a tego z blabiacar ,,,oddam chętnie,,,widzę ,że jemu bardzo ale to bardzo brakuje do slodziaka ,,nie sięga nawet slodziakowi do pięt,,takze jest różnica kolosalna,,ale poiznałam ,ale się zakochal alelale,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, violka napisał:

:hahaha: Ja nie mam nic przeciwko tej pracy . Ale mówię absolutnie NIE wszystkim młodym ludziom . Każdy kto ma predyspozycje do opieki niech sobie jedzie zarobić na studia , auto , czy uratować swoją sytuacje finansową , ale na tym koniec . My sami już tak wsiąknęliśmy tą pracą , że nie zauważamy ,że takie ograniczenie wolności , to nie jest normalna sytuacja . Młodzi jak mieszkają w miejscach bez przyszłości , niech się wynoszą do dużego miasta lub do innego kraju , ale do normalnej pracy . Amen 

A praca w opiece nie jest normalna?O.o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minut temu, jolantapl. napisał:

A praca w opiece nie jest normalna?O.o

Jeżeli zakaz opuszczania domu , przez 22 godz , 7 dni w tygodniu , przez okres kilku tygodni jest normalnym zjawiskiem , to  stwierdzam , że ta praca jest normalna i szczerze polecam wszystkim młodym ludziom .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, violka napisał:

Jeżeli zakaz opuszczania domu , przez 22 godz , 7 dni w tygodniu , przez okres kilku tygodni jest normalnym zjawiskiem , to  stwierdzam , że ta praca jest normalna i szczerze polecam wszystkim młodym ludziom .

Zamilcz wreszcie i chodz się powychylać to tam sobie już dalej będziemy dyskutować bo tu na forum ni jak do porozumienia nie dojdziemy ;):całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Blondi napisał:

Pitolisz :rozpacz: mów za siebie,,:hahaha:bo mi we wszystkim jest ślicznie:święty::serce:  koszule nocne zostały dla naszych PDP ,,ale nam zostały takie zwiewne nic na sobie ,,no może zle nazwałam Mirelke w koszulach nocnych  ,,myślalam o zwiewnych motylach:serce: na sobie i w sobie:love:

Zgadzam się z tobą @Blondi że ładnemu we wszystkim ładnie, i nieważne czy ma lat 22 czy 23 jak my ;), i nie ważne czy w barchanach,  czy jedwabiach :cool::d Piękno jest w nas :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, jolantapl. napisał:

Ta praca daje dużo możliwości i otwiera drogę do innego życia również i kształtuje spojrzenie na różne sprawy ,pozwala obrać właściwą drogę w życiu uf ale się naklepałam O.o:hahaha: i wymądrzyłam się znowu :$

Ale za to mądrze się wymądrzyłaś :całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...