Skocz do zawartości

Forumowa płytoteka :)


Gość aga
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

9 godzin temu, Funny napisał:

Początek zabrzmiał jak ... A I put a spell on you ..można się nabrać a reszta  oj oj jest to coś ....i mnie to się bardzo podoba oj,oj ...

 

Zaję.....te ( upsss, ze mnie nie wywalili) ale @Funny gdzie Ty to znalazłaś ? 
.... dobra nie zdradzaj : dawaj więcej

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Je wiem co bardziej lubie ? 
muzyke czy taniec

tu wszystko jest cudowne - uśmiech i zabawa ... 

proponuje opiekunkom i opiekunom na szteli  : skoro już pdp do snu odjechali

Założyć  słuchawki by sąsiedzi policji nie wezwali : moc na film i przed lustrem przy tym kawałku .... jedziemy na pełnej :oklaski:

co będzie w tym pięknego ?

nikt Was nie zobaczy - a usmiech i radość na twarzy uszczęśliwi / choć na tą jedną chwile. Należy się do siebie uśmiechać jak najczęściej

ps - ja już tańczę  ☹️☹️☹️

Edytowane przez waldiroom
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, waldiroom napisał:

 Je wiem co bardziej lubie ? 
muzyke czy taniec

tu wszystko jest cudowne - uśmiech i zabawa ... 

proponuje opiekunkom i opiekunom na szteli  : skoro już pdp do snu odjechali

Założyć  słuchawki by sąsiedzi policji nie wezwali : moc na film i przed lustrem przy tym kawałku .... jedziemy na pełnej :oklaski:

co będzie w tym pięknego ?

nikt Was nie zobaczy - a usmiech i radość na twarzy uszczęśliwi / choć na tą jedną chwile. Należy się do siebie uśmiechać jak najczęściej

ps - ja już tańczę  ☹️☹️☹️

No i cóżeś taki smutnyja często podskakuje i się przy tym śmieje a jak sąsiad z przeciwka luka to tym bardziej niech mu żal będzie że sztywniak Może szykuje się do tanga a ja mam tylko tulipany i nie pożyczę

Edytowane przez Funny
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Funny napisał:

No i cóżeś taki smutnyja często podskakuje i się przy tym śmieje a jak sąsiad z przeciwka luka to tym bardziej niech mu żal będzie że sztywniak Może szykuje się do tanga a ja mam tylko tulipany i nie pożyczę

Niewłaściwie to odczytałaś. I to mnie denerwuje. Gdy pisałem  ten tekst nie byłem smutny - przeciwnie : wesoły i wzywałem pozostałych do zabawy. 
stawiane pytania były rzucane do Was na zasadzie konwersacji z ewentualnym odbiorcą posta cyt. „Nikt „Was” nie zobaczy”  ikt nie będzie oceniał czy umiem tańczyć czy nie, czy wypada czy nie wypada w tym wieku ... - przed tym lustrem można sobie poskakać i powariować do woli przy tanecznej muzyce, uśmiechać się do siebie, strzepnąć trudny dzień ... tej pracy 

Albo jak piszesz przy otwartym oknie niech sąsiad popatrzy - to tez myśl ... tyle na świece powagi i smutny czas, koronki za oknem skaczą coraz to nowe

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, waldiroom napisał:

Niewłaściwie to odczytałaś. I to mnie denerwuje. Gdy pisałem  ten tekst nie byłem smutny - przeciwnie : wesoły i wzywałem pozostałych do zabawy. 
stawiane pytania były rzucane do Was na zasadzie konwersacji z ewentualnym odbiorcą posta cyt. „Nikt „Was” nie zobaczy”  ikt nie będzie oceniał czy umiem tańczyć czy nie, czy wypada czy nie wypada w tym wieku ... - przed tym lustrem można sobie poskakać i powariować do woli przy tanecznej muzyce, uśmiechać się do siebie, strzepnąć trudny dzień ... tej pracy 

Albo jak piszesz przy otwartym oknie niech sąsiad popatrzy - to tez myśl ... tyle na świece powagi i smutny czas, koronki za oknem skaczą coraz to nowe

Tak odczytałam bo takie minki wstawiłeś aż 3 szt...i tyle w temacie .Nie denerwuj się ,złość też facetom szkodzi bardziej niż kobietom ,tylko inne ujście ma :cześć3:

Edytowane przez Funny
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Lubię ten film ,tę aktorkę no i może w tym filmie czyli wszystko, temat w filmie  przedstawiony trudny, bolesny kobieta na spalonej pozycji od początku do końca .Polecam obejrzeć bo warto ,ale ze to topik muzyczny, więc nutka.... ,,Malena"

 

Edytowane przez Funny
  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Funny napisał:

"Lubię ten film ,tę aktorkę no i może w tym filmie czyli wszystko, temat w filmie  przedstawiony trudny, bolesny kobieta na spalonej pozycji od początku do końca .Polecam obejrzeć bo warto ,ale ze to topik muzyczny, więc nutka.... ,,Malena"

 

To w rewanżu coś  innego z włoskiej krwi i kości (muzycznie)  ... choć sama wykonawczyni pochodzi  USA i korzeni włoskich posiada

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Funny napisał:

 

Fajny facet, ładna kobieta, sceneria video moja ulubiona  

przez moment myślałem ze Piotr Rubik młodnieje ..., ale to klip sprzed 10 lat wiec spoko . Piosenka, wokal

Edytowane przez waldiroom
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...