Skocz do zawartości

Forumowa płytoteka :)


Gość aga
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

14 minut temu, marchewa napisał:

Świetna kapela grunge'owo- metalowa. Muzyka mroczna, ale bardzo melodyjna

 

No.... taki nurt muzyczny,nawet moda taka jest   mnie pasuje coś Ci zapodam ,kiedyś to wstawiłam dawno temu może Ci przypasuje, dłuższa wersja ,ale warto posłuchać do końca .

 

Edytowane przez Funny
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że można śmiało zapodawać to, co komu w duszy gra, czy czym rozpieszczać swoje ucho lubi. Swietnie, że pod tym względem różnimy się upodobaniami, bo niejednokrotnie powiększymy swoją płytotekę. Poza tym bez różnorodności byloby tu śmiertelnie nudno. Jedni lubią łagodniejszą formę muzyki, pop-rock z elektronicznym podkładem, czy fantasy hymny-inni rocka , metal, muzykę klasyczną. Różnie też słuchamy - utożsamiając się z tekstem, czy chłonąc dźwięki. Kończę już trucie :szydera: i jeszcze od Alice moim zdaniem jeden z najlepszych kawałków grung'a i metalu i coś z klasyki .

 

Edytowane przez marchewa
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, marchewa napisał:

Uważam, że można śmiało zapodawać to, co komu w duszy gra, czy czym rozpieszczać swoje ucho lubi. Swietnie, że pod tym względem różnimy się upodobaniami, bo niejednokrotnie powiększymy swoją płytotekę. Poza tym bez różnorodności byloby tu śmiertelnie nudno. Jedni lubią łagodniejszą formę muzyki, pop-rock z elektronicznym podkładem, czy fantasy hymny-inni rocka , metal, muzykę klasyczną. Różnie też słuchamy - utożsamiając się z tekstem, czy chłonąc dźwięki. Kończę już trucie :szydera: i jeszcze od Alice moim zdaniem jeden z najlepszych kawałków grung'a i metalu i coś z klasyki .

 

Oj w parze to to nie idzie też tak mam nie trzymam się stricte jednego gatunku chociaż nam swój ulubiony owszem, ale jestem elastyczna, przynajmniej na tej płaszczyźnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Funny napisał:

Oj w parze to to nie idzie też tak mam nie trzymam się stricte jednego gatunku chociaż nam swój ulubiony owszem, ale jestem elastyczna, przynajmniej na tej płaszczyźnie

Wbrew pozorom jest część wspólna...Ludzie zajmujący się komponowaniem klasycznego techno( tego bez disco), muzycy metalowi, to często fani klasyki. Na przykład Slayer. Wplata motywy z muzyki poważnej- niuanse, ale kto dobrze zna płytotekę z tej i tej strony- zauważy. Podobnie kompozytorzy muzyki filmowej.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, marchewa napisał:

Wbrew pozorom jest część wspólna...Ludzie zajmujący się komponowaniem klasycznego techno( tego bez disco), muzycy metalowi, to często fani klasyki. Na przykład Slayer. Wplata motywy z muzyki poważnej- niuanse, ale kto dobrze zna płytotekę z tej i tej strony- zauważy. Podobnie kompozytorzy muzyki filmowej.

Nie to miałam na myśli tylko 2 gatunki( różne) zapodane przez Ciebie jedno pod drugim.Z reszta  Twojej wypowiedzi się zgadzam a co robi Metallica np....czy rock symfoniczny,blues rock ,folk rock ,pomieszanie stylu w jednym utworze ,ale jak gustownie, jak to razem się uzupełnia .Nic wtedy nie jest takie oczywiste i to jest interesujące .

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałam nie po myśli, to prawda :szydera: I nadal będę się upierać, że rock ,metal i klasyka to długi mariaż i nie chodzi o pomieszanie stylów, ale o wplatanie motywów, czy luźnych interpretacji bez zmiany tegoż.

Jeden z wielu przykładów, gdzie taki motyw wpleciony został , a jaki? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Funny napisał:

No.... taki nurt muzyczny,nawet moda taka jest   mnie pasuje coś Ci zapodam ,kiedyś to wstawiłam dawno temu może Ci przypasuje, dłuższa wersja ,ale warto posłuchać do końca .

 

Ojoj ale się tu dzieje - fajnie się dzieje @marchewa @Funny 

ledwie mnie tydzień nie ma w ciągłości a tutaj takie fajne rzeczy w muzycznym kąciku

swietnie ☺️ : muszę posłuchać, wiele fajnych kawałków ... postaram się nadrobić i coś intrygującego ze swej strony podrzucić 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...