Skocz do zawartości

Forumowa płytoteka :)


Gość aga
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Heidi napisał:

@Funny  coś Ty puściła? Wszystkie pióra najpierw mi stanęły  dęba,  a potem je sobie wyskubałam:smutek:.  Do  tego jeszcze  szyję sobie ukręciłam :mur:Jak ja się teraz światu pokażę:szok:?  

@Heidi @Funny mnie to Black Sabbath jakoś tak przypomina... onegdaj słuchałem tej kapeli. I powiem, że jest kilka pozycji do dziś na mojej liście "best of the best"

np.   

oraz bezapelacyjnie ten

 

Edytowane przez waldiroom
dodałem treść
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

3 godziny temu, elf napisał:

@Funny szczerze, wstawki gitary prowadzącej mistrzowskie.  Niby w konwencji Sabatonu a jednak ten Bit  nie przemawia tak mocno do mnie. Może po prostu  dudy na początku mnie  nie zachwyciły. Momenty bez tekstu zajefajne. Można się zanurzyć w dźwiękach po pachy i niea się wrażenia blotnej topieli.

Jessss  jak będziesz miała kiedyś czas i ochotę zajrzyj w ich dyskografię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, waldiroom napisał:

@Heidi @Funny mnie to Black Sabbath jakoś tak przypomina... onegdaj słuchałem tej kapeli. I powiem, że jest kilka pozycji do dziś na mojej liście "best of the best"

np.   

oraz bezapelacyjnie ten

 

Znam takiego co siedzi w ich muzyce po uszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, waldiroom napisał:

@Heidi.... oooo  Heidiiiii, jestem pod wrażeniem. J. Barry - impresive. Ale Pianista mnie się przypomniał filmowo : tak pięknie :d... choć Chopina niespecjalnie podziwiam ... to pianino i Alex Broody zrobił z tego użytek

no popatrz ... jeśli jak @Wenusia  nie poszłaś z kurami spać , dla podkreślenia roli pianina 

 

Czasem tylko ubrać buty i po prostu pobiec przed siebie .....z tą muzyką

Edytowane przez Funny
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, waldiroom napisał:

@Heidi.... oooo  Heidiiiii, jestem pod wrażeniem. J. Barry - impresive. Ale Pianista mnie się przypomniał filmowo : tak pięknie :d... choć Chopina niespecjalnie podziwiam ... to pianino i Alex Broody zrobił z tego użytek

no popatrz ... jeśli jak @Wenusia  nie poszłaś z kurami spać , dla podkreślenia roli pianina 

 

Hi leżę z kurami i słucham muzy, , ,,potrafisz zagrać do snu :love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Wenusia napisał:

Hi leżę z kurami i słucham muzy, , ,,potrafisz zagrać do snu :love:

Hmmm ktoś tu jednak pierwszy z kurami „wstał” Ja co prawda troszkę  później ale nie było czasu tu zajrzeć

dzien dobry i coff GIFmiłej dnia przy kawie 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, waldiroom napisał:

Hmmm ktoś tu jednak pierwszy z kurami „wstał” Ja co prawda troszkę  później ale nie było czasu tu zajrzeć

dzien dobry i coff GIFmiłej dnia przy kawie 

Pięknie dziękuję za kawusię :love:

Tak tak to jest jak siedzi się po nocach i imprezuje przy dobrej muzie  :trele:

Ja zazwyczaj wstaję godzinę przed PDP, żeby kawkę spokojne wypić i :papieros: ale też nie zawsze tu mam czas wejść bo qpę :telefon: się rozbrzmiewa jak tylko zapalę światło w telefonie :szydera:

Miłego dzionka życzę :hura:

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, waldiroom napisał:

szykowałem na wczorajszą imprezę, ale łóżko zwyciężyło.... odjechałem ze słuchawkami na uszach

 

Dodam tylko, że byłem tam... miód i mleko piłem ....chyba najlepsza dyskoteka w Polsce Ekwador :d

Jeśli wcześniej się nie chwaliłem to teraz to powiem ... Techno to kolejna z moich fascynacji... Jak wczoraj przygotowywałem muzę na impre u @Wenusia.... to mi się odjechało . kosmicznie - jak po "extazy"

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż "manieczki" były wczoraj, a dzisiaj jest sobota i trzeba się uspokoić 

może coś na początek dobrego popołudnia :

 

zalecam słuchawki i nastawić na full

Edytowane przez waldiroom
dodałem treść
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Funny gdzie jesteś ??? Masz coś w zanadrzu - wiele już słyszałem...ale nic od 14 godzin nie pusciłaś tutaj, a mnie ssanie muzyczne dopada :haha:

Chciałbym maleńki pojedynek stoczyć.... A Ty mnie kilka razy muzycznie zaskoczyłaś ( zachwyciłaś) xd:d Dawaj - nie daj się prosić dłużej .... Wszyscy na tym skorzystają.... choć jest nas niewiele to tak wiele może zdziałać.... :oklaski: 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, waldiroom napisał:

Dodam tylko, że byłem tam... miód i mleko piłem ....chyba najlepsza dyskoteka w Polsce Ekwador :d

Jeśli wcześniej się nie chwaliłem to teraz to powiem ... Techno to kolejna z moich fascynacji... Jak wczoraj przygotowywałem muzę na impre u @Wenusia.... to mi się odjechało . kosmicznie - jak po "extazy"

Tak trzymaj  :dobrze:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, waldiroom napisał:

@Funny gdzie jesteś ??? Masz coś w zanadrzu - wiele już słyszałem...ale nic od 14 godzin nie pusciłaś tutaj, a mnie ssanie muzyczne dopada :haha:

Chciałbym maleńki pojedynek stoczyć.... A Ty mnie kilka razy muzycznie zaskoczyłaś ( zachwyciłaś) xd:d Dawaj - nie daj się prosić dłużej .... Wszyscy na tym skorzystają.... choć jest nas niewiele to tak wiele może zdziałać.... :oklaski: 

Doszłam w końcupo całym dniu poniewierki mam coś

 

Edytowane przez Funny
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...