Skocz do zawartości

Zabawy na forach randkowych


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

O 23.11.2017 at 10:52, Serenity napisał:

@BlondiOczywiście, skoro masz partnera z poważnymi widokami na przyszłość to randkowanie traci sens.

A ja nadal jestem wolna ale nie randkuję, bo zaczęłam właśnie pracę w Niemczech to i za długo musiałabym poczekać na spotkania.

Ale zadzwonił do mnie jeszcze jeden spóźnialski niedawno wieczorem i rozmowę ponad godzinną z nim zakończyłam krótkim: "ja Ci ośle tego nie powiem ! "  Czym mnie tak wkurzył ? Otóż,  Osioł, urzędnik na państwowej posadzie, ponoć jest w trakcie rozwodu z wieloletnią żoną nauczycielką i będąc na jakimś szkoleniu ...przespał się z koleżanką z pracy i  po tym dopiero  chyba wyprowadził się z domu ( albo go wyrzucono ? ). Teraz córki na studiach chcą godzić rodziców na siłę, a Osioł ...nie wie począć ? bo ta koleżanka to w sumie  tylko...seks  wskutek wcześniejszego odstawienia go przez żonę i co prawda spotyka się z koleżanką ale czuje, że to błąd bo on szuka prawdziwej miłości. I co teraz ma zrobić ?

Moja odpowiedź była jak powyżej i wkurzył mnie niedołęga mocno.

Czy ja mam za terapeutę robić ?

Widzę, że na portalach niemało jest takich facetach co to w kiepskich związkach siedzą i o tym otwarcie mówią, ale rozglądają się dookoła intensywnie, bo może coś lepszego się zjawi....

Ja nie podejmę takiej konkurencji o faceta i nie rozumiem takiego myślenia.

Wykluczone, żebym będąc w związku, czy sypiając z kimś  ( choć nie sypiałabym przecież poza związkiem ) rozglądała się jednocześnie jawnie  za kimś lepszym, bo wstyd by mi było i sensu w tym nie widzę.

Przestaję rozumieć taką rzeczywistość. Może już stara jestem ?

Nie jestes,, to ONI sa porypani!:przekleństwa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są faceci :$są ale trzeba szukać ,, wiem po sobie ,że też nieraz myślałam ,że trudno znalesc kogos w miarę normalnego,,,ale warto szukac ,,wierzyc ,że się na takiego trafi ,,,Często czytałam ,że facet szuka kobiety na wspólne podróże itd, itd, ale nawet na wspólne podróże to trzeba tego kogoś chodz troszkę polubić i poznac, na tyle na przykład, aby wiedzieć ,że nie zagłodzi na smierc itd, :grzmotnąć: podróżowac z jakimś filozofem czy pijakiem , czy jakimś tego tamtego to też żadna przyjemnosc, czy z jakimś brudasem czy dusigroszem,,,, a tu się Blondi trafił i normalny i podróżnik i czyscioch-hahahha i nie chytry,,,aż za dużo jak na jednego faceta,,,tych zalet,,,,:oklaski::hura:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jolantapl. A może wszędzie dobrze gdzie nas nie ma ? wczoraj popisałam sobie w końcu z niezłym gościem aż tu zaczynamy o pracy i on ...jęczy jak mu ciężko i źle i źle i źle .. Ech, jak mnie tym  zbrzydził .... A był to pan architekt, wypielęgnowany i  siedzący sobie za biurkiem, mieszkający z Mamą w wielkiej chałupie pod Poznaniem ( znowu taki ! ) . Nie chcę takiego, choć rozpustny chyba nie był, ale już nieważne : po powrocie do kraju chcę kogoś pozytywniej nastawionego do życia spotkać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Serenity napisał:

. A był to pan architekt, wypielęgnowany i  siedzący sobie za biurkiem, mieszkający z Mamą w wielkiej chałupie pod Poznaniem

Z mamą:rozpacz: tylko nie to!!! tylko nie mama,,,,wszystko takiemu będzie przeszkadzac ,,tylko nie jego mamusia,,co za niedorajdy mamusiowe ,,jak najdalej od takich,,a pan architekt tak będzie bidolił do konca swoich dni,,co za dupki -płaczki,,  @Serenity szukaj szukaj,,,

Moja koleżanka właśnie jest po slubie z Niemcem,,u którego  do pory poznania Polki,,liczyła się tylko mamusia,,mamusia i synus,,masakara wielka ,,wychowuje już go ponad rok aby odlepił się wreszcie od mamusi,,oj cięzko ,,bardzo cięzko,,jest juz za stary na zmiany,,ale może chodz częsciowo się zmieni,,sam mieszkał przez całe życie ,jest jedynakiem i mamusia,,dobrze ,że ta mamusia jest daleko od nich teraz ,,,

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Blondi napisał:

Z mamą:rozpacz: tylko nie to!!! tylko nie mama,,,,wszystko takiemu będzie przeszkadzac ,,tylko nie jego mamusia,,co za niedorajdy mamusiowe ,,jak najdalej od takich,,a pan architekt tak będzie bidolił do konca swoich dni,,co za dupki -płaczki,,  @Serenity szukaj szukaj,,,

Moja koleżanka właśnie jest po slubie z Niemcem,,u którego  do pory poznania Polki,,liczyła się tylko mamusia,,mamusia i synus,,masakara wielka ,,wychowuje już go ponad rok aby odlepił się wreszcie od mamusi,,oj cięzko ,,bardzo cięzko,,jest juz za stary na zmiany,,ale może chodz częsciowo się zmieni,,sam mieszkał przez całe życie ,jest jedynakiem i mamusia,,dobrze ,że ta mamusia jest daleko od nich teraz ,,,

:płacz::haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blondi @jolantapl. Tak, przyznaję rację : facet mieszkający z Mamą to niedobrze wygląda i

widzę jasno, że faceci nie rozwijają się w tym układzie wcale, ale jako, że różnie być może, a i wybór nie jest taki znowu wielki - na początek przyglądam się i takim...choć czuję, że daleko mnie ten wariant nie zaprowadzi......:gra:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czasem trafi się ktoś do rzeczy, ale zupełnie nie z moich stron  i klimatów :

     Mam 62 lata 180/90 prowadzę małe gospodarstwo  poznam milą szczupłą  kobietę kochającą zwierzęta która poprowadziła ze mną gospodarstwo pozdrawiam miłe panie . nie pale papierosów i nie pije alkoholu nie szukam bogatej wykształconej normalną z którą mógłbym spędzić święta i nowy rok

Brzmi dość szczerze i normalnie.

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Serenity napisał:

a czasem trafi się ktoś do rzeczy, ale zupełnie nie z moich stron  i klimatów :

     Mam 62 lata 180/90 prowadzę małe gospodarstwo  poznam milą szczupłą  kobietę kochającą zwierzęta która poprowadziła ze mną gospodarstwo pozdrawiam miłe panie . nie pale papierosów i nie pije alkoholu nie szukam bogatej wykształconej normalną z którą mógłbym spędzić święta i nowy rok

Brzmi dość szczerze i normalnie.

Pięknie napisane ,,tak też większośc pisze ,,wydaje się nam normalne do póki nie poznamy co za tym ogłoszeniem sie kryje,,hahahha ja to jestem taki niedowiarek ,,ale nie jeden znajdzie panią ,,chodz będzie trudno,,czemu? bo większosc szuka kasy a nie roboty na gospodarstwie,,to tak samo ,jak każdy szuka kobiety do dalszego zycia -normalnej ,a sam wydziwia jakby był nie z tej planety,,niektórzy to zachowują się tak,ze jak kogoś poznają poprzez portal to uważają ,że są już panami i zaczynają decydować oni,,jaka ma być itd, z takim jednym raz rozmawiałam i jak zaczął mi nawijać jaka powinna być jego kobieta ,,to :grzmotnąć: jak najdalej od takich,,bo sam nic nie prezentuje a szuka ideału,,,hahahha niektórzy myślą ,że są gwiazdami na portalu:trele: ale zabawa jest fajna,,bo właśnie sie pozanje czubów i nie czubów,:oklaski:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Łukasz napisał:

Droga monis114 ....podpytaj Blondi:)

No tak !!!:szok: Blondi ma faceta z portala randkowego:oklaski::oklaski:ale nie ma tak szybko,:love:,,na nie jednego zboka tez trafiłam,,,alba maniaka,,albo na niedorozwoja,,albo brzydala,,itd itd, ale mam co wspominac ,,a ilu się zakochało jeszcze we mnie:hura: w moim głosie,,,w moich włosach ,,samożycie",,,nie brakuje fajnych sytuacji w randkowaniu z facetami,,,do roboty dziewczynki i chlopczyki ,,do randkowania ,,,:hura:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Blondi napisał:

No tak !!!:szok: Blondi ma faceta z portala randkowego:oklaski::oklaski:ale nie ma tak szybko,:love:,,na nie jednego zboka tez trafiłam,,,alba maniaka,,albo na niedorozwoja,,albo brzydala,,itd itd, ale mam co wspominac ,,a ilu się zakochało jeszcze we mnie:hura: w moim głosie,,,w moich włosach ,,samożycie",,,nie brakuje fajnych sytuacji w randkowaniu z facetami,,,do roboty dziewczynki i chlopczyki ,,do randkowania ,,,:hura:

Hmm no właśnie, dawno temu jak GG było jeszcze w modzie pisałam z kilkoma, ale na spotkaniu się okazało, że totalny niewypał :) Gratki, że ci się udało trzymam kciuki i szczęścia życzę :) A masz jakieś sprawdzone portale randkowe?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, monis114 napisał:

Hmm no właśnie, dawno temu jak GG było jeszcze w modzie pisałam z kilkoma, ale na spotkaniu się okazało, że totalny niewypał :) Gratki, że ci się udało trzymam kciuki i szczęścia życzę :) A masz jakieś sprawdzone portale randkowe?

Portale randkowe prawie wszystkie są sprawdzone,,,zachwalane,,ale ale ,,są takie ,gdzie wogole nie ma życia ,,konta są jakieś umarłe,,nic sie nie dzieje,,nie są aktywne,,takich portali jest bardzo dużo,,ale warto zajrzeć na polishhearts.de,  .nie reklamuje ,,ale tylko polecam,,,tam nie znalazłam swojego szczęscia ale poznalam bardzo dużo facetów,,,,nawet fajnych ale nie dla mnie,,,jest też darmowy portal ,,finya.de"

albo C-date.de -na ten to trafiłam z biegu ,,ale po otrzymaniu 100 meili szybko z niego uciekłam bo nie bylam w stanie na wszystkie meile odpowiedzieć i to jeszcze po niemiecku,,wybrałam sobie jednego wolnego z tego portala i tak już z nim zostałam,,,trochę ten portal sexi ,,ale też jest darmowy ,,ciekawe stworki tam są,,warto zajrzeć,,,zawsze można usunąc szybko profil to raz,,a po drugie nie trzeba od razu fotki wstawiać ,,chodz fotka dużo może zdziałac od razu,,,bo jak się rzucą na Ciebie spragnione lwy to sama zobaczysz ,,co się będzie działo,,nie będziesz miala czasu na pracę przy PDP w de,,tylko na laptopa-powodzenia,,,

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Blondi napisał:

Portale randkowe prawie wszystkie są sprawdzone,,,zachwalane,,ale ale ,,są takie ,gdzie wogole nie ma życia ,,konta są jakieś umarłe,,nic sie nie dzieje,,nie są aktywne,,takich portali jest bardzo dużo,,ale warto zajrzeć na polishhearts.de,  .nie reklamuje ,,ale tylko polecam,,,tam nie znalazłam swojego szczęscia ale poznalam bardzo dużo facetów,,,,nawet fajnych ale nie dla mnie,,,jest też darmowy portal ,,finya.de"

albo C-date.de -na ten to trafiłam z biegu ,,ale po otrzymaniu 100 meili szybko z niego uciekłam bo nie bylam w stanie na wszystkie meile odpowiedzieć i to jeszcze po niemiecku,,wybrałam sobie jednego wolnego z tego portala i tak już z nim zostałam,,,trochę ten portal sexi ,,ale też jest darmowy ,,ciekawe stworki tam są,,warto zajrzeć,,,zawsze można usunąc szybko profil to raz,,a po drugie nie trzeba od razu fotki wstawiać ,,chodz fotka dużo może zdziałac od razu,,,bo jak się rzucą na Ciebie spragnione lwy to sama zobaczysz ,,co się będzie działo,,nie będziesz miala czasu na pracę przy PDP w de,,tylko na laptopa-powodzenia,,,

To ostatnie zdanie mi się podoba chociaż nie dobrze wróży tym co akurat pracują :haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, jolantapl. napisał:

To ostatnie zdanie mi się podoba chociaż nie dobrze wróży tym co akurat pracują :haha:

A ja to gdzie bylam w tym czasie? :święty: w pracy w De   jak fajnie szybko czas mujal i leciał,  rozrywkowo -wczasowo i urlopowo:love::serce: a jeszcze z jakim podnieceniem :hura:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, jolantapl. napisał:

Tobie tak ale ciekawe co wtedy robili Twoi podopieczni :haha:

Zajmowali sie sami sobą,,tak przecież musi być!!! nie można nańczyć przez całe dni,,ja mialam akurat takich wyrozumiałych ,,,troszkę,,a że nie jestem nadgorliwa to każdemu daję wolną rękę i niech robi co mu sie podoba,,ja wszystko zaakceptuje,,aby miec spokój tylko,,tak sie powinno pracowac,,,spokojnie ,,:love:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 14.12.2017 at 17:28, monis114 napisał:

Znacie jakąś szczęśliwą parę, która poznała się przez portal? Trochę się boję, że na jakiegoś zboczeńca albo wariata trafię...

Moni, zboczeńca albo wariata można wszędzie znależć...niestety.

Mój kuzyn, chłopak po studiach, miły, rozsądny, niebrzydki i niebiedny , długo szukał na portalach i w końcu znalazł bardzo odpowiednią dziewczynę i pobrali się i mają dwójkę dzieci. Aż nie mogłam uwierzyć jak ci dwoje do siebie pasują, ale to też zajęło im sporo czasu, żeby się odnależć - prawie 5 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałam też wczesniej ,że moja bardzo dobra koleżanka mieszka 30 lat w De,,,ponad rok temu poznała na portalu swojego męża ,,wzieli w listopadzie teraz ślub, kupili dom,,teraz urządzają,,ale też szukala długo długo az na siebie trafili,,malo tego jest od niej chyba 7 lat młodszy,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blondi No tak, tu trzeba być bardzo wytrwałą osobą, zwłaszcza będąc kobietą 40plus, a plus rozumiem bardzo szeroko...

         No i bywa też często ta lektura różnych postów i anonsów po prostu  dogłębnie...przygnębiająca...

Świntuszenie ostatnie i szukanie głupich.  Mnie zastanawia duża liczba żonatych. Niektórzy to od razu podają, nawet ze zdjęciem, a inni po  paru postach.

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

No gdzie jest nasza  @Serenity,,, wracaj i pisz !!!  ja ostatnio zerwałam kontakty z portalem randkowym,,bo mam słodziaka ,,usunełam fotki swoje ,,bo po co,,mają sliniaczyć innych facetów,,,a tu patrzę dzisiaj ,,mój dawny ulubieniec co wysylałam mu buziaczki a on mi odsyłał,,wykupił abonament na portalu i napisal do mnie,,,ale za pózno,,,chodz ja lubie poznawac nowych ludzi,,ale ja jestem taka wariatka ,,ze jak jestem z jednym facetem to nie ma szans inny,,,ale rozmowa czy pisanina zawsze może być,,,utrzymuję kontakt z wieloma facetami,,ale to jest takie ogólne pisanie,,,co niektórzy chcą wiedziec jak mi się wiedzie,,co inni są zadowoleni ,że mi się udalo,,bo szukają i nic ,,,jeden mi pisze ,że poza mną nikogo interesującego nie spotkał,,,itd, biedactwa ,,bo w życiu trzeba wiedzieć ,,czego się szuka i czego się chce -prawda?

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój ulubieniec się bardzo rozpisał na portalu,,,nawet swoje dane mi udostępnił,,no proszę,,nawet zauważył ,że nie bylo mnie przez parę miesięcy,,,i tak myślę ,,co mam z nim zrobić? ale ja wiem,,napisze do niego,,odpowiem na jego zapytania,,bo czemu mam nie poznać faceta i jego charakteru albo jego foch,,,bo napewno nie okaże się lepszym od słodziaka,,,nicht zu tragisch,,słodziak może być spokojny ,, przeskoczyć słodziaka to teraz nie jeden by miał problem,,,rozpuscił mnie ten mój Niemiec ,że polak nie ma szans:rozpacz: ot się porobiło,,,ale fajnie,,niech zobaczą co im koło nosa przeleciało,,a co!!!

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...