Skocz do zawartości

Bonusy w Promedica24


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sylwia6877 pytanie ile Ci obiecali. Wyjechałaś w ciemno? Co miałaś w umowie albo na co liczyłaś po rozmowach? Boże Narodzenie wszędzie jest najwięcej płatne 200-300€. W promedice znalazłam opis bonusu

Pracuj z Promedica24 i otrzymuj dodatkowe bonusy!
W okresie jesienno-zimowym chcemy zapewnić naszym Opiekunkom jeszcze większą satysfakcję z pracy oraz wspomóc je dodatkowym zastrzykiem gotówki.

Wyjedź z nami do Niemiec i ciesz się GWARANTOWANYM, świątecznym bonusem – nawet do 200 EUR!

Zasady otrzymania bonusu:
– wyjazd na kontrakt do Niemiec nie krótszy niż 30 dni;

– wyjazd na premiowany kontrakt najpóźniej w grudniu przed świętami Bożego Narodzenia;

– Opiekunka/Opiekun powinien przybywać na kontrakcie przez Święta Bożego Narodzenia (24-26.12.2020 r.);

– wydłużenie kontraktu o Nowy Rok (01.01.2021 r.) i święto Trzech Króli (06.01.2021 r.) jest dodatkowo premiowane.

Czyli do 200€. Pytanie o ile zwiększa się bonus za nowy rok i trzech króli, bo napisali, że jest dodatkowo płatne. I Ty tyle dostałaś, bo to słowo DO oznacza wszystko i nic. Mamy kwiecień więc jeszcze jedno pytanie czy dzwoniłas do nich, żeby wyjaśnić ten śmieszny bonus?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dostałam nic za Wielkanoc pow mi kordynatorka ze 50 euro dostane bo firma ponosi duże koszty związane z COVID dzwonię Prosze to mówią ze musze przejść weryfikacje aby ocenić znajomość jezyka oraz uciekają z rozmowami tel nie odbierają dodam ze pracuje 2 lata na jednej szteli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, sylwia6876 napisał:

Nie dostałam nic za Wielkanoc pow mi kordynatorka ze 50 euro dostane bo firma ponosi duże koszty związane z COVID dzwonię Prosze to mówią ze musze przejść weryfikacje aby ocenić znajomość jezyka oraz uciekają z rozmowami tel nie odbierają dodam ze pracuje 2 lata na jednej szteli

Sylwia to nie dostałaś nic czy 59 euro jak napisałaś w pierwszym poście? A na ile liczyłaś? Coś Ci obiecali? Po co każą weryfikować język skoro wielkanoc już minęła i bonus się należy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...