Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Pomoc dla opiekunki nr do koordynatora w firmie Kama care lub ogolny nr koordynatora w Niemczech w spr zagrożenia życia i zdrowia


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

36 minut temu, Dorota Kuleszyk napisał:

Proszę o pomoc jestem chora mam goraczke i serce mnie boli, kreci mi sie w glowie, a w dokumentach-umowie nie ma nr do koordynatora, jestem na wyjezdzie w Niemczech Oswald - Riefelhute, Dorota Kuleszyk. 

Masz tu w linku numery telefonów przedstawiciela tej firmy w DE. Jest też komórkowy. Próbuj, dzwoń.

https://www.kamacare.eu/kontakt/

Jeśli będzie bardzo żle nie zawahaj się zadzwonić po pogotowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Gość fiona napisał:

Masz tu w linku numery telefonów przedstawiciela tej firmy w DE. Jest też komórkowy. Próbuj, dzwoń.

https://www.kamacare.eu/kontakt/

Jeśli będzie bardzo żle nie zawahaj się zadzwonić po pogotowie.

A skąd ty wiesz jaka to agencja jak nie było o tym słowa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Gość fiona napisał:

Masz tu w linku numery telefonów przedstawiciela tej firmy w DE. Jest też komórkowy. Próbuj, dzwoń.

https://www.kamacare.eu/kontakt/

Jeśli będzie bardzo żle nie zawahaj się zadzwonić po pogotowie.

A w tytule... Dorota, to agencja nie zostawiła Ci namiarów na siebie ani na koordynatora? Bardzo profesjonalna firma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Dorota Kuleszyk napisał:

Proszę o pomoc jestem chora mam goraczke i serce mnie boli, kreci mi sie w glowie, a w dokumentach-umowie nie ma nr do koordynatora, jestem na wyjezdzie w Niemczech Oswald - Riefelhute, Dorota Kuleszyk. 

Dzwon na numer 0112  .Ja kilka razy wzywalam karetke i nigdy nie bylo ani problemu z tym zeby przyjechali ani zebym cos musiala placic .

Edytowane przez Niezapominajka 67
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Dorota Kuleszyk napisał:

@Dorota Kuleszyk dziękuję za pomoc. 

Odezwij sie i napisz jak sobie poradzilas i  jak sie czujesz .Mam nadzieje ,ze to nic powaznego nie bylo i ze uzyskalas.pomoc medyczna .Zycze zdrowia i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...