Skocz do zawartości

Dobra sztela - co to dla was znaczy i jak ją znaleźć?


Gość alape
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Gość Pati napisał:

Zgadzam się z tobą całkiem... Też mam mniejsza stawkę bo też zaczynam dopiero i język Słaby ale trafiłam naprawdę super i z chęcią będę tutaj wracała 

Dla osoby początkującej ze słabym językiem to dobre miejsce ,zgadzam się .Jak tylko masz ochotę bo czasu masz sporo ucz się języka to bardzo ważne, wiem co piszę za tym idzie kasa i pewność siebie.Tez tak zaczynałam nawet w szkole nie miałam niemieckiego tylko angielski i rosyjski pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra sztela to taka sztela, która nie zaskakuje. Nie ma nic gorszego jak przejechanie setek kilometrów, by zobaczyć że ktoś tu nabił cię w butelkę. I nie mówię wcale o stanie pdp, który może ulec niewielkiej zmianie, ale ewidentnych niedopowiedzeniach i ukrywaniu niewygodnych faktów licząc, że opiekunka na miejscu wszystko łyknie i nie będzie się jej chciało robić awantur i wracać. Totalnym skur...... jest upychanie w ciągu miesiąca czy dwóch trzeciej kolejnej opiekunki w to samo miejsce, bo może tym razem się uda!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 10.04.2021 at 07:59, Gość Lwica napisał:

Dobra sztela to taka sztela, która nie zaskakuje. Nie ma nic gorszego jak przejechanie setek kilometrów, by zobaczyć że ktoś tu nabił cię w butelkę. I nie mówię wcale o stanie pdp, który może ulec niewielkiej zmianie, ale ewidentnych niedopowiedzeniach i ukrywaniu niewygodnych faktów licząc, że opiekunka na miejscu wszystko łyknie i nie będzie się jej chciało robić awantur i wracać. Totalnym skur...... jest upychanie w ciągu miesiąca czy dwóch trzeciej kolejnej opiekunki w to samo miejsce, bo może tym razem się uda!

pewnie szef w agencji strasznie ciśnie pracowników koordynatorów bajerantów aby dostać przelew za pełen miesiąc i podstawiają 1 sztukę polaka pod drzwi, nie ważne że nie zna języka

aż się ciśnie powiedzenie że to "ludzie ludziom zgotowali ten los"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...