Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Inka55 napisał:

I póki co nic. Zamieściłam link dla informacji, przecież większość opiekunek i opiekunów szuka agencji która zatrunia na umowę o pracę a nie na zlecenie.

:hahaha::hahaha::hahaha: Nawet mi się nie chce tego komentować O.o Powturze tylko to co mówią moje koleżanki z forum.......... OPIEKUNOWIE NIE GĘSI I SWÓJ ROZUM MAJĄ :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Mirelka1965 napisał:

A dzwoniłaś tam? Pytałaś co i jak? Bo to napisać można wszystko, papier cierpliwy jest, a rzeczywistość sobie.

Mnie nie interesuje umowa o pracę, ponieważ mam emeryturę. Zamieściłam ten link jak napisałam informacyjnie , ale widzę następny wpis co do linku przeze mnie zamieszczonego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, violka napisał:

:hahaha::hahaha::hahaha: Nawet mi się nie chce tego komentować O.o Powturze tylko to co mówią moje koleżanki z forum.......... OPIEKUNOWIE NIE GĘSI I SWÓJ ROZUM MAJĄ :d

No właśnie, więc zgodnie z Twoim cytatem potrzebna jest umiejętność zrozumienia napisanego posta: link został zamieszczony wyłącznie dla informacji a nie poddania pod dyskusję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Inka55 napisał:

No właśnie, więc zgodnie z Twoim cytatem potrzebna jest umiejętność zrozumienia napisanego posta: link został zamieszczony wyłącznie dla informacji a nie poddania pod dyskusję.

 Nie odbieraj tego personalnie :) ale pod dyskusje możemy wziąć agencje , która zamieściła to ogłoszenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Inka55 napisał:

No właśnie, więc zgodnie z Twoim cytatem potrzebna jest umiejętność zrozumienia napisanego posta: link został zamieszczony wyłącznie dla informacji a nie poddania pod dyskusję.

Inka55 nie stresuj się, ale jak ktoś nowy się pojawia, poczyta trochę i wstawia linki, które już wiele razy widzieliśmy, o których słyszeliśmy, najczęściej od pracowników agencji, to pierwsza myśli: WERBUNG. Pobądź wśród nas, a zobaczysz, że nie był to napad personalny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny spokojnie ona tylko linka podała a nawet pani Timm uważa,że te umowy zlecenia to wiadomo do czego są a tym bardziej dla osób,którym zależy na umowie o pracę można popytać jak ktoś zainteresowany.Mnie interesowała by bezpośrednia umowa z rodziną tylko nie wiem nawet z której strony to ugryżć a co dopiero z czym to się je.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, violka napisał:

Swojego czasu rozmawiałam w.w agencją i po zaliczeniu testów jęz ( bardzo pomyślnie ) zaproponowano mi 1150 na umowę zlecenie . O.o

Przeczytałam opis z tego linka i jak widzę "składki ZUS od średniej krajowej " to nie ma mowy o umowie o pracę gdzie składki ZUS są płacone od wynagrodzenia.

Z drugiej strony żadna agencja nie zatrudni opiekunki na umowę o pracę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, jolantapl. napisał:

Dziewczyny spokojnie ona tylko linka podała a nawet pani Timm uważa,że te umowy zlecenia to wiadomo do czego są a tym bardziej dla osób,którym zależy na umowie o pracę można popytać jak ktoś zainteresowany.Mnie interesowała by bezpośrednia umowa z rodziną tylko nie wiem nawet z której strony to ugryżć a co dopiero z czym to się je.

@jolantapl. to przez agenta niemieckiego taką umowę z rozdziną załatwisz. Nie przez polską agencję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Obserwuję agencję w której byłam ostatnio przez rok czasu MC,,Poszlam do nich ,,bo nowa , bo były wyższe stawki jak gdzieś w innych agencjach,,,zaryzykowałam,,a że na początek dostalam super wynagrodzenie to mi już wszystko pasowało,,, Ale po roku ,już tak oborośli w piórka ,,patrzę a na ofertach które widniały np, za 130 euro ,,widnieje wynagrodzenie 1150 euro,,co jest,,,w tej chwili to większośc wynagrodzeń to 1150 euro,,  od  nich byłam  chyba w 4 rodzinach ,,potem odeszlam od nich ,,bo do małżenstwa za 1200 euro niech same jadą i tyle w temacie,,oburzone panie strasznie,,,a ja nie dam sie gówniarom wykorzystywac ,,Ale chciałam napisac ,,że ta agencja to teraz pokazuje różki,,nie dosc ,że ich miejsca są fatalne ,,ciężkie,często trzeba wstawac w nocy,PDP są w większosci psychiczni,,, to teraz potrafią tak nakłamać  wspólnie z koprdynatorem ,,omotać opiekunkę obiecując ,że to bardzo spokojne miejsce ,aby wepchać ją tam,,a na miejscu okazuje sie horror,,,bardzo często teraz mają takie sytuacje,,odchodzą od nich opiekunki i nowe się przyjmują i tak w kółko,, też tak miałam jak byłam u babci leżącej,,dlatego u mnie szybko,,coś się nie zgadza z opisem a jeszcze ich mądrosci i wystarczyło mi aby powiedzieć ,,dosc i do widzenia,,,,baj baj  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...