Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Czasem się zastanawiam co mają w głowach pracownicy agencji piszący że polecają firmę, bo pieniądze są na czas? Czy im się wydaje, że inne firmy nie płacą na czas? A poza tym, takie żałosne wpisy śmierdzą na kilometr i nie sądzę żeby ktoś się dał na to nabrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj tam, nie uważam tego za reklamę, też tam  pracowałem. To tak, jak powiem, że moją pierwszą firmą był Globalis, obecnie Royal Job,to nie będzie chyba reklama. A w Active mam koleżankę, uparciucha, która nie chce stamtąd odejść

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Łukasz napisał:

oj tam, nie uważam tego za reklamę, też tam  pracowałem. To tak, jak powiem, że moją pierwszą firmą był Globalis, obecnie Royal Job,to nie będzie chyba reklama. A w Active mam koleżankę, uparciucha, która nie chce stamtąd odejść

To zapytaj koleżankę jak można się do nich dodzwonić bo ja kiedyś próbowała kilka razy i po parę minut czekałam na połączenie i nic nie dodzwoniłam się:płacz::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytajcie ,,dookoła tylko wpada w oko ,,Premia letnia" 300 euro -tam trzeba uderzac do takich dobrych agencji,,jeszcze dopłacą ,,hahahha  oni myślą ,że pojechac na 3 miesiące to jest ot tak ,,fajna praca,, nikt sobie sprawy nie zdaje w agencji z tego ile to jest czasu i jak dlugo,,myślą ,że 100 euro za miesiac dorzucą i niech się opiekunka raduje:płacz: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Blondi napisał:

Czytajcie ,,dookoła tylko wpada w oko ,,Premia letnia" 300 euro -tam trzeba uderzac do takich dobrych agencji,,jeszcze dopłacą ,,hahahha  oni myślą ,że pojechac na 3 miesiące to jest ot tak ,,fajna praca,, nikt sobie sprawy nie zdaje w agencji z tego ile to jest czasu i jak dlugo,,myślą ,że 100 euro za miesiac dorzucą i niech się opiekunka raduje:płacz: 

Jak ktoś siedzi w Polsce to co mu tam miesiąc w tą miesiac w tamtą 300 euro niby dorzucą a wynagrodzenie niższe zaproponują :( Łatwo sobie policzyć lipec.sierpień i wrzesień w de czyli wyjezdzasz na jajładniejsze miesiace w roku ,wyjazd z początkiem lata a wracasz na jesień:(Są agencje ,które żadnej premii nie dają wiec czasami dobre i to:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 29.06.2017 at 15:39, Beata Giz napisał:

Czasem się zastanawiam co mają w głowach pracownicy agencji piszący że polecają firmę, bo pieniądze są na czas? Czy im się wydaje, że inne firmy nie płacą na czas? A poza tym, takie żałosne wpisy śmierdzą na kilometr i nie sądzę żeby ktoś się dał na to nabrać.

No jednak jest to istotna kwestia. Z tego co czytam na forach to i tam można znaleźć opinie, że np. dana agencja nie wypłaciła środków albo zrobiła to z dużym opóźnieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Gość barb87 napisał:

No jednak jest to istotna kwestia. Z tego co czytam na forach to i tam można znaleźć opinie, że np. dana agencja nie wypłaciła środków albo zrobiła to z dużym opóźnieniem.

Albo jeszcze zniknęła agencja z horyzontu i szukaj wiatru w polu, zero jakiejkolwiek rejestracji itd, to jest masakra dla pracującej opiekunki,która robi nawet miesiąc za nic,gratis, społecznie,:płacz: sami wiemy,że nawet miesiąc w De to jak pół roku nieraz,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 2.07.2017 at 16:56, Blondi napisał:

Albo jeszcze zniknęła agencja z horyzontu i szukaj wiatru w polu, zero jakiejkolwiek rejestracji itd, to jest masakra dla pracującej opiekunki,która robi nawet miesiąc za nic,gratis, społecznie,:płacz: sami wiemy,że nawet miesiąc w De to jak pół roku nieraz,,,

No to jeszcze gorsza opcja... przezorny zawsze ubezpieczony. jak widać nawet na takie podstawowe rzeczy trzeba zwracac uwage jak wyplata wynagrodzenia o czasie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Gość ewelak napisał:

No to jeszcze gorsza opcja... przezorny zawsze ubezpieczony. jak widać nawet na takie podstawowe rzeczy trzeba zwracac uwage jak wyplata wynagrodzenia o czasie :/

Ale nieraz wszystko jest tak pochopnie i szybko zalatwiane ,że nie jedna /jeden nawet nie pomyśli ,że może być coś nie tak, szybko pilny wyjazd itd, nie ma czasu na zastanowienia nawet , opiekunce zależy szybko na pracy a cwaniackie agencje to szybko wykorzystają,,normalnie oczy uszy trzeba mieć wszędzie,,ale i to nieraz nie pomoże,,jeszcze   caly internet na plecach dzwigać z zasięgiem,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 29.06.2017 at 15:39, Beata Giz napisał:

Czasem się zastanawiam co mają w głowach pracownicy agencji piszący że polecają firmę, bo pieniądze są na czas? Czy im się wydaje, że inne firmy nie płacą na czas? A poza tym, takie żałosne wpisy śmierdzą na kilometr i nie sądzę żeby ktoś się dał na to nabrać.

Trafiłas w sedno . A ja jeszcze dodam , że wpis " darmowe wyżywienie i zakwaterowanie " bije wszystko na łeb. Jakie darmowe ?  W nazwie agencje juz maja magiczny wpis "24" to znaczy taki system zatrudnienia polecają. Niech płacą za ten czas pracy, to same opiekunki się wyżywią  a i pokój opłacą. Agencje obalą opinię i to słuszną, że Niemcy oszczędni i sknerusy . Bo jak inaczej to czytać  " darmowe wyżywienie ......" koń by się usmiał . Ale gościnny naród he, he , he :hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 29.06.2017 at 17:12, Blondi napisał:

Czytajcie ,,dookoła tylko wpada w oko ,,Premia letnia" 300 euro -tam trzeba uderzac do takich dobrych agencji,,jeszcze dopłacą ,,hahahha  oni myślą ,że pojechac na 3 miesiące to jest ot tak ,,fajna praca,, nikt sobie sprawy nie zdaje w agencji z tego ile to jest czasu i jak dlugo,,myślą ,że 100 euro za miesiac dorzucą i niech się opiekunka raduje:płacz: 

Ja akurat jestem z tych, co się teraz radują z premii ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, Beata Giz napisał:

Ja akurat jestem z tych, co się teraz radują z premii ;-)

Może nie chcesz podać nazwy agencji na forum ale myslę,że warto by było i nikt nie uznał by tego za jakąś reklamę z Twojej strony a i agencje by wiedziały,że jak któraś uczciwa  i realizuje obietnice to moze liczyć na pochwałę a nie tylko na narzekanie na nich.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaryzykowałam biorąc w ciemno agencję,,zero opini w internecie na temat tej agencji,,a jednak warto było,,pełna kasa na koncie-hurrraaaa,,,karta EKUZ jest ,na mnie ,,dobra agencja ,,nie chcę zapeszyć ale narazie jest ok! warto ryzykować,,warto,,a czemu zaryzykowałam? bo bardzo wysoka stawka,,a ja na odważnego się popchałam na tą stawkę,,i dobrze zrobiłam,,bardzo dobrze,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, Beata Giz napisał:

Nie chwal dnia przed zachodem słońca Blondi. Życzę Ci żeby cały czas było dobrze!

wiem wiem ,,że to może być chwilowe tylko,,wiem:płacz: ale bym chciała aby tak fajnie zostało,,jak mi będzie pasowalo to i z agencją się dogadam,,,:hahaha:

czyli niczego nie chwalić-chyba lepiej będzie :płacz::hahaha: cicho siedzieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 4.07.2017 at 22:27, Blondi napisał:

Ale nieraz wszystko jest tak pochopnie i szybko zalatwiane ,że nie jedna /jeden nawet nie pomyśli ,że może być coś nie tak, szybko pilny wyjazd itd, nie ma czasu na zastanowienia nawet , opiekunce zależy szybko na pracy a cwaniackie agencje to szybko wykorzystają,,normalnie oczy uszy trzeba mieć wszędzie,,ale i to nieraz nie pomoże,,jeszcze   caly internet na plecach dzwigać z zasięgiem,,,

oj wiesz, ja to wyznaje zasade 'przezorny zawsze ubezpieczony' i zanim cokolwiek podpisze to dokladnie sprawdzam, czytam, wypytuje, zeby potem nie miec pretensji i w brode sobie nie pluć... no chyba ze korzystam po raz kolejny z tej samej agencji i mam wieksza pewnosc, ze kolejny wyjazd rowniez bedzie udany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 6.07.2017 at 10:28, Blondi napisał:

wiem wiem ,,że to może być chwilowe tylko,,wiem:płacz: ale bym chciała aby tak fajnie zostało,,jak mi będzie pasowalo to i z agencją się dogadam,,,:hahaha:

czyli niczego nie chwalić-chyba lepiej będzie :płacz::hahaha: cicho siedzieć

Podjęłaś decyzję i juz po ptokach :) . Dowiesz sie jak zajedziesz na miejsce. Lepiej zaryzykować za większą kasę , bo przecież za małą tez można trafić źle . Ja od kilku lat podejmuje ryzyko , poniewaz sama szukam pracy . Ale jakoś do tej pory udaje mi się trafić dobrze . Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podjęlam decyzję i wiem,że będzie dobrze,,ja się nowych miejsc nie boję,nie boję się odzywać i jak uważam ,że mam rację to klepię,,nie jestem zastraszona i nie będę,:hahaha:,jak widzę ,jak myślą Niemcy ,to mnie przeraża,,nawet teraz tu gdzie jestem ,synki- to nie wiem o czym myslą ,oni są ciągle w jakis obłokach,,:hahaha: obserwuję to wszystko-to ręce opadają,,wszystko na pokaz,,-poprosiłam o referencje i nie wiem ,kto teraz z rodziny mi to napisze,,hahahha pisac nawet nie potrafią-hahhaha :hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...