Skocz do zawartości

Mało zarabiasz to powiedz podopiecznej!


Gość KowalczykAnia
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Są takie sytuacje ,gdzie jesteśmy sami z PDP i rodzina raz na jakiś czas przyjdzie i odwiedzi PDP. .PDP z demencją i wez tu powiedz PDP ,że masz mało kasy za pracę i chcesz podwyżkę itd, a PDP jak chojny to wyda wszystko co ma ,,bo są tacy co już nie kumają ile jest ile, a są i tacy co myslą sobie ,a co Ty chcesz ode mnie,,, tak czytam tytuł tego tematu i tak mi się nasunęło, że większośc naszych PDP to już nawet nie kontaktuje ,,rodzina za to bardzo kumata na swoją stronę,,przeważnie tak jest. Nie jeden PDP nawet nie wie kto płaci za niego do agencji,nie interesuje się tym w ogóle,są rodziny gdzie w ogóle nie jest nigdy omawiany temat zarobków,kto i ile i za co,,tak ja mam teraz,nigdy tutaj nie był poruszany temat kasy,,może i dobrze? bo nikt nie wytyka mi palcem i mówi, ,droga jestes ,wiesz ile musimy za Ciebie płacic? " itd, i ja się nie musze produkować,,a w tym temacie jestem wygadana ,,niech mi który coś powie ,to tyle usłyszy ,że się zamyka i koniec tematu,,,pod nosem tylko skruszony mówi,,no tak.no tak:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...