Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Waldi piękny wywód

Od siebie mogę dodać tylko tyle ,že kobiece atuty mogą zadziałać na korzyść w początkowej fazie gry, ale nie są gwarancją zwycięstwa  .No chyba ,że ktoś się zakocha ,to już jest przegrany na wstępie .

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Funny napisał:

Witam popołudniową porą Jakiś spacerek pieszo ? Rowerkiem ? Muzycznie albo w ciszy ? 

b4267103ecc1cb8bdc03b1b02ab11ba3~2.jpg

Spacerek w deszczu dzisiaj zaliczyłam .Imprezę zakończyłam pysznymi lodami u Włocha .Tradycyjnie wybieram z adwocatem ale dzisiaj zapragnęłam zrobić sobie odmianę i wybrałam Amaretto .To był strzał w 10 albo w punkt jak kto woli .Pyszne były .Lodziarnia zyskała nową wielbicielkę i pewnie jeszcze nie raz tam zajrzę znaczy się wdepnę na lody

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, INEZ napisał:

@Waldi piękny wywód

Od siebie mogę dodać tylko tyle ,že kobiece atuty mogą zadziałać na korzyść w początkowej fazie gry, ale nie są gwarancją zwycięstwa  .No chyba ,że ktoś się zakocha ,to już jest przegrany na wstępie .

Jeśli z wzajemnością to przegrany nie jest

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była mowa o lodach włoskich o samych Włochach o tatuażach no to tylko nieśmiało dołożę coś od siebie a właściwie to śmiało na dzisiejszy wieczór ....pięknie zagrane ...cudnie zatańczone z pasją i temperamentem jak przystało na tych ludzi❤️ ...nic tylko próbować i nie ważne jak wyjdzie ważne żeby w oczach odbiorcy zauważyć ten błysk i uśmiech inny od innych ...No to zapraszam na przedstawienie

 

Edytowane przez Funny
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Funny napisał:

Jeśli z wzajemnością to przegrany nie jest

Takiej opcji nie wzięłam pod uwagę .W takim przypadku ,przeciwnicy "stają się sprzymierzeńcami i obydwoje są wygrani

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Funny napisał:

Była mowa o lodach włoskich o samych Włochach o tatuażach no to tylko nieśmiało dołożę coś od siebie a właściwie to śmiało na dzisiejszy wieczór ....pięknie zagrane ...cudnie zatańczone z pasją i temperamentem jak przystało na tych ludzi❤️ ...nic tylko próbować i nie ważne jak wyjdzie ważne żeby w oczach odbiorcy zauważyć ten błysk i uśmiech inny od innych ...No to zapraszam na przedstawienie

 

Piękne widowisko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak kawy ni ma komu z rana zrobić wiec uczynię to bo Was lubie i siebie tez no bo co mi po tym jak Wam zrobie a sobie nie albo na odwrót  Razem pijmy ,bawmy się i śmiejmy z jajec czy :oklaski:z innego powodu mamy wszak nowy dzień nowy tydzień. START GODZ 8.26

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Funny napisał:

No tak kawy ni ma komu z rana zrobić wiec uczynię to bo Was lubie i siebie tez no bo co mi po tym jak Wam zrobie a sobie nie albo na odwrót  Razem pijmy ,bawmy się i śmiejmy z jajec czy :oklaski:z innego powodu mamy wszak nowy dzień nowy tydzień. START GODZ 8.26

Ja Ci dam jajca" :lanie::szydera:

Dzień dobry Rudzielcu

Kawę zabieram i dziękuję :oklaski:

Miłego dla Cię ❤

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Wenusia napisał:

Jak już kawa podana to czas się przywitać :hura:

Dzień dobry☀ 

U mnie piękny dzień od rana, słoneczko grzeje i Wam tego życzę

No to startujemy w nowy tydzień :dobrze:

IMG-20200529-WA0002.jpg

Czesc Blondi u mnie oberwanie chmury tak wali po szybach aż dziadek o godz wczesniej obudzony przez deszcz   ... dobrze że bez burzy bo by pomyślał że wojna 3 cia 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Funny napisał:

Filizanka ...kubek czy wiadereczko ? :haha:Na zdrowie na rozruch na dobry humor :d

Miałem dziś ciekawe sny… myśle ze mocna na rozruch ? … za długo już tu siedzę, ale już górki

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Waldi napisał:

To ja tez jedna kawe przygarnę od  @Funny  a tak ogólnie to Dzień Dobry, bom się nie przywitał a za odpisywanie zabrał:cześć2:

Bierz ile chcesz od @Funny smakuje inaczej :szydera: prosto z włoskiego " tłoczenia :oklaski:

Bry bry

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minut temu, Funny napisał:

Czesc Blondi u mnie oberwanie chmury tak wali po szybach aż dziadek o godz wczesniej obudzony przez deszcz   ... dobrze że bez burzy bo by pomyślał że wojna 3 cia 

Ojjojjojj, dobrze że burzy w "gaciolochach" nie było :nie_mówię::nie_widzę:

Musisz sobie tą godzinę zrekompensować :hura:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Wenusia napisał:

Przecież wiem  

... Czasem fajne są takie "wpadki :haha:

A wracajac do tych jajek - na miękko czy na twardo :p… po niemiecku to jakoś tak „ruszane…mieszane” … lustrzane i…? 
dziwny jest ten świat

 

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...