Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Waldi napisał:

Ja kiedyś widziałem u pewnej fryzjerki na dłoni od palców przez nagldgarstek wijąca się łodygę jakiejś rośliny 

u innej fragment wystający powyżej linii „majtek” och jak to zabrzmiało przy tak subtelnym temacie 

,Nakręciłeš "się przy tym bardzo subtelnym temacie  czy mi się tylko tak wydaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, INEZ napisał:

,Nakręciłeš "się przy tym bardzo subtelnym temacie  czy mi się tylko tak wydaje

Jak coś jest ładne - warto docenić
i artystę i wybór

Edytowane przez Waldi
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :cześć:

A co to się dzieje, taka późna godzina a tu nikogo nie ma jeszcze? Oj nie dobrze, towarzystwo zaspało xd.

No to ja stawiam kawę :kawa::kawa::kawa:, czas się obudzić :1000_loudspeaker::1001_bell:. Witam wszystkich milutko i cieplutko i życzę spokojnej niedzieli :cmok:

IMG-20190523-WA0010.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, Janeczka1963 napisał:

Dzień dobry :cześć:

A co to się dzieje, taka późna godzina a tu nikogo nie ma jeszcze? Oj nie dobrze, towarzystwo zaspało xd.

No to ja stawiam kawę :kawa::kawa::kawa:, czas się obudzić :1000_loudspeaker::1001_bell:. Witam wszystkich milutko i cieplutko i życzę spokojnej niedzieli :cmok:

IMG-20190523-WA0010.jpg

Dzień dobry ☀ 

Szatana" Zostawiam biore widły  

Miłego dnia życzę

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Wenusia napisał:

Dzień dobry ☀ 

Szatana" Zostawiam biore widły  

Miłego dnia życzę

 

10 minut temu, Wenusia napisał:

Dzień dobry, też się przywitam jak to przystało na NieRdzielę :haha:

Spokoju ducha życzę i słonka w serduchach :oklaski:

 

IMG-20200531-WA0001.jpg

a dlaczego Cię zdublowało:oklaski:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Jurek50 napisał:

Witam wszystkich pijacych kawe w sloneczne ,niedzielne przedpoludne i życze milego dzionka.

Jajka @Jurek50 :oklaski:

Miło Cię widzieć przy przedpołudniowej kawie , również życzę miłego dzionka i dużo słonka :hura:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Waldi napisał:

Stereotyp - nie poparty żadnym dowodem… choć Ci najlepsi pewnie są bardziej rozważni niż reszta

Każdy wytrawny, gracz "wykonuje przemyślane ruchy ,tak jest w sporcie i w życiu też .Chodzi o to żeby zmylić przeciwnika :szydera:

Nie mam nic przeciwko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, INEZ napisał:

Chodzi o to żeby zmylić przeciwnika :szydera:

Trafne - zmylić, nie oszukać ... taka gra tak jak w życiu. Odkrywamy się dopiero gdy bezgranicznie ufajac znamy intencje - już nie przeciwnika, tylko sprzymierzeńca. 

Z drugiej strony jak już wszystko odkrywamy... zapada nuda.... więc gra musi sie toczyć całe życie, jak dobra partia szachów. Nie wiem dlaczego istnieje też inny stereotyp, że to sport tylko dla mężczyzn... czy to tylko stereotyp?

Wielokrotnie słyszałem jak to przebiegłe są Panie o Panowie tacy przewidywalni.... Mimo to najlepszym szachistą świata nadal jest mężczyzna i licząc bez podziału na płeć pierwsze 50 pozycji zajmują mężczyźni. Nie ujmując mimo wszystko niczego płci pięknej... Chciałem powiedzieć jedynie, że w szachach nie liczy się wdzięk, którym można oczarować gracza i wykorzystac swoją przewagę do "zaliczenia" zwycięstwa.  Idąc dalej nie wiem dlaczego nie organizuje sie zawodów bez podziału na płeć. A rankingi zawodników liczy się jedynie punktacją. Stad wg punktacji Nr jeden wsród kobiet plasuje się na poziomie nr 50 wśród mężczyzn . Nie jestem ani za ani przeciw zrównaniu płciowemu. Każda z płci ma swoje atuty. A są sporty i inne dyscypliny do rywalizacji bez podziału na płeć. Zdecydowanie jestem za.:cześć2:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...