Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

30 minut temu, Wenusia napisał:

Czekam z utęsknieniem :oklaski:

To będzie zacięta walka i wszystko może się zdarzyć :nie_widzę:

Do wczorajszego meczu dodam, ze mecz miał takie niesamowite tempo do ostatniej sekundy, ze ciary miałem jak pięknie ten duch walki w nich trwał.
Wielu wielkich zawodników na przestrzeni dziesiatek lat było … Platini, Pele…. I jeszcze kilkudziesięciu . Jednostki te błyszczały na tle grupy. Teraz jest trochę inaczej : mimo ze wielu królów strzelców jest, to w zespole są gwiazdy i na lewej i namotałeś stronie, w obronie i ataku, a szybkość tych zawodników przyprawia mnie o łzy ( patrząc na Naszą Historie Futbolu…. 
Mamy jednostki - Czy Boniek był taki ? Był szybki, pamietam takiego Lubanskiego, G.Lato, Kapkę, Tomaszewskiego… ale gdzie im do obecnych precyzyjnie opracowanych podań, celności, współpracy  i szybkości 

Zaznaczam- nie jestem wielkim fanatykiem futbolu - ale jak grają to oglądam i jak klubowi grają tez oglądam - ligę angielską czy bundesligę.

A to były moje prywatne spostrzeżenia.

Na koniec uważam ze powinni wygrać Włosi te mistrzostwa

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry i udanej soboty :d

Mówią ,że dementykowi da się wszystko wcisnąć do jedzenia ,a tu się okazuje ,że nic z tych rzeczy :szydera:

Dzisiaj coś trzeba w domu zrobić ,tylko co

Ogrodnik włoskiego pochodzenia trawę kosi ,jak przyjdzie po zapłatę to muszę mu pogratulować wygranej jego rodaków :oklaski:

Piękne widowisko wczoraj było

Zapytam przy okazji komu on kibicuje Niemcom czy Włochom

Znalazła się w tym moim , waldzie"opiekunka ,która na wspólną kawę jest chętna więc przerwę spędzę w miłym towarzystwie rodaczki :hura:

Tutaj mam nawet taką możliwość ,żeby kogoś do siebie zaprosić

Może zaproszę kiedyś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vincenzo od początku kibicował Włochom ,jak to na prawdziwego Włocha przystało :oklaski:

Mała niedyskrecja z mojej strony bo dowiedziałam się w czasie miłej pogawędki ,že ma frau made in Polen

Koszenia trawy w taki upalny dzień to ja mu nie zazdroszczę .Dobrze ,że przyszedł zaraz z rana ,a i tak kosił bez koszulki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Waldi napisał:

Do wczorajszego meczu dodam, ze mecz miał takie niesamowite tempo do ostatniej sekundy, ze ciary miałem jak pięknie ten duch walki w nich trwał.
Wielu wielkich zawodników na przestrzeni dziesiatek lat było … Platini, Pele…. I jeszcze kilkudziesięciu . Jednostki te błyszczały na tle grupy. Teraz jest trochę inaczej : mimo ze wielu królów strzelców jest, to w zespole są gwiazdy i na lewej i namotałeś stronie, w obronie i ataku, a szybkość tych zawodników przyprawia mnie o łzy ( patrząc na Naszą Historie Futbolu…. 
Mamy jednostki - Czy Boniek był taki ? Był szybki, pamietam takiego Lubanskiego, G.Lato, Kapkę, Tomaszewskiego… ale gdzie im do obecnych precyzyjnie opracowanych podań, celności, współpracy  i szybkości 

Zaznaczam- nie jestem wielkim fanatykiem futbolu - ale jak grają to oglądam i jak klubowi grają tez oglądam - ligę angielską czy bundesligę.

A to były moje prywatne spostrzeżenia.

Na koniec uważam ze powinni wygrać Włosi te mistrzostwa

To jest turniej... ale Włosi dadzą z siebie wszystko i pokażą że są do tego dobrze przygotowani  

Ja też stawiam na Włochów... z sentymentu może... może i dlatego że potrafią się przebić mimo słabości czasem, która przychodzi znienacka

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, INEZ napisał:

Vincenzo od początku kibicował Włochom ,jak to na prawdziwego Włocha przystało :oklaski:

Mała niedyskrecja z mojej strony bo dowiedziałam się w czasie miłej pogawędki ,že ma frau made in Polen

Koszenia trawy w taki upalny dzień to ja mu nie zazdroszczę .Dobrze ,że przyszedł zaraz z rana ,a i tak kosił bez koszulki

bez koszulki - to sobie pooglądałaś pracowitego Włocha:p

Edytowane przez Waldi
  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Janeczka1963 napisał:

Bo to przecież wysiłek jest:szydera:, tak machać rakietą:oklaski:

oj tak... kiedyś ( bardzo już dawno temu) jak Wojtek Fibak dostał się do Wimbledonu szał ogarnął tenis w PL, i mnie też xd, zaczynałem od podawania piłeczek, a skończyłem... raczej dotarłem do rakiety Dunlopa, co w "Komunistycznej Polce" było nie lada wyczynem,ale tak krótkich spódniczek jeszcze wtedy nie widywałem

 

Edytowane przez Waldi
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, Waldi napisał:

oj tak... kiedyś ( bardzo już dawno temu) jak Wojtek Fibak dostał się do Wimbledonu szał ogarnął tenis w PL, i mnie też xd, zaczynałem od podawania piłeczek, a skończyłem... raczej dotarłem do rakiety Dunlopa, co w "Komunistycznej Polce" było nie lada wyczynem,ale tak krótkich spódniczek jeszcze wtedy nie widywałem

 

Jesteś wszechstronnie uzdolniony :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Janeczka1963 napisał:

Jesteś wszechstronnie uzdolniony :oklaski:

Oj przestań - nie ze zaraz uzdolniony … potrafię, poznałem zasady, trochę grałem i w snookera i w tenisa, i w … oj w „kosza” nie grałem nigdy

Za dziecka byłem trampkarzem … chyba jak każdy w tym czasie… kyokushinai tez do żółtego pada … jak wielu w tym czasie … takie fajne czasy były gdy człowiek stawiał pierwsze kroki w dorosłe życie … a później to już tylko …

 

Edytowane przez Waldi
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Waldi napisał:

Mnie też czasem jarają delikatne tatoo, ale sam się nie skalałem:o

Ja nigdy nie miałam do tego ciągotek .Nawet odradziłam córce jak chciała sobie kiedyś zrobič ,ale jakąś zagorzałą przeciwniczką to nie jestem .Uważam ,że z tatuažem jest tak jak z biżuterią u kobiety ,jednemu pasuje ,a kogoś innego tylko szpeci .

U Włocha szczególnie spodobał mi się delikatny i subtelny tatuaż na jego lewej piersi poniżej sutka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, INEZ napisał:

Ja nigdy nie miałam do tego ciągotek .Nawet odradziłam córce jak chciała sobie kiedyś zrobič ,ale jakąś zagorzałą przeciwniczką to nie jestem .Uważam ,że z tatuažem jest tak jak z biżuterią u kobiety ,jednemu pasuje ,a kogoś innego tylko szpeci .

U Włocha szczególnie spodobał mi się delikatny i subtelny tatuaż na jego lewej piersi poniżej sutka

Ja kiedyś widziałem u pewnej fryzjerki na dłoni od palców przez nagldgarstek wijąca się łodygę jakiejś rośliny 

u innej fragment wystający powyżej linii „majtek” och jak to zabrzmiało przy tak subtelnym temacie 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...