Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, INEZ napisał:

Gdzie Ty to znalazłaś .To moje ulubione tango i teledysk też ,często wracam do tego utworu z pewnego powodu .Nie leć po popcorn

Klasa obu pań mi imponuje (równa ,zdrowa rywaluzacja i niezaležnie od wyniku końcowego piękny gest w postaci podania sobie ręki )Czasami trzeba okazać uznanie dla ,rywala ",a nawet uznać jego ,wyžszość ".Zawsze powinno to robić się z klasą .

Obie panie spisały się na medal ,w tańcu i w czym innym też :oklaski::zwyciezca::love:

Szperam jak mam czas ....tak klasę trzeba mieć nawet jak chcesz kogoś o....ć to też z klasą a niech się potem przez tydzień zastanawia co autor miał na myśli

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem mile zaskoczona ,że taka ładna górkowata i otoczona lasami miejscowośč jest tak blisko dużych aglomeracji ,których osobiście nie lubię .

Tak samo jak trafiłam do Bergisch Gladbach ,10 km od olbrzymiej Koloni ,a tereny piękne

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Funny napisał:

Szperam jak mam czas ....tak klasę trzeba mieć nawet jak chcesz kogoś o....ć to też z klasą a niech się potem przez tydzień zastanawia co autor miał na myśli

Ja nie poświęcam uwagi i swojego drogocennego czasu takim ,obsrańcom ".

Wymownego gestu palyszkiem  też nie pokazuje ,wystarczy ,że swoim postępowaniem przekazuje w jasny ,klarowny sposób co mam na myšli

Wracając do tego tanga to nadal z pijanymi nie tańczę :szydera:

Raz zrobiłam wyjątek ,ale na zdrowie mi to nie wyszło

Edytowane przez INEZ
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbiża się 1000 -na  strona :oklaski:

Obstawiam kogoś z ,nowych "

Nadal zastanawia mnie przedziwna sytuacja z 900 -setką bo jak jestem zalogowana to widzę ,że ja ją otworzyłam ,ale jak tylko się wyloguje to widać,że otworzył ją ktoš inny

Są dwie wersje ,jedna  dla zalogowanych ,a druga dla niezalogowanych ???

Ja się tak nie bawię

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, INEZ napisał:

Zbiża się 1000 -na  strona :oklaski:

Obstawiam kogoś z ,nowych "

Nadal zastanawia mnie przedziwna sytuacja z 900 -setką bo jak jestem zalogowana to widzę ,że ja ją otworzyłam ,ale jak tylko się wyloguje to widać,że otworzył ją ktoš inny

Są dwie wersje ,jedna  dla zalogowanych ,a druga dla niezalogowanych ???

Ja się tak nie bawię

Tak ??? To trzeba szefowi zakomunikować że taki fakt nam zabawę psuje

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Funny napisał:

Tak ??? To trzeba szefowi zakomunikować że taki fakt nam zabawę psuje

Mnie akurat nie psuje .Ubaw mam przedni bo to samo życie ,w którym ciągle mamy do czynienia z dwoma różnymi wersjami wydarzeń .

W którą wierzyć ,która jest prawdziwa ???

Ps 

Od szefów wszelakich to ja się trzymam z daleka ,nawet pary z ust nie puszczę

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, INEZ napisał:

Ja nie poświęcam uwagi i swojego drogocennego czasu takim ,obsrańcom ".

Wymownego gestu palyszkiem  też nie pokazuje ,wystarczy ,że swoim postępowaniem przekazuje w jasny ,klarowny sposób co mam na myšli

Wracając do tego tanga to nadal z pijanymi nie tańczę :szydera:

Raz zrobiłam wyjątek ,ale na zdrowie mi to nie wyszło

Pijany partner do tańca może nieźle namieszać na parkiecie można go zgubić ....może zostać stratowany może zrobić szpagat ale sama mu nóg do kupy nie poskładaszAle jeden mój wujek jak se więcej dziabnął to powiem Ci lew parkietu był, jak zaczął w knajpie to na ulicy skończył w pół obrocie i kolana mu się nie zgięły .Dobry był

Edytowane przez Funny
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz obiadek ,a potem na zakupy i spacer .Dzisiaj trochę później jemy bo dziadek się rano żle czuł i chciał dłużej poleżeć .Na wagę się odwažyłam wejść i z czystym sumieniem mogę zakupić ciasto i inne smakołyki .Pdp lubi słodkie ,a i ja się nie zarzekam jak žaba błota

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Funny napisał:

Pijany partner do tańca może nieźle namieszać na parkiecie można go zgubić ....może zostać stratowany może zrobić szpagat ale sama mu nóg do kupy nie poskładaszAle jeden mój wujek jak se więcej dziabnął to powiem Ci lew parkietu był, jak zaczął w knajpie to na ulicy skończył w pół obrocie i kolana mu się nie zgięły .Dobry był

To chyba dlatego ten wyjątek zrobiłam i powiem Ci ,że zapowiadało się fajnie .Ładnie się ukłonił ,uniżenie i nawet rączkę ucałował ,trzymał fason .Potem to juž było tylko gorzej ,coš w rodzaju Twojego wujka .Gdzie on skończył to nie wiem

Od tej pory nie robię wyjątków

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Waldi napisał:

To nie prawda. Z reguły jak mówię o swoim - widzę zdziwienie

... A wiesz że mam tak samo... jeszcze milsze jest gdy od kobiety usłyszysz komplement czy szczery nie wiem ale zawsze to budujące :trele:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry popołudniem, zabiegana byłam troszkę tu i ówdzie :tak2:

Najważniejsze że pozytywnie "wszystko" załatwione :oklaski:

Kawę biorę bo jeszcze ciepła od @Waldi  :cmok: ... też lubię z pianką tak jak @Funny  a różyczką od @Janeczka1963 nacieszę oczęta  

Miłego popołudnia życzę

IMG-20210702-WA0001.thumb.jpg.49e7f3a8fbbed17d14781d3856da784d.jpg

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...