Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

22 minut temu, Funny napisał:

Nie zależnie ile kto jeździ zawsze jest stres przed nowym miejscem zawsze .Trzymam kciuki u fajnie że tu trafiłaś na pewno masz w nas wsparcie .Jak ja startowałam miałam zwykłą komórkę i żadnego pojęcia, że istnieje jakieś forum .Ale dobrze trafiłam kasa też była dobra jak na tamten czas i na moją znajomość( b.slaba wówczas) j.niem. i to mnie zmotywowało by zwolnić się z pracy i zacząć jeździć.Trzymam kciuki za Ciebie

Dokładnie tak, ważne by mieć motywację, chęć, empatię i dobre miejsce :dobrze:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Katarina1985 napisał:

Prywatnie też było by ok,,,,,póki co jestem przez firme

Przez firmę jest najbezpieczniej, wszystko masz przez nich załatwione, o nic nie musisz się martwić a przede wszystkim o warunki umowy :dobrze:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, Funny napisał:

I dzień dobry Zaraz pędzimy na zakupy ,...dzień bez słońca u mnie .Od 2.30 do 5 nie spałam nie wiem czemu ...czułam się wyspana po 3 godz.snu .Nawet do lodówki się udałam Jeny ....cos mi się ten sen rozregulował A potem jak przysnęłam  to o 9 wystartowałam i to jak dobrze że tego nikt nie widział Miłego dnia kawę podbieram i wszystko inne

Hejka Rudzielcu

Ja też dzisiaj byłam wyspana już o 4 pomimo że zasnęłam ok 24 :szydera:

Ale do lodówki nie zaglądałam... nie chciało mi się schodzić piętro niżej

... Pędź powoli  

Miłego dnia życzę

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Katarina1985 napisał:

Tak wiem,tylko czasem kasa jest lepsza,no i ciężko jest z ofertami w samym Hamburgu, dlatego się rozglądam teraz jeszcze,bo mój podopieczny troszkę coś podupada na zdrowiu

Nic za cenę pieniądza  

Chyba że znajdziesz rodzinę która zatrudni Cię i ubezpieczy legalnie, ogólnie w dobie nie ryzykowałabym wyjazdem bez umowy

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziendoberek:d do domu dotarłam o 5 rano. 22 godziny w podróży, to jakaś katastrofa. Zapowiada się upał, ale zanim zacznę korzystać z uroków Mazur muszę odpocząć. Czuje się wykończona, jednak to zmęczenie jest inne niż po przyjeździe na sztelę.  Sama świadomość tego, że przez 2 miesiące  nic nie muszę jest  budująca. Miłego dnia kochani

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, SYLWIAK napisał:

Dziendoberek:d do domu dotarłam o 5 rano. 22 godziny w podróży, to jakaś katastrofa. Zapowiada się upał, ale zanim zacznę korzystać z uroków Mazur muszę odpocząć. Czuje się wykończona, jednak to zmęczenie jest inne niż po przyjeździe na sztelę.  Sama świadomość tego, że przez 2 miesiące  nic nie muszę jest  budująca. Miłego dnia kochani

:oklaski:hejka hejka :oklaski:

Super że dotarłaś  

Nie martw się zmęczenie szybko minie, mając świadomość, że 2 pełne miesiące będziesz cieszyć się urokami Mazur 

Miłego dnia i cudownego urlopu życzę

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Wenusia napisał:

:oklaski:hejka hejka :oklaski:

Super że dotarłaś  

Nie martw się zmęczenie szybko minie, mając świadomość, że 2 pełne miesiące będziesz cieszyć się urokami Mazur 

Miłego dnia i cudownego urlopu życzę

Dziękuję

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minut temu, Funny napisał:

Akta Dresdena ?

nie ! 
Moje własne, choć ukrywać nie będę ze używam mnostwo zapożyczeń z książek filmu czy doświadczeń

Edytowane przez Waldi
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Wenusia napisał:

Dla mnie bezkofeinową :szydera: a co  :trele: chcesz się podpiąć :lanie:

@Janeczka1963 piecze ciasta z małą ilością kalorii :oklaski:

Ja z ciasta to te francuskie, a kawe lubie dobrze upatrzoną ( nie grymasze tutaj, a jedynie pisze jak mi odpowiada ) smak kawy jest kwestia bardzo indywidualną. Już kiedyś pisałem, ze mi bardzo smakuje „Mauro” (30/70 mieszanka robusty z arabicą)

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Katarina1985 napisał:

@INEZ A gdzie jest dokładnie pani koleżanka z Hamburga?jaka dzielnica,?też obecnie jestem w Hamburgu,,,,,,wandsbek

Właśnie dzwoniła i mówiła,že jest dwaw kroki od Ciebie .Ona w ,krzaczorach "siedzi czemu się wcale nie dziwię ;)

Napisze do Ciebie na priv .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do cyklu powieści Akta Dresdena, bardzo polecam dla fanów fantastyki - jest to pięknie napisany cykl opowieści k Magu, zwyczajnym detektywie co posiada magiczną moc. Dobrze napisana bo tenże  Mag jest dobrym człowiekiem ( i jak to zwykle bywa bez grosza… na czym zresztą wcale mu nie zależy )

Jesli kto się skusi … zalecam czytać od początku … od I z serii, w każdej jest dużo z poprzednich choć to integralnie z pozoru opowieści

I jak to na zwykłego człowieka przystało - mimo ze to Mag ( czarodziej) tez potrafi się zakochać … a pióro Jim’a Butchera pięknie to wszystko maluje

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...