Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

22 minut temu, Wenusia napisał:

... Oo a może byłaś w "A..... u Sienkiewiczów" ?  Fajne rejony, pyszne jedzonko iiii spokój a co za klimat :love:

 

FB_IMG_1624456209711.jpg

https://mazury24.eu/mazury-kamery-live/jezioro-dargin-przystan-,448

4 minuty temu, Wenusia napisał:

Prawda że piękne klimaty :oklaski:

Teraz to nie jestem pewna czy o tym samym miejscu piszemy. Bo jak wrzuciłam w neta twoją nazwę to pokazało mi zupełnie inną miejscowość Twoje zdjęcie to chyba z Podlasia jest, ale nazwisko gospodarzy jak najbardziej się zgadza

Edytowane przez SYLWIAK
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minut temu, SYLWIAK napisał:

https://mazury24.eu/mazury-kamery-live/jezioro-dargin-przystan-,448

Teraz to nie jestem pewna czy o tym samym miejscu piszemy. Bo jak wrzuciłam w neta twoją nazwę to pokazało mi zupełnie inną miejscowość Twoje zdjęcie to chyba z Podlasia jest, ale nazwisko gospodarzy jak najbardziej się zgadza

Noo z Podlasia :haha:

...Linku nie otwieram :szydera:...

... Narew

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Wenusia napisał:

I ja też się witam i o zdrowie pytam 
Dzień dobry w środę 
Pochwalę się że padało wieczorem i całą noc, wreszcie oddychać się da hura hura hura 

.... Korekta.... Znowu świeci

Kawkę już mam... wydudlaną, tak więc do pracy rodacy ?? 

Dzisiaj Święto Narodowe ?? 

                     

Nie zapomnijcie kibicować naszym piłkarzom, ja już przygotowana jestem

                      :oklaski::oklaski:

 

PSX_20210623_081317.jpg

Pieknie to zrobilas na pomysł wpadłam ale jutro dopiero podzialam dzis nie mam siły

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, INEZ napisał:

Dzień dobry .Witam wszystkich serdecznie .

@Funny szczęśliwej podróžy i fajnego pdp Ci życzę

Wszystkim udanego dnia :oklaski:

@Janeczka1963 nawet kot (czarny ) Ci szczęście przynieś może jeśli tylko chcesz

Kawą się częstuje :kawa2:

giphy.gif

Dzięki dotarlam po 15 godz  nogi mnie bolą a nie stalam przecież

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Kleopatra napisał:

Ja też wolę jeździć , jeszcze jakieś 3 godziny  A wybraliśmy ciche miejsce, opowiem jak wroce

Screenshot_20210623-102713.png

Haha byłam tam!!! Zamek Ryn. Piękny.  Cudowny Piwniczny basen, na końcu basenu z ciągle rozpalony kominek  i sauny. Goście  mają dyżury w nocy, muszą drwa dokładać  do ognia,  bo inaczej w basenie kra plywa:szydera:

Mąż wie dlaczego Ciebie tam zabiera . Część zamku wyposażona jest w muzealne przedmioty więzienne m.in. krzesło i podłokietniki  wybijanie goździkami , różne  narzędzia tortur, kleszcze dla panów.  Och będzie upojnie bolało :szydera:. Po  drodze Sanktuarium Gietrzwałd i obok  Święta Lipka.  Także do  obejrzenia kwatera Hitlera i twierdza wojskowa.  Fajna trasa.  Polecam gorąco  trasę i sam zamek. W razie  czego  mam tam kartę stałego  klienta zniżkami :szept:. Użyczę:d  

Bawcie  się  dobrze.  Ciekawe z jakim głosem wróci pan mąż po użyciu kleszczy ? Być może będzie mógł jodlować:szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Heidi napisał:

A własnie... dziś w TV pokazywali związki jednopłciowe adoptujące dzieci i piętrzające się  problemy m.in.socjalne, luki w ustawodawstwie i inne . Temat będzie pewnie z biegiem lat coraz bardziej grzany. Żal mi tylko tych dzieciaków. Nie będą raczej miały dobrych wzorców do naśladowania w swoim dorosłym życiu. Skąd będą brać/pozyskiwać dzieci ?

Już dziś jest bardzo rozwinięty handel ludźmi, nie nagłaśnia się tematu, żeby nie rozbudzać agresji społeczeństwa, ale jest to duży problem. Jeszcze trochę , to nasze wnuki nie będą do szkoły chodzić same, tylko z ochroniarzami.  

.....Także Twoje plecy @Funny umyje Tobie mój mąż, bo ja nie będę się na pokuszenie wystawiać. Rudzielcu zbyt atrakcyjna jesteś :d. Nie chcę ciebie adoptować :mur:. Nie chcę :mur:

Fariatkato wszystko przez ten śnurkowy kostium może worek jutowy założę to będzie dopiero atrakcja 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Funny napisał:

Pieknie to zrobilas na pomysł wpadłam ale jutro dopiero podzialam dzis nie mam siły

Dzięki oryginalne zdjęcie zakryłam celowo ścianą deszczu ... Chyba prorokiem zostanę  

... Już nie musisz... Polacy walczyli do końca 3-2 dla Szwedów i łzy same się cisną

Śpij spokojnie

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...