Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, Funny napisał:

Opalilam jak koszulkę miałam czyli nieco pasiasta jestem Ja rudy lubie i nie tylko ja ,wiec jestem farbnięta W krzaki nie uciekam w w krzakach może ktoś z lufą siedzieć jak to @Wenusiapisala

Bo tak jest :haha:

Cza" bacznie obserwować krzaczki bo czasem licho nie śpi :szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, waldiroom napisał:

Zaiste - piękna jest , oj z ubolewaniem myśle o Mazurach ( tak dawno mnie tam nie było) … kiedyś pojadę tez we dwoje, kiedyś marzył mi się wyjazd czoperem… ale żona ma awersje do motocykli … trzeba zarobić na cabrio

Jakie rejony Mazur zamierzasz odwiedzić?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, Wenusia napisał:

Miałam jednego kota na stelli i jak wyjeżdżałam to serce mi pękało,bo córka PDP wyrzuciła go z domu, była zima... Zrobiłam mu budę z kartonu, zabezpieczylam przed wilgocią i mrozem, kotek po paru dniach przyprowadził albo partnerkę albo swoje dzieciątko, razem jedli i spali w kartonie, ❤ 

 

 

 

masz złote serduszko :serce::love:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, waldiroom napisał:

Popatrzcie jak ładnie mam teraz 

6A04C173-7045-4828-A719-B32A5FFDC990.jpeg

Piękne zjawisko, masz dobry smartek  

Ps. Jak będziesz robił fotki na "jasnym tle" to pamiętaj że żeby coś pokazać wyraźnie (tu tęcza) to paluszkiem nacisnij na najjaśniejszy punkt, wtedy uwydatni ci się obiekt, który cię interesuje  

To tylko tak ku przypomnienia

 

FB_IMG_1624432736663.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja też się witam i o zdrowie pytam 
Dzień dobry w środę 
Pochwalę się że padało wieczorem i całą noc, wreszcie oddychać się da hura hura hura 

.... Korekta.... Znowu świeci

Kawkę już mam... wydudlaną, tak więc do pracy rodacy ?? 

Dzisiaj Święto Narodowe ?? 

                     

Nie zapomnijcie kibicować naszym piłkarzom, ja już przygotowana jestem

                      :oklaski::oklaski:

 

PSX_20210623_081317.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, waldiroom napisał:

Zaiste - piękna jest , oj z ubolewaniem myśle o Mazurach ( tak dawno mnie tam nie było) … kiedyś pojadę tez we dwoje, kiedyś marzył mi się wyjazd czoperem… ale żona ma awersje do motocykli … trzeba zarobić na cabrio

Wystarczy gdy jej zaproponujesz hotel że SPA tak jak mnie mąż :d jest zdecydowanie taniej niż czopery ,bajery i cabrio:szydera:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, SYLWIAK napisał:

Jakie rejony Mazur zamierzasz odwiedzić?

Byłem kiedyś w Mikolajkach … choć mam zaproszenie jeszcze dalej - bliżej granicy państwa. Zaproszenie bezterminowe : mam tam przyjaciela, posiada dom nad jeziorem Sejny … i w końcu pojadę

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, waldiroom napisał:

Byłem kiedyś w Mikolajkach … choć mam zaproszenie jeszcze dalej - bliżej granicy państwa. Zaproszenie bezterminowe : mam tam przyjaciela, posiada dom nad jeziorem Sejny … i w końcu pojadę

Mikołajki to moje okolice Sejny to już Podlasie, też mam tam znajomych

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Kleopatra napisał:

Wystarczy gdy jej zaproponujesz hotel że SPA tak jak mnie mąż :d jest zdecydowanie taniej niż czopery ,bajery i cabrio:szydera:

Wiesz… ja to wole drogę traktować jako przygodę - cel jest Wazny oczywiście, ale podróż sama w sobie niesie wiele przyjemności . 
Dlatego tez nie lubie  latać - wole jeździć na wakacje

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, waldiroom napisał:

Wiesz… ja to wole drogę traktować jako przygodę - cel jest Wazny oczywiście, ale podróż sama w sobie niesie wiele przyjemności . 
Dlatego tez nie lubie  latać - wole jeździć na wakacje

Ja też wolę jeździć , jeszcze jakieś 3 godziny  A wybraliśmy ciche miejsce, opowiem jak wroce

Screenshot_20210623-102713.png

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...