Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A własnie... dziś w TV pokazywali związki jednopłciowe adoptujące dzieci i piętrzające się  problemy m.in.socjalne, luki w ustawodawstwie i inne . Temat będzie pewnie z biegiem lat coraz bardziej grzany. Żal mi tylko tych dzieciaków. Nie będą raczej miały dobrych wzorców do naśladowania w swoim dorosłym życiu. Skąd będą brać/pozyskiwać dzieci ?

Już dziś jest bardzo rozwinięty handel ludźmi, nie nagłaśnia się tematu, żeby nie rozbudzać agresji społeczeństwa, ale jest to duży problem. Jeszcze trochę , to nasze wnuki nie będą do szkoły chodzić same, tylko z ochroniarzami.  

.....Także Twoje plecy @Funny umyje Tobie mój mąż, bo ja nie będę się na pokuszenie wystawiać. Rudzielcu zbyt atrakcyjna jesteś :d. Nie chcę ciebie adoptować :mur:. Nie chcę :mur:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry:cześć:

Witam milutko i cieplutko. Nareszcie fajna atmosfera na zewnątrz, ani gorąco, ani zimno, w sam raz :oklaski:. Kawę :kawa::kawa::kawa: robię , proszę się przysiadać do stolika :dyskusja:. Ttylko nie pchajcie się tak, dla wszystkich wystarczy miejsca i kawy :kawa::szydera:. Dziś was budzi mój przyjaciel Blacki :769_heart:. Miłego dnia życzę :cmok:

 

20210307_110356.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Janeczka1963 napisał:

Dzień dobry:cześć:

Witam milutko i cieplutko. Nareszcie fajna atmosfera na zewnątrz, ani gorąco, ani zimno, w sam raz :oklaski:. Kawę :kawa::kawa::kawa: robię , proszę się przysiadać do stolika :dyskusja:. Ttylko nie pchajcie się tak, dla wszystkich wystarczy miejsca i kawy :kawa::szydera:. Dziś was budzi mój przyjaciel Blacki :769_heart:. Miłego dnia życzę :cmok:

 

20210307_110356.jpg

Dzień dobry ☀  

Cudny kotełek, i jak mu dobrze u Ciebie :hura:... zadomowił się na całego ❤ 

Kawę biorę, bo do tyłu dziś jestem Dziękuję kochana

Miłego dnia życzę :cmok:

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kleopatra napisał:

Witam Wszystkich wczesną porą. Dzisiaj już wszystko zdążyłam na szybko:haha: szybkie śniadanie, szybka kawa też . Piękna jest ta nasza Polska , tym razem  jedziemy na Mazury i kilka dni razem we dwoje. Pozdrawiam:d

Nie wiem czego Ci życzyć w związku z tym ,że urlop we dwoje

Pięknej pogody Wam žyczę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Heidi napisał:

Pewnie. lepszy wróbel w garści, niż bocian na dachu

Oj tu bym się z Tobą nie zdogdziła

Bocian coś Ci przynieś može ,a wróbel nie

Lepszy wróbel w garści niž gołąb na dachu (z wiadomych powodów )

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minut temu, INEZ napisał:

Dzień dobry .Witam wszystkich serdecznie .

@Funny szczęśliwej podróžy i fajnego pdp Ci życzę

Wszystkim udanego dnia :oklaski:

@Janeczka1963 nawet kot (czarny ) Ci szczęście przynieś może jeśli tylko chcesz

Kawą się częstuje :kawa2:

giphy.gif

jak bym miała wierzyć w zabobony, że czarny kot przynosi pecha, to bym całe życie musiała pecha mieć, bo ponad 30 lat miałam czarne koty w domu :dobrze:, a ja lovciam kotecki, szczególnie czarne właśnie :serce::love:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Wenusia napisał:

Dzień dobry ☀  

Cudny kotełek, i jak mu dobrze u Ciebie :hura:... zadomowił się na całego ❤ 

Kawę biorę, bo do tyłu dziś jestem Dziękuję kochana

Miłego dnia życzę :cmok:

 

kotełek umila mi życie na steli:oklaski:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Janeczka1963 napisał:

jak bym miała wierzyć w zabobony, że czarny kot przynosi pecha, to bym całe życie musiała pecha mieć, bo ponad 30 lat miałam czarne koty w domu :dobrze:, a ja lovciam kotecki, szczególnie czarne właśnie :serce::love:

Dokładnie, te czarne są najbardziej przytulaśne

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, SYLWIAK napisał:

Rety, spać nie mogę:szok: więc się z Wami przywitam- dzieńdoberek Na kawę zbyt wcześnie czy już zbyt późno, bo sama nie wiem. Nie będę wyrywna i poczekam aż ktoś z was zaparzy  

Nigdy nie  jest za wczesnie ani za późno - kto pierwszy wstaje kawe podaje

Miłego dnia :cześć2:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Janeczka1963 napisał:

kotełek umila mi życie na steli:oklaski:

Miałam jednego kota na stelli i jak wyjeżdżałam to serce mi pękało,bo córka PDP wyrzuciła go z domu, była zima... Zrobiłam mu budę z kartonu, zabezpieczylam przed wilgocią i mrozem, kotek po paru dniach przyprowadził albo partnerkę albo swoje dzieciątko, razem jedli i spali w kartonie, ❤ 

 

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Kleopatra napisał:

Witam Wszystkich wczesną porą. Dzisiaj już wszystko zdążyłam na szybko:haha: szybkie śniadanie, szybka kawa też . Piękna jest ta nasza Polska , tym razem  jedziemy na Mazury i kilka dni razem we dwoje. Pozdrawiam:d

Miłego wypoczynku życzę

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, SYLWIAK napisał:

Rety, spać nie mogę:szok: więc się z Wami przywitam- dzieńdoberek Na kawę zbyt wcześnie czy już zbyt późno, bo sama nie wiem. Nie będę wyrywna i poczekam aż ktoś z was zaparzy  

Oj tam, każda pora na kawę jest dobra  

Spokojnego dnia życzę

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Kleopatra napisał:

Witam Wszystkich wczesną porą. Dzisiaj już wszystko zdążyłam na szybko:haha: szybkie śniadanie, szybka kawa też . Piękna jest ta nasza Polska , tym razem  jedziemy na Mazury i kilka dni razem we dwoje. Pozdrawiam:d

Zaiste - piękna jest , oj z ubolewaniem myśle o Mazurach ( tak dawno mnie tam nie było) … kiedyś pojadę tez we dwoje, kiedyś marzył mi się wyjazd czoperem… ale żona ma awersje do motocykli … trzeba zarobić na cabrio

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Heidi napisał:

A własnie... dziś w TV pokazywali związki jednopłciowe adoptujące dzieci i piętrzające się  problemy m.in.socjalne, luki w ustawodawstwie i inne . Temat będzie pewnie z biegiem lat coraz bardziej grzany. Żal mi tylko tych dzieciaków. Nie będą raczej miały dobrych wzorców do naśladowania w swoim dorosłym życiu. Skąd będą brać/pozyskiwać dzieci ?

Już dziś jest bardzo rozwinięty handel ludźmi, nie nagłaśnia się tematu, żeby nie rozbudzać agresji społeczeństwa, ale jest to duży problem. Jeszcze trochę , to nasze wnuki nie będą do szkoły chodzić same, tylko z ochroniarzami.  

.....Także Twoje plecy @Funny umyje Tobie mój mąż, bo ja nie będę się na pokuszenie wystawiać. Rudzielcu zbyt atrakcyjna jesteś :d. Nie chcę ciebie adoptować :mur:. Nie chcę :mur:

To jest problem faktycznie.... 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...